Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hearts of Iron 3: Their Finest Hour : 28 Eylül 2012 - 04 Ekim 2012

Gönderen Konu: DLC&Yama Hearts of Iron 3: Their Finest Hour Çıktı!  (Okunma sayısı 39619 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jagdpanzer

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • الله اكبر Allahu Ekber!!!
    • Profili Görüntüle
 Birkaç da denizaltı yap. Adalara giden konvoylara çok işliyor... Karada ise pek özenme. Kendini savunacak ve Çin, Hindistan gibi yerlere saldıracak ve gerekirse çıkarma yapacak bazı tümenler yeterli. Sovyetler dalarsa falan ne yaparsan yap vız zaten... :P
« Son Düzenleme: 27 Haziran 2013, 04:59:15 Gönderen: Jagdpanzer »
İmana gelin!!!

Dönitz genel ev kursun :smoking:

STURM DER FLAMME: YENİ BÖLÜM GELDİ (30.6.2013): http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=29872.msg424436#msg424436
İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI YAZI DİZİSİNE DE YENİ BÖLÜM GELDİ (30.6.2013): http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=25043.msg583257#msg583257

Gemideki kadınların %10'u hamile kalmış. asg*

YA kim ateyiz ya  :wall:

STURM DER FLAMME DÖRDÜNCÜ BÖLÜM
http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=29872.msg508380#msg508380

Sikkim çok küçük.

Niye ki Sikkimle oynamak çok eğlencelidir, herkese öneririm.

Darbe yapinca darbe oluyor...

Çevrimdışı Snowmen

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu normal yama mı yoksa ayrı bir oyun mu?
Nukehero küfürbazının fake hesabı

Çevrimdışı Quaim

• Ağır Süvari
  • *
  • Faber est suae quisque fortunae
    • Profili Görüntüle
    • YokÖyleBişi Blogum
Yama.
Doğruların peşinden giden geminin rotasını fırtına bile değiştiremez.

Çevrimdışı yakupgungor

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende tfh paketi var,Almanyayı aldım ancak yasaları değiştiremiyorum ve yukarıda uyarı veriyor daha iyi bir yasa var diye ancak ben bir türlü yasaları değiştiremiyorum.

Çevrimdışı Jackal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bende tfh paketi var,Almanyayı aldım ancak yasaları değiştiremiyorum ve yukarıda uyarı veriyor daha iyi bir yasa var diye ancak ben bir türlü yasaları değiştiremiyorum.
Paran yoktur.

Çevrimdışı yakupgungor

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana onu der ama şu kadar para lazım diye sorun para olsa ne kadar para lazım ayrıca yasa değiştirmek için

Çevrimdışı Jackal

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Bana onu der ama şu kadar para lazım diye sorun para olsa ne kadar para lazım ayrıca yasa değiştirmek için
50 ya da 100 lazım galba.O civarda bişeydi.

Çevrimdışı yakupgungor

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 500 para var 1936 Mayıs ayındayım Almanyayı yönetiyorum ama yasa değiştiremiyorum.tfh 1.4 güncelleştirmesini indirdim ancak kuramıyorum çünkü oyun bende kurulu değil indirdiğimde direk tfh ye tıklayıp başladım oyuna setup yapmadım yani nasıl yükleyebilirim acaba bunu yükleyince sorun çözülüyomuş.

Çevrimdışı Swift

• Sekban
  • *
  • Hadi Güle Güle
    • Profili Görüntüle
Ek olarak yasa değiştirme ücretleri devletlere göre değişiyor. Mesela aynı yasayı ben sscb 150 küsür dolara, almanyada 90 küsür dolara değiştirdiğimi hatrlıyorum. Sonuç olarak süpergüç devletler için pek fazla dert edilesi rakamlar değil bunlar.
düke düke dol dozet yu ve düke düke dal dozetyu ve düke düke dal dozeyet yu deki düşke düke dal duzet yuvediüke dükedal dozet yuvedakdallyöz

-Kendinize iyi bakın.

Çevrimdışı Miltiades

Arkadaşlar önerir misiniz ? İndiriyim

Çevrimdışı Reichstag

İndir.

Çevrimdışı Miltiades

Tatildeyken bolca european war commander 3 oynadım telde şimdi canım Hoi3 çekmişti güzelcene oynayayım :)

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.