Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hearts of Iron 3: Their Finest Hour : 28 Eylül 2012 - 04 Ekim 2012

Gönderen Konu: DLC&Yama Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!  (Okunma sayısı 38058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kazak

• Sekban
  • *
  • bad translations only
    • Profili Görüntüle
Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!
« : 27 Eylül 2012, 18:16:21 »
Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!

Özellikler
Her büyük ülke için özel elit birimler.
Etkiyi arttırmak için özelleştirilmiş çıkarma ve saldırı botları üretmeye olanak veren daha derin deniz taarruz sistemi.
Taktiksel harp üzerinde daha detaylı kontrol ve endüstriyel gücünüzü müttefiklerinize borç verebileceğiniz genellenmiş borç verme sistemi.
Liderler artık özellikler (trait)ler kazanabilirler, fakat tahsis etmek yeni savaş taktik sistemi ile her zamankinden çok daha önemli.
Aksiyona atlamak isteyen oyuncular için anında birim üretilen, teknoloji araştırılan ve politika değiştirilen bir single ve multiplayer oyun modu.
İki yeni savaş senaryosu, Kış Savaşı, İspanya İç Savaşı.

STOCKHOLM - 26 Eylül, 2012 - Paradox Interactive, Hearts of Iron 3 için en son çıkan ek paket "Hearts of Iron III: Their Finest Hour"u yayınladı. Hırsınızı kızgın savaş fırınında tekrar test etmenin zamanı geldi. Yeni birimler, yeni araçlar ve planlar ile oynamanın yeni yolu. "Their Finest Hour" sizi tarihin en zorlu askeri operasyonlarıyla mücadele etmeye çağırıyor.

Avrupa Kalesine elit askerler ile girin. Amfibik teknolojilerle Leapfrogging stratejisini uygulayın. Asya'da bir savaş kazanmak için planınızı hazırlayın ve paylaşın. İnsan tarihindeki en yıkıcı savaşta Dünya sizin onu bu kabustan uyandırmanızı bekliyor - ya da bu kabusu uzatmayı da seçebilirsiniz.

Hearts of Iron 3: Their Finest Hour bugün yayımlandı ve önerilen fiyat olan 19.99$ ile tüm büyük dijital platformlarda mevcut.

<a href="http://www.youtube.com/v/UmcFhYau-VM" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/UmcFhYau-VM</a>

Görüntüler

« Son Düzenleme: 22 Nisan 2018, 12:17:23 Gönderen: kerem1249 »

Çevrimdışı TheVikings

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2012, 18:44:58 »
Müthiş.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2012, 19:01:55 »
Her büyük ülke için özel elit birimler.
Deeper naval invasions system with the possibility of developing specialized landing and assault crafts to improve effectiveness.
More detailed control over strategic warfare and a generalized lend-lease system for lending your industrial might to allies.
Leaders are now able to gain traits and allocating them is more important than ever with a new combat tactics system.
A new custom game mode for single and multiplayer where you start with a clean slate and can instantly produce units, research technologies and affect political alignment, speeding up the early years for those who would like to jump straight into the action.
İki yeni savaş senaryosu, Kış Savaşı, İspanya İç Savaşı.
Dat çeviri.

Çevrimdışı Sonredkit

• Azab
  • *
  • Check & Mate
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Eylül 2012, 21:05:45 »
Uykusuz geceler...  evil*

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Eylül 2012, 21:07:22 »
Uyku sorun değil de savaş planı çizmekten oyunu unutacağız...

Çevrimdışı Sonredkit

• Azab
  • *
  • Check & Mate
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Eylül 2012, 21:09:37 »
Ne kadar çok detay o kadar çok keyif  ;D

Çevrimdışı blitzkrieg

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Nuka Cola!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2012, 06:23:04 »
Ek paketi sonunda inceleme fırsatım oldu. Oyun çok güzelleşmiş gerçekten. Yeni Combined Arms, Armour/Armour Piercing mekanikleri, kara birimlerinin yeniden düzenlenmiş özellikleri ve tabi ki yeni eklenen elit birimler (Waffen SS, Gurkhas, Rangers vs..) alışıldık tümen şemalarını sarsacak gibi görünüyor. Artık Heavy Armour rakipsiz.

