Gönderen Konu: Arkadaşlar Yardım Oyun hakkında /türkçe yama  (Okunma sayısı 1039 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Destekhile

• Soylu
  • *
  • Savaşın zevkini almk isteyenler Türklerle savaşsın
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Yardım Oyun hakkında /türkçe yama
« : 27 Ekim 2016, 19:20:58 »
Arkadaşlar oyun versiyonum 1.18.1 ve türkçe yama olarak 1.18  yok 1.18.2 var ve 1.18.3 var malesef baktım da 1.18.3 direk indirin vardı 1.08 gb ve 8 saat diyor ( site adını vermeyeyim t ile başlıyor anlamışsınızdır hızlı da 14 dk  :wall: ) benim bunu indirebilecek bir zamanım yok rica etsem arkadaşlar bunu bana başka yerden upload yapıp linkini atabilir misiniz ya da 1.18'e uygun türkçe yamayı verebilirseniz çok sevinirim iyi oyunlar.
Dünyada iki bilinmeyen vardır; biri Kutuplar, diğeri Türkler...
-Albert Sorel

Çevrimdışı Ügüt

Arkadaşlar oyun versiyonum 1.18.1 ve türkçe yama olarak 1.18  yok 1.18.2 var ve 1.18.3 var malesef baktım da 1.18.3 direk indirin vardı 1.08 gb ve 8 saat diyor ( site adını vermeyeyim t ile başlıyor anlamışsınızdır hızlı da 14 dk  :wall: ) benim bunu indirebilecek bir zamanım yok rica etsem arkadaşlar bunu bana başka yerden upload yapıp linkini atabilir misiniz ya da 1.18'e uygun türkçe yamayı verebilirseniz çok sevinirim iyi oyunlar.

1.18 Bir mod bütün 1.18.x xlerle uyumludur.
1.18 Bir dil yaması bütün 1.18.x xlerle uyumludur.Önemli olar birden sonraki aynı olması
BrokenArmy

Çevrimdışı Destekhile

• Soylu
  • *
    • Profili Görüntüle
1.18 Bir mod bütün 1.18.x xlerle uyumludur.
1.18 Bir dil yaması bütün 1.18.x xlerle uyumludur.Önemli olar birden sonraki aynı olması

Tamam iste versiyonum 1.18.1.0 turkce yama bulamadim 1.18.2 var malesef yardimci olabilecek misin?
-Albert Sorel

Çevrimdışı Ecdad Computer

• (Tengrist)
  • Dük
  • *
  • Sixty Four
    • Profili Görüntüle
Sen onu indir, yükle. Çalışır o gene. 1.18.1 ile 1.18.2 arasında fark yok o kadar.
Son disket bozulduğunda, son kartuş kırıldığında, son kaset yırtıldığında, milenyum adamı DVD'nin yenilebilir bir şey olmadığını anlayacak.

Çevrimdışı Ügüt

Allah Allah kardeş okumuyor musun?Bir fark yok diyorum  :)
BrokenArmy

Çevrimdışı Destekhile

• Soylu
  • *
    • Profili Görüntüle
Allah Allah kardeş okumuyor musun?Bir fark yok diyorum  :)

Kardeş çalışmadı mecburen kendim zar zor oyunumu 1.18.3 e yükselttim ve türkçe yamayı "1.18.3 ü kurdum ayriyetten right of man dlc side var kafam rahat artık yinede teşekkürler
-Albert Sorel

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.