Gönderen Konu: HoI3 - Sorular ve Cevaplar  (Okunma sayısı 89708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Swift

• Sekban
  • *
  • Hadi Güle Güle
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hızlı Soru;Hızlı cevap
« Yanıtla #120 : 29 Aralık 2013, 21:19:51 »
Asıl düşüncem Amerika aslında Britanya'yı bir pratik tahtası gibi görüyorum , bakalım bişiler deniyecem ama nasıl olacak , denizaltıları upgrade leyip ablukaya alıcam ondan sonrası Allah kerim
Almanya ile denizaltıları olabildiğince geliştir. Ve Denizaltı filolarına sea wolf trait'i olan subayları ata.
Naval Bomber ve Tactical Bomber üret. Özellikle Naval Bomber (adı üstünde) denizde çok etkilidir. Düşmanın önemli gemilerini batırdıktan sonra ani bir açığı kolla ve çıkarmayı yap. Ben genelde Britanya adasına şöyle çıkıyorum:
Transport filosunu çıkartma yapacağım yere göndermeden önce etrafını güvendiğim filolarla çeviriyorum. ondan sonra da transportlarla çıkarma yapıyorum. Zaten çıkartma yapılacak gemiyi koruma amaçlı etrafa koyulan gemiler yenilse bile uzun bir savaş sürer o arada 2 kere çıkarma yaparsınız zaten.

Çıkartma yapmadan önce bütün Batı Avrupa (danimarka ve norveç dahil) ele geçirilmeli daha sonra da belçika kuzey fransa taraflarına yüksek seviyeli radar istasyonu dikilmeli ve ordunu bütün hava gücü buraya yakın hava üslerinde konuşlandırılmalı. Öte yandan marine birimleri çok etkili olur. Özellikle yanlarında engineer tugayları varsa çok daha etkili olurlar. Birde normal transport gemileri yerine landing craft ve assault ships gemileri çıkarmada daha başarılıdırlar. Birde teknolojileri gelişrise daha iyi olur.  Ayrıca marine birimlerine amphibious warfare equipment upgradesi yapılmalı ve onlara river attack +%10 traitli subaylar atanılmalı. Hatta kolordu ve ordularına da bu tarz subaylar atanmalı. Bütun bu dediklerim 1943 yılında Almanya ile rahatça yapılabilecek bir şey. Hani olmadık bir durum olsa en geç 1944'e yapılır yine. 
düke düke dol dozet yu ve düke düke dal dozetyu ve düke düke dal dozeyet yu deki düşke düke dal duzet yuvediüke dükedal dozet yuvedakdallyöz

-Kendinize iyi bakın.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.