Gönderen Konu: Küçük bir hatadan dolayı lehistan kuramıyorum.  (Okunma sayısı 244 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı captaincraxy

• Asteğmen
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Küçük bir hatadan dolayı lehistan kuramıyorum.
« : 08 Temmuz 2018, 03:06:55 »
Arkadaşlar ben polonya ile oyuna başladım.Teutonic orderi yerken marienburgas adlı şehri core yapmak masraflı olmasın diye Litvanya ya verdim.O şehir de Lehistan kurmak için gerekiyor.Oyunda baya ilerledim moskovayı velan dövdüm baştan başlamak istemiyorum.Ne yapabilirim ?

Çevrimdışı NNA3

Sanırsam vassal yönetim yerinde vassalarından toprak alabiliyorsun veya DLC özelliğide olabilir o pek emin değilim ne yazıkki.
"You reap what you sow, Artyom. Force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than just act without any thought or doubt."

-Khan (Metro serisi)

Çevrimdışı Dutchy

Sanırsam vassal yönetim yerinde vassalarından toprak alabiliyorsun veya DLC özelliğide olabilir o pek emin değilim ne yazıkki.
Dostum yanılıyor olabilirsin çünkü orada vassal demiyor arkadaş pu su için yapamaz.

Ve ilk soruya gelince orada yapabileceğin 3 şey var

ilki ve en kolayı oyunu kapatmak çünkü diğerleri extreme zor şeyler
ikincisi de basit Polonya Litvanyayı kurmana gerek yok direk annexle sadece Polonya olarak kal
3cüsü ise biraz saçma olacak ama başka bir şey düşünemedim pu nu boz royal marriege atıp dost ol başına senin hanenden birinin geçmesini bekle ki en az 200 yıl sürer sonra uygun zamanda claim throne layarak hem o şehri hem de litvanyayı pu lar geri kurarsın
Ama hatırlayamadığım şey zaman sınırı var mıydı? Litvanya-Polonyayı kurmak için o kafama takıldı.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Şehri kendine zorla alabilirsin diye hatırlıyorum.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.