Gönderen Konu: Hangi Ülke ?  (Okunma sayısı 3079 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali Atay

• (metehan007)
  • Sipahi
  • *
  • Forza L&M
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hangi Ülke ?
« Yanıtla #20 : 01 Eylül 2013, 16:10:39 »
Kesinlikle bende hilesiz oynuyorum başta gerekli kadar parayla başlıyorum gerisi çorap söküğü bide 3 tane idea açıyorum hileyle gerisi normal oyun

Zaten başlangıç önemli.  :fpalm:

Çevrimdışı cnrsbr_p

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 01 Eylül 2013, 17:46:48 »
Kesinlikle bende hilesiz oynuyorum başta gerekli kadar parayla başlıyorum gerisi çorap söküğü bide 3 tane idea açıyorum hileyle gerisi normal oyun

yav he he

Çevrimdışı BladenBlack

• Azab
  • *
  • Nemo Censetur Ignorare Legem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 01 Eylül 2013, 18:35:27 »
Bizansla oynamak çok zevkli.Ufak bir taktiği izledikten sonra hilesiz gayet bal kaymak oynanabiliyor.Osmanlının etrafındakiler ile arkadaş olmaya çalışın.Ardından 3-4 kez borç alarak bir donanma kurun ve osmanlı ordusunun anadoluya geçmesini bekleyin.Sonra savaş ilan edip tüm balkanları geri alabilirsiniz.Anadoluya çekilen osmanlı etrafındaki beyliklerle savaşırken sizde araya girip hepsini ezebilirsiniz  tbrk*
Ave Cæsar, morituri te salutant!

Çevrimdışı Artiz

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 01 Eylül 2013, 21:20:07 »
Bizansla oynamak çok zevkli.Ufak bir taktiği izledikten sonra hilesiz gayet bal kaymak oynanabiliyor.Osmanlının etrafındakiler ile arkadaş olmaya çalışın.Ardından 3-4 kez borç alarak bir donanma kurun ve osmanlı ordusunun anadoluya geçmesini bekleyin.Sonra savaş ilan edip tüm balkanları geri alabilirsiniz.Anadoluya çekilen osmanlı etrafındaki beyliklerle savaşırken sizde araya girip hepsini ezebilirsiniz  tbrk*
Eğer Osmanlı başlarda kaybetmezse komşularına sonrasında senden daha güçlü bir donanma yaparak  rahatlıkla ezer çünkü paran çok az.

Çevrimdışı cnrsbr_p

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 01 Eylül 2013, 21:36:54 »
Eğer Osmanlı başlarda kaybetmezse komşularına sonrasında senden daha güçlü bir donanma yaparak  rahatlıkla ezer çünkü paran çok az.

başlarda kaybettireceksin işte. kendisi kaybetsin diye beklersen olmaz.