Gönderen Konu: Oyunun İlerledikçe Aşırı Yavaşlaması  (Okunma sayısı 1046 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı silahendaz

• Azab
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Oyunun İlerledikçe Aşırı Yavaşlaması
« : 29 Haziran 2013, 18:38:47 »
Teknoloji ve bütün malzemelerin dosyalarını notepad ile değiştirip bütün herşeyin yapılma zamanını 1 güne indirdim. Kolayca oynuyordum ancak daha önce yaşadığım oyunu oynadıkça ağırlaşması sorununu yaşıyorum. Kaydedip çıktım ama tekrar girince düzelme görmüyorum. Girer girmez aşırı şekilde kasıyor, sürekli donuk oyun. En hızlıda iken 10 saniye donuyor 1 saniye açılıyor, bu şekilde oyun falan oynayamıyorum. Forumda çözünürlüğü değiştirme programı indirdim ancak komik bir şekilde çözünürlüğü düşürmek değil yükseltmeye yarıyor saçma program! Kısacası oyunun çözünürlüğünü düşüreceğim birşey arıyorum veya bir çözüm. 1936 seçeneğinden başladım ve şu anda 1942'deyim. İngiltere , Fransa , İspanya, Hollanda Belçika ne varsa aldım. Doğuya yönelip Litvanya, Letonya'yı aldım şu an Sovyetlerle kapışıyorum ama bu kadar kasarken hiçbirşey yapılmıyor malesef. Kasmasa Sovyetler'i alıp Çin'e kadar yolu var bu işin :) Bütün Asyayı alırım o derece asker bastım. ;D
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2013, 18:49:48 Gönderen: yeniceri 888 »

Çevrimdışı Utku 551903

• Azab
  • *
  • Heil Cartman!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunun İlerledikçe Aşırı Yavaşlaması
« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2013, 02:17:43 »
sebebini kendin söylemişsin aşırı asker basılması üretim yapılması bunu nedeni ve bi süre sonra mecbur kasıyor pc ile alakalı degil.Sen üretim süreleriyle oynama yoksa çok kasar öyle herkes üretime abanır.Normale çevirip tekrar oyna