Gönderen Konu: Cağatay Hanlığı üzerine Tavsiye ve Önerileriniz  (Okunma sayısı 200 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bbjx

İdealar:Economic,Aristocratic,Quantity;İnnovative

Rivals:Ming,Russia,Bengal

Administrative Monarchy'ye çevirdim yönetimi steppe horde'dan.

Bu şekilde durum.Daha sonrasında planlarım yok ilk defa Steppe Horde ile oynuyorum ve ilk defa bu coğrafyada bir oyuna başladım.Buraya kadar geldim ve takıldım.İronman açık.Hakim arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?
Etkin Dlc'ler.
1.Art of War
2.Common Sense.
3.Rights of Man
4.The Cossacks

(aç/kapa)

(aç/kapa)

(aç/kapa)

Çevrimdışı Ügüt

Hocam galiba yanlış oynamışsın.

Tam emin olmamakla birlikte mingin disasterı(dağılması/isyanı) için steppe horde olman gerekiyor.300 dev.lı bir horde minge sınır olursa ming güçsüzleşiyordu diye hatırlıyorum.euwikiden minge girip disasterına bakabilirsin.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Wikiye baktım.Ming disastersı değilmiş.Empire of China disasterıymış.Yani;

Ming hala Çin İmparatoruysa ve sınırında 300 developmentlı horde olursa ming;

Mandate -0.3
Liberty desire in subjects +25%
Morale of armies -15% land morale etkilerini kazanıyormuş.Yani böyle yeniyordu forumdakiler...

Disasterın adı "Unguarded Nomadic Frontier" wikiden bulup inceleyebilirsin.İdea falan öneri istemişsin ama Mingi yendiğin zaman zaten orası komple senin oluyor.Doğuda tokatlarsın hepsini.
« Son Düzenleme: 06 Temmuz 2018, 01:23:53 Gönderen: Ügüt »
TÜRKMENELİ TÜRK CUMHURİYETİ
Vakit Gelmedi mi?
MUSULKERKÜKTÜRKTÜRTÜRKKALACAK

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.