Bağlanılan Hatırlatmalar

• HoI3: For the Motherland: 03 Şubat 2011 - 09 Şubat 2011

Gönderen Konu: DLC&Yama Hearts of Iron III: For the Motherland -Çıktı-  (Okunma sayısı 42892 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RealAgain

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu zaten Dies Irae dlcsini FTM YE uyumlu hale getirmek için çıkaracakları yama.

Hmm anladım. Oyunun tamamı renkli olsa, tadından yenmez ama ben şimdi oyunu oynuyamıyorum. Ek paketleri yükledikten sonra bozuldu oyun. Oyun açılırken "Hoi3 Çalışmayı Durdurdu..." hatasını veriyor. :) Hevesim kaçtı.
TADAMİCHİ KURİBAYASHİ. İçecekleri bir damla suyu yoktu, onlar için 3 asker bile değerliydi. Her Japon askerine emir verilmişti, 10 düşman askeri öldürmeyen ölemezdi. Askerlerinin çoğu dizanteriden öldü. Çocuğuna yazdığı her mektupta savaştayım demiyordu, "New York'ta bir sürü araba var, belki de insandan çok arabalar dolaşıyor. Şimdi bir balodayım, yemekler şahane..." vs... Askerlerine verdiği sözü tuttu, her zaman sizin önünüzde olacağım dedi. O askerlerinin önünde öldü... İwo Jima BARZAIII !!!

Çevrimdışı blitzkrieg

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Nuka Cola!
    • Profili Görüntüle
3.04 yaması çıktı, launcherdan indirebilirsiniz. 29 Hazirandan (9 günde) bu yana 3 yama çıktı, 3 günde bir yama :P
1 Drifter              
  Culture: Turkish           Militancy: 1 (-0.02)
  Religion: Sunni             Consciousness: 10.01(+0.001)
  Ideology: Reactionary   Issues: Laissez Faire / Free Trade / Pluralism

Çevrimdışı Prinzeugen

• (demir yumruk ömer)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Yamalarla birlikte ek paket yakalşık 200 mb oldu.Böyle parti parti süreceklerine keşke tek seferde çıkarsalardı ek paketi.

Çevrimdışı blitzkrieg

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Nuka Cola!
    • Profili Görüntüle
Yahu hiç bir oyun mükemmel şekilde çıkamaz. Mutlaka gözden kaçan buglar ve dengesizlikler olur. Hele Paradox Interactive oyunuysa çıktığı vakit oynanmaza yakındır. Oyuncular bugları ve dengesizlikleri forumda rapor ediyorlar. Bu sayede yamalar çıkıyor. Bu iş böyle işler. 6 ay sonra gayet güzel bir FTM olacak elimizde.
« Son Düzenleme: 08 Temmuz 2011, 22:08:28 Gönderen: blitzkrieg »
1 Drifter              
  Culture: Turkish           Militancy: 1 (-0.02)
  Religion: Sunni             Consciousness: 10.01(+0.001)
  Ideology: Reactionary   Issues: Laissez Faire / Free Trade / Pluralism

Çevrimdışı Prinzeugen

• (demir yumruk ömer)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
DIG'in FTM için yamasının alpha verssiyonu çıkmış.Ben daha denemedim birazdan deneyeceğim.
Konusu(O sayfadaki ilk değil ikinci mesaja bakın):
http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?536069-Dies-Irae-G%F6tterd%E4mmerung-Report-thread&

İndirme Linki(Konudan da direk indirebilirsiniz.):
http://didays.derkb.de/downloads/DiesIrae/Dies_Irae_Gotterdammerung_alpha_2.04.rar

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Launcherden 3.04 indirebilirsin ki.

Çevrimdışı Prinzeugen

• (demir yumruk ömer)
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok Dies Irae FTM ile uyumlu değildi bu onun için bir patch zaten sürümü de alpha 2.04.

EDİT:
Daha demin denedim.FTM ile çalışıyor oyun ama alpha sürümü olduğu için pek çok bug olacaktır.Ben daha demin müttefik ordu tugaylarını gösteren tablodaki yazıların birbirine karıştığını gördüm bu tip buglar umarım giderilecektir.

Çevrimdışı ilker338

• Sipahi
  • *
  • Bilgi güçtür.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar birim üreteceğim fakat paralel ve serial yazıyor bunlar tam olarak ne anlama geliyor yardımcı olabilir misiniz ?
Victoria II ve Europe Universalis 3 teki büyük imparatorluklardan sonra sıra Hearts of Iron 3 te. Europe Universalis IV ün çıkmasıyla birlikte sıra tekrar EU4 te. Crusader Kings II de iyiymiş.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Paralel aynı anda üretmek için, serial biri bitince öteki başlar.

Çevrimdışı ilker338

• Sipahi
  • *
  • Bilgi güçtür.
    • Profili Görüntüle
Paralel aynı anda üretmek için, serial biri bitince öteki başlar.

