Gönderen Konu: İrlandayı formlamak için en iyi ülke ?  (Okunma sayısı 559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pro1453

İrlandayı formlamak için en iyi ülke ?
« : 22 Mart 2018, 16:42:04 »
1.25 yamasıyle bir sürü devlet geldi irlandaya biliyosunuz sizce en iyisi hangisidir irlandaya dönüşmek için ?
Milletler hayasızlıklarla değil, fedakarlıklarla kurtarılır.

Çevrimdışı Göktürk Gökbörü

• Yeni Çeri
  • *
  • ~~ Böri Şad ~~
    • Profili Görüntüle
Ynt: İrlandayı formlamak için en iyi ülke ?
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2018, 00:30:11 »
Bir kaç gündür zaman buldukça deniyorum kolay değil gerçekten desmond iyi sayılır ama biraz ilerlemek lazım onun dışında bir kaç devlette oyun başı infantry combat ability var onlarla başlarsanda iş yaparsın. Burda anladığım nokta ingiltereden önce davranıp adayı toparlamak yoksa küçük devletler vasal gidiyor ingiltereye. Ben bir kaç deneme yaptım başarıya ulaşmadı ne yazıkki.
O Romalılar siz değil misiniz ki on dille konuşursunuz ve herkesi aldatırsınız.Siz Romalılar niçin bizim elçilerimizi Kafkaslar üzerinden Bizans'a götürüyorsunuz ve "Roma'ya gidilecek başka yol yoktur" diyorsunuz. Yani biz, yollar geçilmez, her taraf arızalı, dağlık taşlık zannedelim de Roma İmparatorluğu'na hücum etmeyelim mi? Böyle düşüneceğimizi mi sanıyorsunuz? Fakat biz Dinyeper Nehri'nin nerede bulunduğunu, Tuna'nın nereye aktığını, Meriç'in nereden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bize tabi olan kavimlerin Roma'ya nereden girdiklerini de çok iyi biliyoruz. Sizin kaleleriniz bizim için sır değildir..'' Batı Göktürk Hakanı İstemi Yabgu..''

Çevrimdışı Dutchy

« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2018, 18:42:16 »

Bende denedim de İngiltere ile dostum savaşta da yenemem onu.
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 18:47:18 Gönderen: Dutchy »

Çevrimdışı Göktürk Gökbörü

• Yeni Çeri
  • *
  • ~~ Böri Şad ~~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2018, 12:14:37 »
ingilitere ile müttefik olabilmek başta şart yoksa iş çok zor. bende bu şekilde ilerliyorum. Burda bence dikkat edilmesi gereken nokta büyük Britanya için gereken İskoç topraklarını ingiltereden önce davranıp almak lazım yoksa iş çok daha zor oluyor.
« Son Düzenleme: 04 Nisan 2018, 12:16:07 Gönderen: Göktürk Gökbörü »
O Romalılar siz değil misiniz ki on dille konuşursunuz ve herkesi aldatırsınız.Siz Romalılar niçin bizim elçilerimizi Kafkaslar üzerinden Bizans'a götürüyorsunuz ve "Roma'ya gidilecek başka yol yoktur" diyorsunuz. Yani biz, yollar geçilmez, her taraf arızalı, dağlık taşlık zannedelim de Roma İmparatorluğu'na hücum etmeyelim mi? Böyle düşüneceğimizi mi sanıyorsunuz? Fakat biz Dinyeper Nehri'nin nerede bulunduğunu, Tuna'nın nereye aktığını, Meriç'in nereden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bize tabi olan kavimlerin Roma'ya nereden girdiklerini de çok iyi biliyoruz. Sizin kaleleriniz bizim için sır değildir..'' Batı Göktürk Hakanı İstemi Yabgu..''

Çevrimdışı peexar

• Müsellem
  • *
  • Hi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2018, 13:05:31 »
İrlandayı şuana kadar hiç kurmadım ama Leinster favorimdir.
Monarşi getirip sürgün Şah'ı Sikkim'in başına koyacağız.