Fakat en çok hoşuma giden Custom Game modu. Bu modda 1936 ile 1941 arası kampanyalardan bir ülke seçiyorsunuz. Sonra ülkenizin diplomasi, teknoloji ve mevcut birimlerini (kara, hava, deniz ve binalar da dahil) düzenleyebiliyorsunuz. Custom Game modu 3 bölümün (diplomasi, teknoloji ve deployment) her biri için 1000'er ek puan veriyor. Bu 1000 puanla çok fazla bir şey yapamıyorsunuz. Örneğin bir destroyer bile 1500 puan kadar. Custom game modun daha iyi anlaşılabilmesi için örnekler vereyim:

- Diplomaside 1000 puanı kullanarak ülkenizin tarafsızlığını 20 puan aşağı çekebilir (iyi bi' oran) ya da ülkenizin ideoloji üçgenindeki konumunu üçgenin kenar uzunluğunun 3'te 1'i kadar değiştirebilirsiniz.
- Teknoloji kısmında mesela İtalya ile battleship techlerini silip gelen puanlarla uçak gemisi techlerini geliştirebilirsiniz. 
- Deployment kısmı ise şüphesiz en zevkli olanı. Burada eski tip gemilerinizi silip yerine 1936 modellerini döşeyebilirsiniz (tabi sayıca azalma olacaktır, ICxgün olarak maliyet aynı kalmak zorunda). Ya da gereksiz bulduğunuz liman, hava alanı gibi yapıları silip yerine IC koyabilirsiniz. Türkiye ile eldeki bütün orduyu, donanmayı, gereksiz limanları ve hava alanlarını sildim. Gelen puanlarla IC kurdum ve sonuçta Türkiye'yle 42 base IC ile başlama şansım oldu. Tabi ki Türkiye hala oynanabilirliği düşük bir ülke. Sebebi de tahmin edebileceğiniz gibi düşük national unity. Bu yüzden savaşa girene kadar ileri politikalara geçmeniz mümkün değil. Bu arada sildiğiniz birimlerin o birimlere ait pratikleri düşürdüğünü, ürettiklerinizin de o birimlere ait pratikleri arttırdığını söylemeden geçmeyeyim. Ordudaki bütün piyadeleri silip sonra 0 infantry practical ile karşılaşınca ve piyadenin üretim süresi 170 günü bulunca şaşırmayın sonra  :)

Yeni savaş planları da tabi ki muhteşem görsellik katmış oyuna. Custom game modu da ekleyince üyelerimizden yeni AAR'lar görme ihtimalimiz fazla gibi geliyor. Son sözüm, "şimdiye kadar ki en iyi HoI3 ek paketi"...
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2012, 06:27:59 Gönderen: blitzkrieg »
1 Drifter              
  Culture: Turkish           Militancy: 1 (-0.02)
  Religion: Sunni             Consciousness: 10.01(+0.001)
  Ideology: Reactionary   Issues: Laissez Faire / Free Trade / Pluralism

Çevrimdışı Kazak

• Sekban
  • *
  • bad translations only
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2012, 07:46:43 »
Çok iyi yazmışsın. tbrk* Şu land-leach sisteminden ve yeni senaryolardan bahseder misin?

