Gönderen Konu: Osmanlı oynarken Memlük ve Macaristan'ın tek savaşta yendiğimiz dlc gelse  (Okunma sayısı 479 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Winchester 34

Ne dersiniz arkadaşlar kötü fikir mi ? Oyun daha bir tarihsellik kazanır.Ama sadece gerçekteki yılda öyle bir hakkımız olsun.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2018, 14:57:28 Gönderen: Winchester 34 »
 

Çevrimdışı Dutchy

Sadece zaten Osmanlı güçlüyken bunu yapman haksızlık olur mesela Rusyaya da tek savaşta Novgarod yada Kazan falan verilsin tarihe uyumluluk olsun desen yine oyunun temasına uymaz.Karşıda senin olduğunu düşünsene direk bir savaşı sen kaybediyorsun ve adam senin bütün topraklarını alıyor. Hem single hemde multi player için çok saçma bir şey olurdu. Olsa da diğer bütün devletlere eklenirdi. Ama bence oyunun işleyişini çok büyük oranda bozardı.
Eğer öyle bir şey istiyor sanda 3. çağda abs kasarak denenebilir.Ama senin yazdığın sanırsam direk ordusunu yenince bir event ile gelmesi bilmiyorum dengesizlik yaratır büyük ihtimal.
« Son Düzenleme: 10 Temmuz 2018, 15:28:08 Gönderen: Dutchy »
 

Çevrimdışı bbjx

Kardeşim bu tarihi bir simülatör değil bir strateji oyunu,Yeterince mantıklı hamleler yaparsan ve oyundaki müttefiklik ve düşmanlıklar da tarihi olarak örtüşürse dediğin zaten gerçek olacaktır oyunda da.Kaldı ki sadece bu özelliği içeren bir dlc çıkartılması büyük tepki alacaktır örneğin Third Rome dlc'si çıktıktan sonra aldıkları tepki gibi.Bu isteğinin gerçek olmasını istiyor isen steam atölyesinden Osmanlı'yı güçlendiren modlar indirebilirsin.
Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfadıyız,
Tufanları gösteren, tarihlerin yâdıyız,
Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti,
Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız.

 

Çevrimdışı Norse

  • Asil
  • *
  • İleti: 94
  • Sons of Odin
Osmanlı zaten oyunun en op ülkesi. Tank filan da eklesinler isterseniz  ;D
 

Çevrimdışı Dutchy

Osmanlı zaten oyunun en op ülkesi. Tank filan da eklesinler isterseniz  ;D
Tank ne ya lütfen o çok zayıf olur event ile dünyayı fethetme iyidir .D
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.