Sağlığınız için #evdekalın.

Gönderen Konu: Özgür Suriye Ordusunu Kim eğitti.  (Okunma sayısı 185 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Loki

• Ordinaryus Profesör Dr.
  • *
Özgür Suriye Ordusunu Kim eğitti.
« : 17 Mayıs 2012, 01:47:44 »
Arkadaşlar biraz araştırayım dedim gerçekten'de Özgür Suriye ordusu Patlayıcı alanında eğitilmiş , Mümkün değil milislerin bu şekilde patlayıcılar hazırlaması.

Hadi neyse gübreden bomba yapmak gerekli malzeme olduktan sonra dikkat verilirse gayet kolay , Tuz Ruhundan'da yaralayıcı bomba yapılabiliyor. Ancak bu adamların bir videosunu izledim hayretler içinde kaldım , O çapta bir patlayıcıyı kesinlikle ne bir milis yapabilir nede ordudan kaçmış bir Er-Subay özel eğitim almış kişilerin yapabileceği şeyler var.

Görüntüleri 18 üstüdür kol bacak gibi kimisine göre tiksinç şeyler içermiyor ancak görüntüler gayet net bulanık değil.

Bahsettiğim Patlayıcı :

http://www.youtube.com/watch?v=Vi-fsZ5bkLU&feature=relmfu

Buda eylemler zincirinden oluşan daha uzun versiyonu :

http://www.youtube.com/watch?v=57kP4vTa4mI&feature=relmfu

Ben bu adamların kesinlikle normal ordu eğitiminin çok çok üstünde bir eğitime tabi tutulduklarını düşünüyorum Ordu'da öğretilen patlayıcı yapımı zırhlı araçları sabote etmek içindir paletlere zarar verir kullanılamaz hale getirir ama bu adamların kullandıkları ( İsrail'den Amerikadan paketler ile gelmiyor ise ) özel eğitim gerektiren patlayıcı türleridir zamanında çok araştırmıştım bu bomba işlerini biliyorum az çok.

Sizin görüşleriniz nedir sizce bu Adamları kimler eğitiyor.

Çevrimdışı Turgay

• Doçent Doktor
  • *
Tek kutuplu dünyada bu soruların cevabı çok basit oluyor esasında. PKK'yı kim eğitiyorsa,Arap baharını kimler organize ediyorsa (ki zaten onun uzantısı) onlar eğitiyordur.

Daha öncede söylemiştim bu forumda,biz hükümet Ergenekon'u yendi,vay be helal olsun ne kadar güçlü bizim başbakan diye methiyeler düzedururken biraz küresel baktığımızda görüyoruzki soğuk savaşın ardından hiyerarşik yapısı bozuk Orta Doğu devletlerinde illegal işlerle yaşamaya devam eden Gladio'nun 11 Eylül itibarı ile tüm dünyada tasfiyesi başladı. Hemen arkasından küresel özgürlük ve demokrasinin koruyucusu ABD bunları tasfiye ederken yerlerine ne bırakacak diye beklerken Arap baharı başladı. Uzun vadede kokusu daha çok çıkar diye tahmin ediyorum,o zaman daha somut konuşmak sanırım mümkün olur.

Çevrimdışı Franz

Kim ne derse desin Türkiyeye yönelik saldırıda bulunan örgütlerin amacı bizi yormak  ise
Suriyede'ki Terör örgütünün amacıda Suriyeye yönelik. Suan Türkiyeye dost görünsede ileride öyle olmayacağı apaçık ortada kaldiki Avrupada Türkiye eğitiyor deniyor ve Terörist yetiştiren bir ülke olara görünüyoruz.
Bunun sebebi başımızdaki bazı insanlar.
« Son Düzenleme: 17 Mayıs 2012, 02:17:27 Gönderen: F R A N Z »
Culture: Bishopish
Religion: Walterizm
Ideology: Fringeist
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them? Then do not be too eager to deal out death in judgement.

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• Ordinaryus Profesör Dr.
  • *
  • MR.KEY
Özgür suriye ordusu değil ilk videodaki el kaide bağlantılı bir grup sanırım alttaki yazıda yazıyor:

18+ Prophet David battalion (it does not belong to the Free Syrian Army)  :elf:

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.