Çevrimdışı qwerty

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2012, 08:15:04 »
Bende yeni baktım oyun cidden akıcı olmuş tüm ülkeleri deneme fırsatım olmadı ama cidden iyi iş çikarmışlar.E hadi yumulun da belki bu hafta sonu multiye başlayabilelim.Yanlız söylemeden edemeğeceğim SS ler beklediğimden daha vasıfsız çıktı belki biz SS leri o kadar gözümüzde büyüttük ama Motorize lerden fakı, daha fazla suppression daha fazla air atack ve yine az bir miktarda daha düşük softness bu birimlerden 6 tugay kadar yapabiliyoruz.
Tank destroyerler çok hoşuma gitti anti tanklarda iyi ama cidden artık üretilesi birimler olmuşlar 6 armour piercing ne demek oluyor yahu  evil* (Oda başlangıç techinde)
Edit : Ha birde üçtür resign yapınca oyun hata veriyor blitz sende oldu mu?
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2012, 08:24:01 Gönderen: qwerty »

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2012, 08:42:56 »
1937 oratalarına kadar oynadım almanya ile dün gece. gene event azlıgı gözüme çarptı. İspanya iç savaşıyla alakalı daha güzel bir event beklerdim en azından dies irea gibi bir şey ama hiç bir şey yok.
Olimpiyat eventı var ama bir katkısı yok birde hinderburg felaketi eventı eklenmiş şu ana kadar ama keşke dıes ırea daki eventlerı ekleselermiş.
SS lerin 6 tanesi olması biraz garip geldi bana yalnız.
komutanların yeteneklerinde panzer leader gitmiş yerine battle master gelmiş.

Çevrimdışı qwerty

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2012, 09:49:02 »
Onların farkındayım SS ler sadece urban alanlarda iyiler.SS leri biraz zayif gördüm gibi ama neyse.Buradan deniz ve Hava HQ su kurmak isteyenlere müjde.... Kurabiliyorlar. Yalnız,öyle theatre gibi değil hani kolordular 3*,ordular 4* idi ya burada sadece 1* lık karargah kurabiliyorsun ama sonucta karargah yani,eskiden 1* lı karargah kurmak diye bir şey yoktu bunu sizin isteğinize ithafen kurulduğunu düşünüyorum çünkü plazada da bu yönde istekler olmuştu.Velhasıl kelam iyi iyi bir iki optimizasyon sorunu halledip fixlerler ise tadından yenmez savaş taktiklerine gelince keyifli olmuş görsellik kattığı için normal hoi 3 oyuncusna daha bir cafcaflı geliyor ama o kadar abartılacak yönü yok 2 gemi iki ok koyuyorsunuz sadece.Ha birde şu generalleri traitlerine göre ayırmak fevkaledenin fevkinde olmuş en çok beğendiğim kısım bu idi.

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2012, 10:53:18 »
Air hq güzel olur . yalnız ben onu yapamadım dün gece baktım hatta özellikle kurabiliyormuyuz diye ama ucak tümenlerinin yanında herhangi bir xxxx li kısım yok nerden yaptın ?

Çevrimdışı qwerty

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 28 Eylül 2012, 11:29:29 »
Birden fazla uçak grubunu aynı şehre topla sonra onların hepsini seç o üste yeni komutlar gelmişti ya soldan ikinci olacaktı ismine bakmadım ama yeni corps oluştura benzeyen bir simge var yeşil renkte ona tıkla yine aynı durum donanma içinde geçerli.
Birde onlara karargah demekten ziyade komutanlık dersek daha iyi olur çünkü literatürde bir yıldız tugay,iki yıldız tümen,üç yıldız kolordu yu gösteriyor burada oluşturduğumuz ise 1 yıldızlı olduğundan garip bir durum ama yinede güzel  :suprised:
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2012, 11:31:26 Gönderen: qwerty »

