Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hearts of Iron 3: Their Finest Hour : 28 Eylül 2012 - 04 Ekim 2012

Gönderen Konu: DLC&Yama Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!  (Okunma sayısı 39615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kazak

• Sekban
  • *
  • bad translations only
    • Profili Görüntüle
Ek paket bu hacım. Ana oyunsuz oynanmıyor.

Çevrimdışı Franz

Bende başka ek paket yok sadece bunu yüklesem çalışırmı? Yoksa yükleme önergesi varmı?
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı Jackal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende başka ek paket yok sadece bunu yüklesem çalışırmı? Yoksa yükleme önergesi varmı?
Çalışmaz.Hoi3+sf+ftm+tfh şeklinde yüklemen gerek.

Çevrimdışı Franz

Çalışmaz.Hoi3+sf+ftm+tfh şeklinde yüklemen gerek.
Tamam eyvallah bu yeni stratejiyi haritaya çizme işi çok güzel oldu yeniden kurma vakti :D
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı Oyunbaz519

• Sipahi
  • *
  • Fire and Blood
    • Profili Görüntüle
Tamam eyvallah bu yeni stratejiyi haritaya çizme işi çok güzel oldu yeniden kurma vakti :D

Ben denedim hritada strateji planı yapmayı çok güzel ayarlamışlar özelliği.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2012, 15:14:11 Gönderen: Oyunbaz519 »

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
peki savaş planını çizdikten sonra orduyu aı ya versek o zamanmı uyguluyor.

Çevrimdışı PANZER IV

yenilikler çok güzel özellikle generaller. :)
sanırım yeni ülkeler eklememişler. ( iskoçya, kazakistan, afrikada ki ülkeler bosna  v.s.) bunlar yine yok galiba.

Çevrimdışı Livered

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Çıkarma öncesi haber vermesi iyi oluyor :) Fransanın işi bitmek üzereyken ingiliz kuvvetlerininbergene çıkarma yapacagı haberi geldi. Çıktılarda. buradaki en önemli gelişme şu olmuş her oyunumda buraya çıkarlar ve dagları kolaycaaşarak hızla ilerler ve bana sıkıntı yaratırlardı ama bergenin hemen önündeki daglara dagcıbirlikler koydum sayıca az olmalarına ragmen ingilizler adım bile atamadı :)

Çevrimdışı qwerty

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Nasıl haber veriyorlar  ???

Çevrimdışı der Metz germeister

• (Stonewall)
  • Sekban
  • *
  • Sieg Hell No!
    • Profili Görüntüle
yenilikler çok güzel özellikle generaller. :)
sanırım yeni ülkeler eklememişler. ( iskoçya, kazakistan, afrikada ki ülkeler bosna  v.s.) bunlar yine yok galiba.

O yıllarda o ülkeler yoktu.

Çevrimdışı PANZER IV

bende biliyorum o ülkelerin olmadığını.ama burada tarihi değiştiriyoruz. ukrayna sovyetler dağılınca kuruldu mesela neden biz burda sovyetleri yenince o ülkeyi kuramayalım??? azerbaycan o yıllarda yoktu diye hiç olmasın mı?amerikayı parçalamak istemezmisin? katalanlar ayrı bir devler kursun. ingiliz imparatorluğu bir cok sömürgeden oluşuyor .mesela almanya olarak savaşı kazandığında tüm sömürgelerini ellinden alıcaksın adayı parçalıyacaksın (iskoçya galler) bir daha almanyaya tehtit oluşturamayacak duruma getireceksin. sovyetleri aynı şekilde.amerikayı.
hoi 2 dd  de 1952 ye kadar oyun uzuyordu ve ben 1943 sonunda savaşı bitirdim (hilesiz) barış oldu.sovyetler ingilizler amerika hepsi mağlup ve sonrasında yeni bir dünya kurdum hepsini parçalayarak kendi sömürgelerimi de bıraktım.süper oldu. ülkelerin %95 i özgürlüklerine kavuştu.bunların yarısı hiç var olmamış devletlerdi.böyle bi dünya oluşmadı gerçekte evet ama gerçekte almanyada dünyanın 1 numarası olmadı.eğer olsaydı şuan farklı bir dünya olurdu farklı ülkeler.... vs   
(bu yarattığım yeni dünyada sözde kürdistan ve israil devletleri hiçbir zaman yer bulamadılar ve bulamazlar da)

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Savaş planı çizerken, tankları falan döndürmenin bir yolu var mı? Çünkü hepsi aynı yöne bakınca olmuyor. Yani bazen 180 derece tersine döndürüp koymak gerekiyor tankları, uçakları.

