Gönderen Konu: Oyunu hiç kaybettiğiniz& başarısız olduğunuz oldu mu?  (Okunma sayısı 1271 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koki

• Global Moderatör
  • *
  • II. Friedrich
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunu hiç kaybettiğiniz& başarısız olduğunuz oldu mu?
« Yanıtla #20 : 25 Aralık 2017, 22:21:46 »
Çekoslovakya oynarken yenilmiştim. Oyunu daha zevkli kılmak istiyorsanız yapay zeka modları kullanın veya her zamanki gibi kolayda değil de zor seviyede başlayın.

çekler harbi zor şayet faşist değilsen. alliesa gireceğim dersen iyice almanya ile 1vs1 kalıyorsun.
Erdemli adamın yolu kötü niyetlilerin insafsızlıkları ve bencillikleri ile doludur. Karanlıklar vadisinden geçerken kardeşlerine rehberlik eden kişi kutsanmıştır. Kayıp çocukların kurtarıcısı ve hamisi odur. Kardeşlerimi yok etmeye ve zehirlemeye çalışanlardan büyük öfke ve güçle intikam alacağım.Senden intikam almaya geldiğim zaman adımın Tanrı olduğunu anlayacaksın.   Ezekiel 25/17

Çevrimdışı Artyom

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 26 Aralık 2017, 16:58:36 »
İtiraf ediyorum ilk oyunu oynadığımda berlini sovyetlere kaptırmış googlede konsol kodlarını arıyordum.

Çevrimdışı msc1515

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Ocak 2018, 12:49:36 »
Expert'e alıp müttefiksen mihverlerin , mihversen müttefiklerin zorluk derecelerini en sona çektiğinde hafif zorluyor . Yani o ayar çok ciddi bonuslar veriyor rakibe . Sıradan bir tümenin 2 katı güce sahip oluyorlar .

Çevrimdışı Gurthaur

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 08 Ocak 2018, 16:22:22 »
Uzun süredir oynuyorum ve iyi oynadığımı düşünürüm genelde ama birkaç gün önce:

Kaiserreich Avusturya oyununda biraz riskli hareket ettim; hemen İtalya'yı kuklam yapmak istedim ama onlar direnince savaşarak kuklam yaptım - ardından (36 sonuydu henüz) Fransız ve Sosyalist İtalya savaş ilan etti, savaşta olduğum için birleşmeyi tamamlayamadım. Hızla SRI'yi işgal edip Fransızları İtalyan dağlarında tutmayı başardım ama Belgrad Paktı da savaş ilan edince çöktüm. 39 yazında, henüz Almanya-Fransa savaşı başlamadan kaybettim.
Komünistleri ülkeden nasıl atabilirim?

Çevrimdışı The New Kaiser

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Under German Empire
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 08 Ocak 2018, 17:05:42 »
Uzun süredir oynuyorum ve iyi oynadığımı düşünürüm genelde ama birkaç gün önce:

Kaiserreich Avusturya oyununda biraz riskli hareket ettim; hemen İtalya'yı kuklam yapmak istedim ama onlar direnince savaşarak kuklam yaptım - ardından (36 sonuydu henüz) Fransız ve Sosyalist İtalya savaş ilan etti, savaşta olduğum için birleşmeyi tamamlayamadım. Hızla SRI'yi işgal edip Fransızları İtalyan dağlarında tutmayı başardım ama Belgrad Paktı da savaş ilan edince çöktüm. 39 yazında, henüz Almanya-Fransa savaşı başlamadan kaybettim.
Avusturya'yı birleştirmiş miydin?
"Gott mit Uns"
"Es lebe der Kaiser"

Çevrimdışı Gurthaur

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 09 Ocak 2018, 03:05:33 »
Alıntı yapılan: The New Kaiser
Avusturya'yı birleştirmiş miydin?

Hayır, hepsi kuklaydı ondan çöktüm ya zaten.

Sonra tekrar açtım, bu sefer İtalya savaşmadan kukla olmayı kabul edince sorun olmadı. Sanayileşecek süreyi bulamadıysan top tüfek üretiyorsun anca. İtalya'da çok liman var ayrıca, ya toprağı bırakacaksın ya da kıyıyı savunacaksın.
Komünistleri ülkeden nasıl atabilirim?