Gönderen Konu: Supply  (Okunma sayısı 1122 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yehyeh321

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Supply
« : 20 Mart 2016, 23:46:50 »
Uzakta olan birimlerin suply sıkıntısı çekiyor bu sorunu nasıl duzeltirim?

Çevrimdışı anderas andersen

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Mod üzerine boş boş çalışan birisi
    • Profili Görüntüle
Ynt: Supply
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2016, 00:09:57 »
1) Oyuna girerken oyun modunu "arcade" olarak değiştrebilirsin. arcade modun normal moddan tek farkı kaynakların konvoylarda değil direkt olarak taşınması.

2) Teknolojilerden suppay dağıtımı ile ilgili olan araştırmaları yapmak, başkentten başlayan gelişmiş bir yol ağı kurmak ve transport planeler ile bölgeye supply bırakmak çözüm olabilir.

Çevrimdışı yehyeh321

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2016, 00:11:46 »
Supply arttirmak için şehirlerdeki altyapıyı tren yolu seklindemi yoksa tüm şehirlermi alt yapı yapiyom?

Çevrimdışı anderas andersen

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Mod üzerine boş boş çalışan birisi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2016, 00:33:26 »
Başkentten çıkıp sınıra kadar ulaşan bir hat yapman gerekli. Sovyetler ile yeni oyuna başlayıp altyapıyı incelersen güzel bir fikir verir sana.

Çevrimdışı yehyeh321

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2016, 01:06:47 »
İngiltereye çıkartma yapicam hangi limanın ne kadar supply limiti olduğunu nerden anlatım?

Çevrimdışı kafkafkaf

• HOI3
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Hoİ 3 Silahlanma Bakanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2016, 10:36:40 »
çıkartmayı 2 aşamalı yap bir güneyden bir de ortadan çık londrayı alırsan supply sorunun kalmaz ama RAF a dikkat et lojistik bombardıman yapabiliyor bazen o zaman kitlenirsin işte .

Çevrimdışı yehyeh321

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2016, 17:19:49 »
RAF nedir ve ben ilk ince irlandayi ve ordaki İngiliz topraklarını ele geçirip öyle İngiltereye girmek

Çevrimdışı desert_fox

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2016, 23:54:53 »
İngiltereye çıkartma yapicam hangi limanın ne kadar supply limiti olduğunu nerden anlatım?
Limanların seviyelerine göre değişiyor supply limiti. Şehre tıkladığında eğer savaş sisi varsa sana kaç seviye liman olduğunu göstermez. Ama uçaklarınla o şehirlerin üstünde uçarsan veya donanmanla o şehrin açıklarına gelirsen oyunu pause yap seviyeleri gör. Çıkarmalarını ona göre planla. Yani lvl 2 bir limanı olan şehre çıkma. O zaman 2 panzer tümenine bile yetmez getirilen supply. Güneyde Plymouth, Portsmouth, Dover fena olmayan limanlar. Batıda İrlanda'ya yakın Liverpool iyiydi sanırım. Glasgow biraz kuzeye doğru sağlam bir liman. Ama en sağlıklısı bu limanları incelemen. Savaş öncesinde bile donanmanla gezerek bunu yapabilirsin :)

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.