Çevrimdışı der Metz germeister

• (Stonewall)
  • Sekban
  • *
  • Sieg Hell No!
    • Profili Görüntüle
bende biliyorum o ülkelerin olmadığını.ama burada tarihi değiştiriyoruz. ukrayna sovyetler dağılınca kuruldu mesela neden biz burda sovyetleri yenince o ülkeyi kuramayalım??? azerbaycan o yıllarda yoktu diye hiç olmasın mı?amerikayı parçalamak istemezmisin? katalanlar ayrı bir devler kursun. ingiliz imparatorluğu bir cok sömürgeden oluşuyor .mesela almanya olarak savaşı kazandığında tüm sömürgelerini ellinden alıcaksın adayı parçalıyacaksın (iskoçya galler) bir daha almanyaya tehtit oluşturamayacak duruma getireceksin. sovyetleri aynı şekilde.amerikayı.
hoi 2 dd  de 1952 ye kadar oyun uzuyordu ve ben 1943 sonunda savaşı bitirdim (hilesiz) barış oldu.sovyetler ingilizler amerika hepsi mağlup ve sonrasında yeni bir dünya kurdum hepsini parçalayarak kendi sömürgelerimi de bıraktım.süper oldu. ülkelerin %95 i özgürlüklerine kavuştu.bunların yarısı hiç var olmamış devletlerdi.böyle bi dünya oluşmadı gerçekte evet ama gerçekte almanyada dünyanın 1 numarası olmadı.eğer olsaydı şuan farklı bir dünya olurdu farklı ülkeler.... vs   
(bu yarattığım yeni dünyada sözde kürdistan ve israil devletleri hiçbir zaman yer bulamadılar ve bulamazlar da)

Hocam dediklerin güzel fakat bu oyun doğrudan savaş üzerine kurulu. Mesela Türkiye vs. fazla itina ile hazırlanmamış çünkü bu bölgeler savaşta aktif rol üstlenmedi. Alternatif tarih için modlara bakacağız ne yazıkki.

Çevrimdışı Semavi7

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Amerika ile bir oyun açtım. Herşey güzel gitti. Japonya 1941 Kasımında savaş açtı. Ama o kadar. Guam'ı bile almadılar. Oysaki zorda oynuyorum. Daha agresif olması gerekmez mi? Yoksa bu pasiflik ek paketten mi kaynaklanıyor?

Çevrimdışı Franz

Yükledim ek paketi. İtalyayla deneme amaçlı oyun açtım, Etiyopya için taktik yazdım askerlere bunu nasıl otomatik yaptirabilirim. Yani talimalatlari uygulamiyolarsa ne anlami var?

Çevrimdışı qwerty

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Yükledim ek paketi. İtalyayla deneme amaçlı oyun açtım, Etiyopya için taktik yazdım askerlere bunu nasıl otomatik yaptirabilirim. Yani talimalatlari uygulamiyolarsa ne anlami var?
Zorla yaptıracaksın paşalara suikast yap org. larını düşür sıkıysa yapmasınlar.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle

Şöyle anlamı var: Orduyu benim gibi kendi yönetenler, çizdiği plana uyuyor. İkinci olarak da Multi oynarken ben müttefiğime atıyorum, "Bak lan diyorum şöyle alttan panzerler giriyor sen donanmayı şuraya çekiyorsun hop buraya bombardıman bak sana hibe ettiğim birlikler senin ana saldırından iki kolla ayrılıp ileride şöyle birleşiyor" demiş oluyorum tek çizimde.

Çevrimdışı Umut

• (AlbertDS)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Etiyopyada ne yapacaksın boşver askerlerini tahliye et inf'e çevir sonra onları limanlarında veya Mısır cephesinde kullan.Consumer Goods'da cepte kalsın.

Çevrimdışı Loki

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Çizimle filan uğraşamam la ne gerek var öyle şeylere. Gir Sicilya üzerinden olsun bitsin işte birde detaylı detaylı şurayı bombala burayı bombala mı diyeceğim qwerty'e. Ağa ben saldırıyorum ayık ol derim girerim bu kadar basit  ;D

(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2012, 23:28:34 Gönderen: Loki »

Çevrimdışı Umut

• (AlbertDS)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Kim bilir belki hepsine fortlar kuracağım dimi. :P

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.