Tamamdır sağolasın.
Victoria II ve Europe Universalis 3 teki büyük imparatorluklardan sonra sıra Hearts of Iron 3 te. Europe Universalis IV ün çıkmasıyla birlikte sıra tekrar EU4 te. Crusader Kings II de iyiymiş.

Çevrimdışı fmfan32

• Yaya
  • *
    • Profili Görüntüle
3.04 ü nerden indirebilirim acaba?

Çevrimdışı KHAN

• Onursal Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
3.04 ü nerden indirebilirim acaba?
Launcher'dan "check for update" seçeneğine tıkla, oaradan indirebilirsin.

Çevrimdışı Barış

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
FTM çok pahalı açılımıda şu: For The Money.(PPde gördüm. ;D)

Çevrimdışı zibartan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
FTM çok pahalı açılımıda şu: For The Money.(PPde gördüm. ;D)

Güzelmiş :D Gerçekten de 80mb için 20 dolar biraz fazla. 5 dolar olursa alıcağım. tbrk*

Çevrimdışı versus

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim bir sorum olacak yeni konu açmak istemedim.

Daha önce Hoi 2 ve Eu3 oynadım Hoi3'de ise yeniyim.
Sorum şu:
Oyunda bir ülkenin victory pointlerini aldıktan sonra ülkeyle hiçbir anlaşma imzalamadan otomatik olarak kukla devletin oluyor. Bu neden oluyor? Ben belki ülkeyi ihlak etmeyi belki bir kaç şehrini alıp öyle barış imzalamayı istiyorum. Bu nasıl olacak?

Çevrimdışı TheInvasion

sırasıyla HOİ3+v1.4+SF+SF son Patch+FTM+FTM son patch yükledim oyun çok güzel ama
hafiften kasmaya başladı. İlerde iyice kasacak gibi. Kasmayı azaltmanın bir yolu var mı?
Game booster'ı da yükledim bir yararı oluyor mu?

Mesela hileyle askeri teknolojiyi o döneme göre çok çok yüksek bir seviyeye getirip birkaç birlikle saldırsam kasma azalır mı yoksa pek bir fark etmez mi?

veya çözünürlüğü düşürsem?
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2011, 15:37:12 Gönderen: TheInvasion »

Çevrimdışı Lafferty

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
1.4 ve SF nin güncellmelerine gerek yokta ilk defa senden oyunun hııyla ilgili olumsuz bir yorum alıyorum...Oyun daha önceki versiyonlarına göre oldukça hılı ve gerek lag gerek delay olsun minumuma indirilmiş durumda...

Çevrimdışı TheInvasion

1.4 ve SF nin güncellmelerine gerek yokta ilk defa senden oyunun hııyla ilgili olumsuz bir yorum alıyorum...Oyun daha önceki versiyonlarına göre oldukça hılı ve gerek lag gerek delay olsun minumuma indirilmiş durumda...
ya ilk başlarda hiç kasma felan yok. Toprak aldıkça ve asker ürettikçe yavaşlıyor az az.
tam gaza geldiğimde hayvan gibi kasmasından korkuyorum. İlk oynadığımda Türkiyeyle Bularistan, Yunanistan ve Aravutluğu almıştım. Sonra yugoslavlara da saldırdım bir kasmaya başladı ki sorma
Yugoslav askerleri topraklarının yarısı gittikten sonra nihayet savunma yapabildiler sonra bir kasmaya
başlamıştı ki 1 gün 5 dk dan fazla zamanda geçiyordu. İlerleme hızını son hız yapmama rağmen.
bu yeni versiyonlarla bir sıkıntı yaşamam değil mi?(kusura bakma baya bir uzun oldu)

Çevrimdışı Lafferty

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Hile kullanıp kullanmamakla kasma olup olmadığını bilmiyorum...
Oyunun doğası gereği asker sayısı ve açtığın map miktarı kadar biraz kasma olcaktır ama FTM de bu minimize edildi mesala atıyorum eskiden 8 yılda 5 artıyorsa FTM 1 belki artıyor o derece...
Oyun iler ki amanlarda kasıyorsa hızı artırma 4 veya 3 te oyna kasma azalır yeni veersiyon derken FTM den bahsediyorsan yok bir şey olmaz ;D

Çevrimdışı TheInvasion

Hile kullanıp kullanmamakla kasma olup olmadığını bilmiyorum...
Oyunun doğası gereği asker sayısı ve açtığın map miktarı kadar biraz kasma olcaktır ama FTM de bu minimize edildi mesala atıyorum eskiden 8 yılda 5 artıyorsa FTM 1 belki artıyor o derece...
Oyun iler ki amanlarda kasıyorsa hızı artırma 4 veya 3 te oyna kasma azalır yeni veersiyon derken FTM den bahsediyorsan yok bir şey olmaz ;D
evet FTM :D

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.