Gönderen Konu: ticaret  (Okunma sayısı 183 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı eu4 amelesi

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
ticaret
« : 15 Nisan 2018, 12:56:33 »
merhabalar ben bu oyunda ticaretikavramış değilim neye göre bölgelere tüccar göndermeliyim püfnoktaları nelerdir  ticaretgücünü transferetmek ne oluyor yardımcı olursanız sevinirim ;D ;D

Çevrimdışı serdengecti1

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: ticaret
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2018, 13:30:53 »
Youtube'de zibilyon tane video var.Bilal'e anlatır gibi anlatıyorlar.Onun dışında forumlarda rehberler var.Sen gelip konu açıyorsun.Al bak bir tane vereyim izlersin https://www.youtube.com/watch?v=SP0CTFYcWwI

Çevrimdışı Kaptan

• Denizlerin Hakimi
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Allah'ın Yeryüzündeki Gölgesi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2018, 15:31:10 »
Youtube'de zibilyon tane video var.Bilal'e anlatır gibi anlatıyorlar.Onun dışında forumlarda rehberler var.Sen gelip konu açıyorsun.Al bak bir tane vereyim izlersin https://www.youtube.com/watch?v=SP0CTFYcWwI

Adama niye kiziyorsun ?

merhabalar ben bu oyunda ticaretikavramış değilim neye göre bölgelere tüccar göndermeliyim püfnoktaları nelerdir  ticaretgücünü transferetmek ne oluyor yardımcı olursanız sevinirim ;D ;D

Adam hakli once bir foruma bak youtube

Çevrimdışı eu4 amelesi

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2018, 17:58:27 »
tamam teşekürler

Çevrimdışı peexar

• Müsellem
  • *
  • Hi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Nisan 2018, 02:15:36 »
Eu4'de ticarette merkez topraklar sana ticaret bölgesinde yüzdelik artış verir,ayrıca merchant powerin ne kadar yüksekse o ticaret noktasını o kadar elinde tutarsın.Ayrıca trade binaları inşaat ettirirsen trade powerin artar.Başka bir ticaret bölgelerinde elinde tuttuğun(%45 örn)trade poweri başka bir bölgeye aktarabilirsin.
Monarşi getirip sürgün Şah'ı Sikkim'in başına koyacağız.