Gönderen Konu: TANK DİVİSİONLARI  (Okunma sayısı 1383 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı GALYALI

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
TANK DİVİSİONLARI
« : 11 Ekim 2017, 23:29:56 »
Tank division önerebilecek arkadaşlar varsa bazı sorularım olucak.

Çevrimdışı koki

Ynt: TANK DİVİSİONLARI
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2017, 02:01:13 »
yani ben genelde 2 motorlu obüs , 2 tank destroyer , 4 tank ve 1 motorizeden oluşturuyorum medium tank tümenlerini. :) ki ideal bir dizayn bence combat witdh 20
Bäume wachsen nicht in den Himmel

Çevrimdışı Polat_Sever

• Müsellem
  • *
  • Hayatımı da vatana feda ediyorum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2017, 16:49:06 »
4 ağır 2 orta 2 hafif 8 motorize
Ölüm ölüm dediğin nedir ki gülüm.

Çevrimdışı CalixCube

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2017, 11:35:37 »
yani ben genelde 2 motorlu obüs , 2 tank destroyer , 4 tank ve 1 motorizeden oluşturuyorum medium tank tümenlerini. :) ki ideal bir dizayn bence combat witdh 20

Bu sekilde yaparsaniz division'i organizasyonu cok cok dusuk olur. En az tank & armour variant kadarda motorized & mechanized battalion'a ihtiyacin var division'da. Acikcasi tum orduyu Tank'tan yapmak nerdeyse imkansiz uretim olarak dolayisiyla, uretimi kolaylastirabilmek micromanagement'i sifirlamak icin x tank - x motorized veya mechanized kullaniyorum ben division'da genelde width'i ya 20, ya da 40 yapiyorum. Cok tank variant'i ayni anda kullaninca isin ucu kaciyor bazen benim icin, bir bakmisim biri -500'de birisi +800'e gelmis.

Çevrimdışı napolyon94

« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2017, 11:56:02 »
Oldu Organizasyon sıfır herhalde, o ne saçma dizayn.

4 ağır 2 orta 2 hafif 8 motorize
Buna ne demeli, ne anlamı kaldı farklı tür araç kullanmanın? boşuna üretmiş oldun o kadar çeşidi...

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2017, 14:33:01 »
Genel olarak şöyle yapıyorum

Hafif Tank Tümeni: 2 bölük hafif tank + 2 bölük motorize veya mekanize + 4-5 support(bakım böl, hastane, topçu, gözcü bazen tanksavar)

Orta Tank Tümeni: 2 bölük orta tank tank + 2 bölük mekanize veya hafif tank + 4-5 support(bakım böl, hastane, topçu, gözcü bazen sinyal böl)

Ağır Tank Tümeni: 2 bölük ağır tank tank + 2 bölük orta tank + 4-5 support (bakım böl, hastane, topçu, gözcü bazen sinyal böl)

Tank yok edici ve kundağı motorlu obüs kullanmıyorum.

Çevrimdışı GALYALI

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Mayıs 2018, 20:04:14 »
Desteğe top koymak birim hızını düşürürmez mi? Kapitule etmek için hızın çok önemi var.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #7 : 15 Mayıs 2018, 22:28:22 »
hayır support etkilemez

Çevrimdışı Wayfear

« Yanıtla #8 : 15 Mayıs 2018, 22:32:54 »
15 Tank 5 Motorize vazgeçmem.
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton