Gönderen Konu: Büyük Sorun:Oyun çalışmadı  (Okunma sayısı 5351 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı IAD_5

• Yeni Çeri
  • *
  • ''Doğru olan, haklı olandır'' Alexender Pope
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyük Sorun:Oyun çalışmadı
« Yanıtla #20 : 10 Temmuz 2010, 23:06:53 »
oyunla ilgili tüm dosyaları sil sen

Çevrimdışı Probang

« Yanıtla #21 : 10 Temmuz 2010, 23:23:20 »
Eğer unnuistal edemiyorsan windwons installer clean up kullan.
Bununla bi yaptınmı?
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 11 Temmuz 2010, 01:46:44 »
İndircek bişe bulamadım onu.

Çevrimdışı AtalMuzzy

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Temmuz 2010, 02:10:49 »
Panzer başlat ı aç çalıştır bölümüne regedit yaz gelen ekrandan HKEY_LOCAL_MACHINE dosyasına gir ordan software dosyasını aç paradox Int. dosyasını sil sonra oyunu kurduğun dosyayı sil ekle kaldırdan kaldır silinmiş olacak
Doğru cevap burada olması gerek Panzer.

İmlâ ve dilbilgisi kurallarına uyalım. - YÖNETİM
« Son Düzenleme: 11 Temmuz 2010, 09:50:24 Gönderen: BySeco »

Çevrimdışı SaRaZeN

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 11 Temmuz 2010, 03:29:45 »
Panzer kötü haber vermek istemem ama ben buna çok uğraşmıştım. Formatla çözebildim ancak.  :no:

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Temmuz 2010, 13:58:15 »
O zaman oynuyamıcaz. Nese aodye 1964 modu çıksında doya doya oynarız artık. :rifle:
Doğru cevap burada olması gerek Panzer.

İmlâ ve dilbilgisi kurallarına uyalım. - YÖNETİM
Şimdi doomsdaye geldim ordan ordaki hepsinimi silcez.

Çevrimdışı Baranduin

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 12 Temmuz 2010, 16:47:09 »
Beyler ben bir tane mod çalıştırcaktım. Baktım hoı2:dd arma mod bulamaçı olmuş. En iyisi silip tekrar yüklemek dedim. Silmeye çalıştım silmedi. Bende setuptan tekrar yükledim. Bu seferde oyuna girmedi hata verdi. Onuda sildim. Tekrar yükledim. Gene aynı. Bu sorunu nasıl çözücem? hlpme* hlpme* hlpme*

Aynı olay geçen gün bende de oldu, Doomsday'ın Prgram Files dosyasında olan herşeyini sildim fakat yeniden yüklemeye geldiğimde başka türlü hata verdi. Daha önce 1918 modunu yüklemiştim, şimdilik onunla idare ediyorum.

Bu sorunu internetteki diğer sitelerde(bilgisayar sorunlarının nasıl çözüleceğini gösteren ayrıntılı sitelerde) araştır. Buradan pek bir sonuç çıkmaz.

Panzer başlat ı aç çalıştır bölümüne regedit yaz gelen ekrandan HKEY_LOCAL_MACHINE dosyasına gir ordan software dosyasını aç paradox Int. dosyasını sil sonra oyunu kurduğun dosyayı sil ekle kaldırdan kaldır silinmiş olacak

Çalıştır bölümüne regedit yazdım ``regedit geçerli bir win32 uygulaması değildir`` şeklinde hata raporu aldım. Sana böyle bir hata raporu gelse, bu sorunu başka bir yolla nasıl çözmeye çalışırdın?

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 12 Temmuz 2010, 16:50:01 »
Ben redegite girdim.

Çevrimdışı IAD_5

• Yeni Çeri
  • *
  • ''Doğru olan, haklı olandır'' Alexender Pope
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 12 Temmuz 2010, 17:26:29 »
''regedit'' xp de vista da sorunsuz olarak açılması gerek en azından ben iki türdede hata ile kaşılaşmadım.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

« Yanıtla #29 : 12 Temmuz 2010, 20:07:18 »
Aynı olay geçen gün bende de oldu, Doomsday'ın Prgram Files dosyasında olan herşeyini sildim fakat yeniden yüklemeye geldiğimde başka türlü hata verdi. Daha önce 1918 modunu yüklemiştim, şimdilik onunla idare ediyorum.

Bu sorunu internetteki diğer sitelerde(bilgisayar sorunlarının nasıl çözüleceğini gösteren ayrıntılı sitelerde) araştır. Buradan pek bir sonuç çıkmaz.

Çalıştır bölümüne regedit yazdım ``regedit geçerli bir win32 uygulaması değildir`` şeklinde hata raporu aldım. Sana böyle bir hata raporu gelse, bu sorunu başka bir yolla nasıl çözmeye çalışırdın?

Baranduin bence herhangi birşey yapmadan o bilgisayara format attır.Eğer Regedit çalışmıyorsa...

Çevrimdışı Baranduin

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 12 Temmuz 2010, 23:01:42 »
Sorunumun ilk aşamasının çözümünü uzun uğraşlar sonunda buldum. Belki benimle aynı durumda olan arkadaşlar varsa onlara yardımcı olmak babında sorunun çözümü:

C:\WINDOWS\repair klasöründeki autoexec.nt dosyasını C:\WINDOWS\system32 içine kopyala değiştireyim mi diye sorarsa evet ile devam et, bilgisayarını yeniden başlar regedit'e girmeyi yeniden dene.

Olmazsa C:\WINDOWS\system32 den autoexec.nt dosyasını kes başka bir yere yapıştır, Başlat > Çalıştır'ı aç gpupdate yaz Tamam, yeniden regedit'i açmayı dene uyarı gelirse Yoksay ile devam et, daha sonra autoexec.nt dosyasını yeniden C:\WINDOWS\system32 içine kopyala.

Eğer yukarıda yazılanlardan bir sonuç çıkmıyorsa bilgisayarınızda virüs var demektir. Bilgisayarınıza format atın.

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 12 Temmuz 2010, 23:05:13 »
Bilgisayarımı yeniden başlatamam zaten uzun uğraşlar sonucu girmişim.

Çevrimdışı Probang

« Yanıtla #32 : 12 Temmuz 2010, 23:22:20 »
Bilgisayarımı yeniden başlatamam zaten uzun uğraşlar sonucu girmişim.
Nasıl  ;D ;D
Steam

Çevrimdışı Barış

• Ağır Süvari
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 13 Temmuz 2010, 22:51:03 »
yaşasın örgütlü mücadelemiz

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 13 Temmuz 2010, 22:51:54 »
Hiç birşey anlamadım. :stars:

Çevrimdışı Barış

• Ağır Süvari
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 13 Temmuz 2010, 22:54:06 »
Translate den bir bak.
yaşasın örgütlü mücadelemiz

Çevrimdışı Baranduin

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Temmuz 2010, 23:05:06 »
Translate Çevirisi

Kabaca tek, ilk Uglyduck tarafından EU2 SSS forumda yayınlanmıştır esaslı

Bu bilgi Windows 9x, ME veya XP için de geçerlidir. Windows 2000 ile doğrulanmadı ama aynı olmalıdır. Sadece dikkatli olun ve düzenlemeden önce kayıt (Kayıt Defteri menüsünde, İhracat sicil dosyası yedekleme yapmayı unutmayın, o, İhracat "ALL" aralığında kutuyu backup_ddmmyy.reg adı. Kazara Eğer silmek şey yapmanız gerekenler Dosyayı çift tıklatın üzerine önceki durumuna Kayıt defterini geri yüklemek için.

Orada Brothers, Sisters bir sürü Arkadaşlar yanlış HOI kaldırmayı dolaşma vb gibi görünüyor! Yoksa mods yüklü insan pisliği ya da düzenli bir uninstall müdahale.
her yerde ve Oyun Kurulum bu oyun hala yüklü içine düşünmek aldatmasın sola bu o zaman yapılırsa çok zor "bit" olarak oyunu tekrar yükle.
Bu sizin için bu deneyin olmuşsa: -

Elle kayıt defterinde oluşan bir anahtar silmek zorunda. Sen bunu regedit (Başlat => Çalıştır => regedit = girin>) ve HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Paradox Interactive "na gidin ve Hearts of Iron anahtar silmek başlayarak. Bu regedit bir klasör gibi görünüyor. (Eğer o zaman birden fazla anahtar olabilir birden fazla yama uyguladım).
Eğer düzenleme hakkında sicil sonra kimse sizin için bunu yapmak için olsun sinir edin. Sadece yukarıdaki anahtar (lar) hiçbir zararı silmek Ancak yapılacaktır.

EDIT: Not: Eğer yerelleştirilmiş yayıncı sürümü varsa, dosya yolu üzerinde kayıt defteri yolu hem de aşağıda Paradox Interactive "için Yayıncılar Name" yerine gerekebilir.

Ayrıca dizin C silin: \ Program Files \ Paradox Interactive \ Hearts of Iron 2.
EDIT: veya varsayılan dizin, sonra ne kadar dizinin sizin için oyunu yüklü kullanmak eğer.

: Bu bölüm kanıtlamıştır Not gereksiz son yamalarla olabilir, ama orada durum sadece bunu bıraktı.
Ayrıca bazı kurulum dosyaları silmeniz gerekir.

InstallShield yüklü yazılım tüm bilgileri tutan bir dizin oluşturur. benim makinada o C: \ Program Files \ InstallShield Yükleme Bilgileri "

'InstallShield Yükleme Bilgileri' gizli olarak bu yüzden bu bir sonraki post görmek talimatlar için gizli dosyaları (göstermek için PC size klasör seçeneklerini değiştirmek zorunda) bulabilmek için işaretlenir. Arama dosyalar 'içeren Hearts' Bu dizindeki ve aşağıdaki içeriği ile 'Setup' adında bir dosya bulacaksınız:

[Başlangıç]
UygAdı = HOI2
Motor = 0
Copy = 1
Kaynak = 0
[Dil]
Default = 0x0009
count = 1
key0 = 0x0009

'Kıyamet' için kıyamet arama * için

Benim PC'de bu bulunur: 'C: \ Program Files \ InstallShield Yükleme Bilgileri \ (A6F1BDF7-53A7-4AF6-84B9-0C51C722BC91)'. Ben son dizin adını tüm makinelerde aynı olacaktır emin değilim ama sanırım. Sil o dizine ve temiz bir kurulum yapmak mümkün olacak.

Bişey anladıysam arap olayım. Pardon Recep Bey ``Arap`` denmesine kızıyor, o zaman Japon olayım  ;D

Şaka bir yana bu tercüme edilmiş metinden (!) bişey anlayan varsa açıklasın. İyilik yapmış olur.
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2010, 23:11:11 Gönderen: Baranduin »

Çevrimdışı Probang

« Yanıtla #37 : 14 Temmuz 2010, 15:30:55 »
Panzer sen benim dediğim programla bi kerede olsa denedinmi?
Steam

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 14 Temmuz 2010, 16:41:01 »
Ben bir tane bişey sildim onda.

• Paşa
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 14 Temmuz 2010, 17:54:10 »
Yok arkadaşım yok. Doomsday göstermiyor orda.