Gönderen Konu: Dünya Kıbrıs'ın geleceği  (Okunma sayısı 2880 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Furkan 65

Ynt: Kıbrıs'ın geleceği
« Yanıtla #120 : 31 Ekim 2017, 07:01:09 »
Rum kesiminin idaalara göre kuzeyde doğalgaz bulunmuş.

Çevrimdışı ketolar

« Yanıtla #121 : 31 Ekim 2017, 10:20:03 »
Nerede bulmuşlar söylesinler bari geçen ay 270 tl elektrik faturası ödedik.

Çevrimdışı makinist fanlari

« Yanıtla #122 : 21 Mart 2018, 20:51:23 »
Bütün adayı bize devretmeliler ki aldıkları (ve bizim de öyle tip tip bakıp seyrettiğimiz) 18 adayı denklesin.
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #123 : 21 Mart 2018, 22:13:29 »
Ada mevcut nüfus sınırları korunarak birleşmelidir. Yani 2 özerk bölgeli bir Kıbrıs Cumhuriyeti olmalıdır.

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 155 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #124 : 03 Mayıs 2018, 09:13:40 »
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, ülkesinin ve Birleşik Kıbrıs'ın garantörlüğünden Türkiye'nin ayrılmasını istedi.

Keşke Kıbrıs'da da erken seçim olsaydı da bu adam bir an önce görevinden alınsaydı. Yazık diyorum açıklamalarına...
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #125 : 03 Mayıs 2018, 12:31:45 »
Kıbrıs'ın başındaki adam Türkiye'nin başındaki adamlara paralel söylemlerde bulunuyor. Türkiye'nin başında bir dönem daha milli bir hükumet bulunmazsa, Kıbrıs elden çıkacaktır. Milli demişken "yerli ve milli" cinsinden değil. Gerçekten milli.

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 155 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #126 : 03 Mayıs 2018, 12:44:28 »
Kıbrıs'ın başındaki adam Türkiye'nin başındaki adamlara paralel söylemlerde bulunuyor. Türkiye'nin başında bir dönem daha milli bir hükumet bulunmazsa, Kıbrıs elden çıkacaktır. Milli demişken "yerli ve milli" cinsinden değil. Gerçekten milli.
350.000 nüfuslu bir adada "Cumhurbaşkanı" olması da bana göre mantıksız. Türkiye'nin yapması gereken birleşimi ilan etmek. Kumarhaneleri ise tüm yurtta serbest bırakabiliriz, eskisi gibi mafyalarla anılacağını sanmıyorum.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı battle4royal

« Yanıtla #127 : 03 Mayıs 2018, 12:52:57 »
İlhak bana pek mantıklı gelmiyor. Önemli bir entegrasyon sorunu ortaya çıkar trafikten eğitime kadar.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #128 : 11 Mayıs 2018, 15:25:26 »
KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, ülkesinin ve Birleşik Kıbrıs'ın garantörlüğünden Türkiye'nin ayrılmasını istedi.

Keşke Kıbrıs'da da erken seçim olsaydı da bu adam bir an önce görevinden alınsaydı. Yazık diyorum açıklamalarına...

tayyip gidince böyle konuşmaz. tayyip şu an 15 sene öncesinin türkiye'sini andıran bir laikliğe sahip kıbrıs's şu an ki türkiye'ye benzetmeye yani bir ortadoğu bataklığı haline getirmeye çalışıyor.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Winchester 34

« Yanıtla #129 : 21 Mayıs 2018, 23:04:37 »
Orası öyle, Kıbrıs Cumhuriyeti adıyla birleşmeyi bile bizden çok istiyorlar. Ancak Türkiye etkili bir politika yürütürse zaten nüfusunun çoğunun aynı zamanda Türkiye vatandaşı olduğu minik bir ada semti hala bağımsız hareket edemez.
Şuan hayatta gelmezler.Çünkü ekonomi yönetim berbat.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.