Çevrimdışı steelandiron

• Azab
  • *
  • IJN MUSASHI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 28 Eylül 2012, 11:59:00 »
bu sabah yeni paketi japonyayla inceldim , harita enfes olmuş canlılık gelmiş oyuna, japonya için shanxqi ( yalnış yazmış olabilirim )ve nat. china sınırları gerçeğe uygun hala getirilmiş, imp. guards çok şukella olmuş sınırlı sayıda yapılıyor, çin savaşı da gerçeğe uygun hala getirilmiş şöyle eskiden nat çini komplesini alırken :) artık belirli yerleri ele geçirdikten sonra savaş bitiyor ... ( kıyı şeritleri ele geçince ) .. bu arada ülkeler arası ticaret anlaşmalarına can gelmiş , crude oil ve fuel bile teklif eden devletler çıkıyor ben daha önce diğer modlarda vs. görmedim hiç güzel :) .. ve çok iyi bir şey daha üretim lisansı için devletlerin anlaşma yollaması , japonya olarak , portekize , ispanyaya, arjantine , bulgaristana , vs. hatırımda değiller mitsubishi  marka :) taktik bombardıman uçağı sattım iyide para kırıdm ...sh bb ler e artık anti aircraft teknoloji gelişmesi eklenebiliyor , harekat planlarını zaten anlatmama gerek yok oyun ile ilgi kıyı köşe şeyleri aktarmak istedim size , bu arada teknoloji geliştirme olaylarınada da bi denge gelmiş zamanlar uzamış gibi geldi bana iyi de olmuş , bu paketle beraber hoi3 kasılmaları tam olarak ordan kalkmış tbrk*  ne diyorduk en son ??  banzaiiii  :karate:  :rifle:

Çevrimdışı Loki

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 28 Eylül 2012, 14:35:02 »
Napoleon dün akşamdan beri açık steam'da ama meşgul gözüküyor 2-3 defa mesaj yazdım ortalıkta yok şu oyunu orjinal olarak alayım başka bir şey istemiyorum.

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 28 Eylül 2012, 14:37:32 »
benim eventlerla alakalı bir hayal kırıklıgım var açıkçası. Umarım 1937 ortasından sonra güzeleventler vardır .HOI 3 ün sade halindeki gibi savaştan polonya savaşından sonra event gelmiyorsa kötü olur. HOI 3 sadede fransa cephesinineventı bile yoktu :(

Çevrimdışı Sonredkit

• Azab
  • *
  • Check & Mate
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 28 Eylül 2012, 15:43:40 »
Üretim sayfasındaki tank resimlerini değiştirmişlerdir umarım çünkü artık hep aynı resimleri görmekten gına geldi :fpalm: heavy armor üretiyoruz salakça bir tank resmi koymuşlar koysana oraya bir tiger IV gözümüz gönlümüz açılsın  ;D

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 28 Eylül 2012, 15:59:47 »
Light ve mediumdakiler aynı. enterasan olan motorize aa yı eklemişler ama motorize artillery ve anti tank yok.keşke onlarda olsaydı.

Çevrimdışı blitzkrieg

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Nuka Cola!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 28 Eylül 2012, 17:32:52 »
Lend Lease çok basit. Örneğin Amerika İngiltere'ye diplomasiden Lend Lease vermeyi seçiyor. Sonra üretim kısmından nasıl production, upgrade, reinforcement vb.. IC ayırıyorsak Lend Lease'e de IC ayırıyoruz. Bu ayrılan IC İngiltere'ye ekleniyor. Bu kadar basit ve kullanımı kolay.

Elit birimleri küçümsemeyin. Özellikle Waffen SS'lerin organizasyonları çok yüksek. Bu da neredeyse tümen 3'te 1 mevcuda düşene kadar savaşmaya devam edebilecekleri anlamına geliyor. Elit birimlerin kesin bir limit yok. Bunların limitini belirleyen mevcut ordunuzdaki piyade sayısıdır. Yani daha fazla piyade bastıkça daha fazla elit birim üretebileceksiniz.
1 Drifter              
  Culture: Turkish           Militancy: 1 (-0.02)
  Religion: Sunni             Consciousness: 10.01(+0.001)
  Ideology: Reactionary   Issues: Laissez Faire / Free Trade / Pluralism

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 28 Eylül 2012, 17:51:06 »
waffen ss  tümen sayısı 6 ya ulaştıgı an üretim ekranında yok oluyor. ileride çıkıyor mu acaba bilen var mı ?