Gönderen Konu: Nasıl Asker Üretilir?  (Okunma sayısı 3076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Nasıl Asker Üretilir?
« : 31 Ekim 2010, 00:18:33 »
Nasıl Asker Üretilir? Beceremedim.

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
Ynt: Nasıl Asker Üretilir?
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2010, 00:22:57 »
Türkçe yamada o bölümü türkçeleştirmişim. Tutorial'e tıkla oradan yapabilirsin Ama yine de söyleyeyim bir şehire sağ tıkla "Build Army"'e tıkla ve oradan da devam edebilirsin. Eğer hiç asker üretemiyorsan manpower'ın yoktur. Henüz öğrenmek için oynuyorsan, F12'ye tıkla "russianhordes" yazıp ctrl + F12 yapıp hile penceresini kapat.
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2010, 00:24:40 »
Build Army dedim, oradan çıkan yerlerden neye basmalıyım? Manpower varsa asker resimlerine basmam yeterli olur mu?

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2010, 01:10:03 »
Yardım eder misiniz?

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2010, 01:15:22 »
Önce barakan olması gerek. Barakan olursada orda officer tarzı bir birim ile normal bir barakadan ürettiğin asker mesela grenadiers, birleştiriyorsun sana bir birim olarak geri dönüyor.

Kısa, öz , eksik.  ;D
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 31 Ekim 2010, 01:34:53 »
 Ertük doğru bölümde misin sen?
Zombi sen build army yaptıktan sonra resimlerin altında sayı var (örneğin: 7000 gibi) bunlarında altında yukarı ve aşağıya oklar var. Eğer o okların ışığı sönükse y amanpower yoktur yada o an o şehirde asker yada gemi üretiyorsun demektir. Eğer oradan 6000-7000-23000 gibi sayılar yok ise manpower'ın yok demektir yada o şehirde limidi ile asker üretmeye başlamışsın demektir

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Ekim 2010, 03:09:52 »
Evet doğru bölüm.

Misal ingilterede iken londranın hemen üstünde bir bina (baraka) kurarsın. O barkaya tıklayınca asker üretirsin 2 turn sonra üretilir...

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 31 Ekim 2010, 03:16:42 »
Ertük doğru bölümde misin sen?
Zombi sen build army yaptıktan sonra resimlerin altında sayı var (örneğin: 7000 gibi) bunlarında altında yukarı ve aşağıya oklar var. Eğer o okların ışığı sönükse y amanpower yoktur yada o an o şehirde asker yada gemi üretiyorsun demektir. Eğer oradan 6000-7000-23000 gibi sayılar yok ise manpower'ın yok demektir yada o şehirde limidi ile asker üretmeye başlamışsın demektir

Çok sağol, sayende anılarımı koyabileceğim.(Çünkü asker üretebiliyorum)

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 31 Ekim 2010, 10:36:57 »
2 tur mu? For The Glory'yi bir daha oynasana  ;)

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2010, 10:42:53 »
İmperial glory! Amanın! Çok özür!

(pardon gerçekten imperial glory ile FTG birbirine karıştı.)  :(

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 04 Kasım 2010, 16:55:48 »
Bende fot the glory yazınca çoğu zaman imperial glory çıkıyor karşıma. Ama sen nasıl bu forumda karıştırdın anlamadım  :D