Gönderen Konu: Üstteki Üyeyi "Uzun Uzun" Anlat  (Okunma sayısı 418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RoadWarriror

Üstteki Üyeyi "Uzun Uzun" Anlat
« : 06 Ağustos 2018, 15:26:55 »
Buyurun benden başlayalım.

Not: Uzun anlatım yapılmayan iletiler şahsım tarafından silinecek. Lütfen oyun kurallarına uyalım. ;D
Armagedon Edit : Yasal Bir Sınır Yok Fakat Min 16 Kelime Diyelim
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2019, 23:23:26 Gönderen: Armagedon »

Çevrimdışı HazretiJoseph

• Kendine Filozof
  • Misyoner
  • *
  • Sorgulanmamış bir hayat, yaşanmaya değmez.
Ynt: Üstteki Üyeyi "Uzun Uzun" Anlat
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2018, 02:16:22 »
 Daha şu kadarcıktın tanıştık be Erencim. Şaka maka Taleworlds forumunda tanıştığıma memnun olduğum iyi insanlardansın. Paradox oyunlarına ilgilisi aynı zamanda Warband oynar üstüne modda yaparsın. Bir ara tekrar mod yaparsan beni de eklersin artık. Hayatında başarılar.

Çevrimdışı Túrin Turambar

« Yanıtla #2 : 24 Eylül 2018, 21:00:33 »
Tanımıyorum, ama bu üye üzerinden forumu uzun uzun anlatacağım. Şimdi arkadaşı ilk kez görüyorum ve kendisi yetkili. Yani Kerem ilk geldiğinde de kim la bu demeye kalmadan GM olmuştu. Sonuç bariz, kendisinin Foruma katkıları ve hizmetleri sayısız. Umarım bu arkadaşta böyle olur. :)
Vesselam.

Çevrimdışı RoadWarriror

« Yanıtla #3 : 31 Ağustos 2019, 22:18:00 »
Sitede ki tanıdık arkadaşlardan. İyi biridir, şu ana kadar bir yanlışını görmedim. Daha da aktiflik gösterse iyi olur. :D

Çevrimdışı bbjx

« Yanıtla #4 : 31 Ağustos 2019, 22:26:08 »
Bana moderatörlük teklif eden arkadaş kendisi :) Bundan önceki forum avatarına çok gülerdim gördükçe her ileti yazdığında :D Başarılı bir arkadaş. Birlikte forumu idare etmekten keyif alıyorum. Nickname'inin anlamını da merak etmiyor değilim bu arada, bir gün aklıma gelirse sorayım :D

Çevrimdışı Armagedon

• Bölüm Moderatörü
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Beğenildi: 28 kere
  • A Solider İn Auschwitz Who Knows His Name ?
« Yanıtla #5 : 31 Ağustos 2019, 22:28:08 »
Açtığım Konulara Yorum Yapan Yöneticilerden Biri Profil Simgesi Biraz Garib Kendi Kuyruğunu Yiyen Bir Ejderha ? Sanırsam Game Of Thornes İzliyor Forumdaki En Aktif Kişilerden Birisi
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2019, 22:30:27 Gönderen: Armagedon »

Çevrimdışı CaisuEu4

« Yanıtla #6 : 31 Ağustos 2019, 23:22:27 »
Yeni görmeye başladım.Başka forumlardada önceden modluk yapan.Multiplayerı seven şu sıralar forumla çok ilgienen bir arkadaşımız.

Çevrimdışı Eq1NoX

« Yanıtla #7 : 31 Ağustos 2019, 23:33:10 »
Forumda birkaç yıl bölüm moderatörlüğünün ardından global moderatör olan güzel kalpli bir arkadaşımız. Neden global moderatörlüğü bıraktığını bilmiyorum, foruma daha çok katkı sağlayabilecek potansiyelde birisiydi.
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 01:28:55 Gönderen: Eq1NoX »

Çevrimdışı bbjx

« Yanıtla #8 : 31 Ağustos 2019, 23:37:25 »
Görevini layıkıyla yapan harika bir genel moderatördü. Forumun kapanması haberinin ardından azalan aktiflikten sonra kendisinin ve Kerem'in yardımlarıyla forumu iyileştirmeye çalışmıştık. Gayet güzel gidiyorduk ancak bırakma kararı aldı. Umarım bir gün tekrar yönetim ekibinde görebiliriz. Gerçekten değerli bir insan. Bahtı açık olsun :)

Çevrimdışı 25itroy25

• Çevirmen
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Beğenildi: 35 kere
  • Ne mümkün zulm ile bidad ile imha-i hürriyet.
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2019, 00:31:12 »
Açıkcası ilk olarak eu4 aarıyla gördüğüm (Hindistan)foruma katkı yapmaya çalışan bir arkadaş.
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Spack

« Yanıtla #10 : 04 Eylül 2019, 18:58:31 »
Açıkcası ilk olarak eu4 aarıyla gördüğüm (Hindistan)foruma katkı yapmaya çalışan bir arkadaş.

Pek tanımadığım lakin foruma katkı sunmak için çalışan bir arkadaşımız. :)

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.