Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hearts of Iron 3: Semper Fi: 06 Haziran 2010 - 12 Haziran 2010

Gönderen Konu: DLC&Yama Hearts of Iron 3: Semper Fi  (Okunma sayısı 49784 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: Hearts of Iron 3: Semper Fi
« Yanıtla #200 : 07 Kasım 2010, 15:05:23 »
Bence tugay bile ayrıntı.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #201 : 07 Kasım 2010, 15:07:18 »
Bence oyunun detayları artmalı. O özellik olsa çok güzel olurdu.

Çevrimdışı KHAN

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #202 : 07 Kasım 2010, 15:08:06 »
Niye çıkardılar ki yahu?

Sonraki ekpakete veya oyuna koyacaklar heralde  :-\
HoI 3'e yeni bir ek paket yapacaklarını sanmıyorum. Ayrıca bu özelliklerin oyuna eklenmemesi, oyunun hızı ile ilgili.

Bence oyunun detayları artmalı. O özellik olsa çok güzel olurdu.
Detay arttıkça oyun yavaşlıyor, sonrada oyun kasıyor diye şikayet ediyoruz  :)

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #203 : 07 Kasım 2010, 15:09:33 »
Bence bölge sayısı azalmalı. Amerika azalsın,(Komple, kıta olarak) Sonra Grönland 2 bölge olsun, ne bileyim Rusya az azalsın. Ama bu özellikler olunca oyun süper olurdu. Kasarsa yavaşlatır oynarız, ama değer.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #204 : 09 Kasım 2010, 23:53:05 »
Bölge sayısı niye azaltılıyor yav, azaltılmasın. Daha da artırılsın hatta! :P
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #205 : 18 Mayıs 2011, 22:52:34 »
Semper fi ücretli mi? 10 dolar diye gördüm internette. Ücretsiz ise, nereden indiricez. Ben check for update diyorum ama semper fi ile ilgili bir link göremedim.
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #206 : 18 Mayıs 2011, 22:53:32 »
Fiyatı 20 Dolar. Keşke %70lik indirimi kaçırmasaydın.
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı RealAgain

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hearts of Iron 3: Semper Fi-Yeni Ek Paket
« Yanıtla #207 : 29 Haziran 2011, 02:00:48 »
Bu arada resim geçen gün tanıttığım Flags of our Father adlı filmi anımsattı. Suribachi'ye bayrak dikilişi...

İwo Jima'dan Mektuplar filmini izleyin.. Ayrıntılı olarak Japonya gözünden anlatıyor savaşı. Beni duygulandırmıştı :P

1 GB Ram İntel Pentium D işlemci. NVİDİA 512 MB ekran kartı, masaüstü bilgisayarda rahat oynanır mı :D hoi3 v1.0'ı haritada hareket ederken kasıyordu, bi de ilk oynadığımda rahattı, oyundan biraz zaman geçince saat her 9.00 olduğunda donuyordu :)) Şimdi öneriler üzerine Semper Fi indiriyorum..
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2011, 02:08:43 Gönderen: RealAgain »
TADAMİCHİ KURİBAYASHİ. İçecekleri bir damla suyu yoktu, onlar için 3 asker bile değerliydi. Her Japon askerine emir verilmişti, 10 düşman askeri öldürmeyen ölemezdi. Askerlerinin çoğu dizanteriden öldü. Çocuğuna yazdığı her mektupta savaştayım demiyordu, "New York'ta bir sürü araba var, belki de insandan çok arabalar dolaşıyor. Şimdi bir balodayım, yemekler şahane..." vs... Askerlerine verdiği sözü tuttu, her zaman sizin önünüzde olacağım dedi. O askerlerinin önünde öldü... İwo Jima BARZAIII !!!

Çevrimdışı Lafferty

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #208 : 29 Haziran 2011, 07:40:49 »
FTm ile çok rahat oynarsın da sen yinede  1gb ram daha al.

Çevrimdışı RealAgain

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #209 : 29 Haziran 2011, 13:56:57 »

Oyunun ek paketi oyundan daha pahalı. İllegal bulabilen var mı?
TADAMİCHİ KURİBAYASHİ. İçecekleri bir damla suyu yoktu, onlar için 3 asker bile değerliydi. Her Japon askerine emir verilmişti, 10 düşman askeri öldürmeyen ölemezdi. Askerlerinin çoğu dizanteriden öldü. Çocuğuna yazdığı her mektupta savaştayım demiyordu, "New York'ta bir sürü araba var, belki de insandan çok arabalar dolaşıyor. Şimdi bir balodayım, yemekler şahane..." vs... Askerlerine verdiği sözü tuttu, her zaman sizin önünüzde olacağım dedi. O askerlerinin önünde öldü... İwo Jima BARZAIII !!!

Çevrimdışı Fahapoca

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Millî Nizam!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #210 : 29 Haziran 2011, 22:35:48 »

RAM o kadar önemli değil.İşlemci daha önemli.Hele ki hoi'de daha da önemli.
Aziz Atatürk!
Bu Millet ''yaptıklarınızı'' ASLA unutmayacaktır.(Anıtkabir Özel Defteri)/54.Hükümet Başbakanı
Prof.Dr. Necmettin Erbakan

Çevrimdışı ilker338

• Sipahi
  • *
  • Bilgi güçtür.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 11 Temmuz 2011, 00:16:19 »
Arkadaşlar ben biraz önce hearts of ıron indirdim kurdum fakat semper fi için önce 1.4 gerekiyor mu ?Sanırım henüz patch indirmediğim için Türkiye yok ?
Victoria II ve Europe Universalis 3 teki büyük imparatorluklardan sonra sıra Hearts of Iron 3 te. Europe Universalis IV ün çıkmasıyla birlikte sıra tekrar EU4 te. Crusader Kings II de iyiymiş.

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 11 Temmuz 2011, 00:49:01 »
Hayır gerekmiyor. İkinci dediğinde menüdeki 4 senaryoyu diyorsan sağda "Custom Start"'a basarak ana menüye geçip, oradan da Single Player'da istediğin ülkeyi seçebilirsin.
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı ilker338

• Sipahi
  • *
  • Bilgi güçtür.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 11 Temmuz 2011, 02:19:22 »
Çok teşekkürler bakar körmüşüm biraz bende  :smart:
Victoria II ve Europe Universalis 3 teki büyük imparatorluklardan sonra sıra Hearts of Iron 3 te. Europe Universalis IV ün çıkmasıyla birlikte sıra tekrar EU4 te. Crusader Kings II de iyiymiş.

Çevrimdışı V.Zaytsev

• Azab
  • *
  • Пролетарии всех стран, соединяйтесь!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 25 Eylül 2013, 21:52:27 »
Oyunu biliyordum ama 2-3 gün önce oynamaya karar verdim önce HoI3 sonra Semper Fi yükledim ve gerçekten harika bir oyun kendi kendime öğrenmeye çalışıyorum. Semper Fi biraz daha kullanıcı dostu gibi oyun kitledi resmen kendine