Gönderen Konu: Netherlands rebelleri  (Okunma sayısı 1454 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Berat 123

Netherlands rebelleri
« : 04 Mart 2018, 23:22:07 »
arkadaşlar hesse ile oynuyorum yıl 1622 netherlandssın claim attığı hangi toprağı alırsam sürekli eventle 30K lık netherlands isyancıları ayaklanıyor ve nekadar çok toprak alırsam o kadar event geliyor . Bunun bir sonu varmı veya bir çözümü netherlandsı komple ihlak edersen fln bitermi  :(

Çevrimiçi kerem1249

Ynt: Netherlands rebelleri
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2018, 00:20:45 »
arkadaşlar hesse ile oynuyorum yıl 1622 netherlandssın claim attığı hangi toprağı alırsam sürekli eventle 30K lık netherlands isyancıları ayaklanıyor ve nekadar çok toprak alırsam o kadar event geliyor . Bunun bir sonu varmı veya bir çözümü netherlandsı komple ihlak edersen fln bitermi  :(
Bölgelerde otonomiyi yükselt, ulusunun itibar ve istikrarını üstte tut. Bunlar belki yardımcı olacaktır.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #2 : 05 Mart 2018, 19:21:03 »
ama bu isyanlar eventle birden çıkıyor

Çevrimdışı fksahin

« Yanıtla #3 : 05 Mart 2018, 20:38:34 »
Imparatorluktaki din savaşlarıyla bağlantısı olması lazım. O eventi tetikleyen birkaç faktör var.

Başkentini Dutch kültür olan bir yere taşımayı ya da Dutch olan yerleri kendi kültürüne çevirmeyi deneyebilirsin.
Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek için türemiş.
Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törimiş.
God lives the time. Mankind has always been born to die.

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #4 : 06 Mart 2018, 21:35:21 »
kültür deiştirmek :wall: eyw kardeşim busefer muhtemelen düzelir tbrk*

Çevrimdışı Göktürk Gökbörü

• Yeni Çeri
  • *
  • ~~ Böri Şad ~~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2018, 22:02:24 »
isyancılar çıktıktan sonra bölgedeki toprağı siegelemeden yoketmen lazım toprağı alırsa orduyu imha etsen bile seperatizim 10 yıl daha tetikleniyor diye biliyorum. o tetiklendikçede dutct revolt eventle isyancı çıkarıyor.
O Romalılar siz değil misiniz ki on dille konuşursunuz ve herkesi aldatırsınız.Siz Romalılar niçin bizim elçilerimizi Kafkaslar üzerinden Bizans'a götürüyorsunuz ve "Roma'ya gidilecek başka yol yoktur" diyorsunuz. Yani biz, yollar geçilmez, her taraf arızalı, dağlık taşlık zannedelim de Roma İmparatorluğu'na hücum etmeyelim mi? Böyle düşüneceğimizi mi sanıyorsunuz? Fakat biz Dinyeper Nehri'nin nerede bulunduğunu, Tuna'nın nereye aktığını, Meriç'in nereden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bize tabi olan kavimlerin Roma'ya nereden girdiklerini de çok iyi biliyoruz. Sizin kaleleriniz bizim için sır değildir..'' Batı Göktürk Hakanı İstemi Yabgu..''

Çevrimdışı Ügüt

« Yanıtla #6 : 07 Mart 2018, 11:07:53 »
Tarihsel olarak, Düşük Ülkelerin 7 İli, 1568'de İspanya'nın Habsburg Bayrağı'ndan bağımsızlığını isyan etti ve 7 Birleşik Hollanda Cumhuriyeti'ni kurdu.

Bu, EU4'te aynı zaman aralığında gerçekleşen bir dizi olay olarak tasvir edilmektedir.

Yıl 1550-1650 yılları arasında ve Hollanda mevcut değilse, düşük ülkelerin bir bölümünü kontrol eden ve birincil kültür olarak Hollandaca veya Flaman içermeyen uluslar başkaldırılara neden olan olayları alacaklar ve başarılı olursa, sonuç olarak, Hollanda.

Yeni bağımsızlığını kazanan Hollanda, daha sonra, tam bir donanma ve orduya sahip olacak ve düşük ülkeler üzerinde iddiaların yanı sıra olaylarla diğer küçüklerin küçüklerini ilhak etme olanakları da talep edecektir.

Hollanda isyanı, Hollanda ya da Flaman kültürüne kültürel bir geçiş yaparak ya da bölgedeki illeri farklı bir kültüre dönüştürerek diğer uluslar tarafından engellenebilir.

Öncelikle google çeviriye teşekkürler.Sonuç olarak şehirlerin kültürünü değiştireceksin.Ya da dutch kültürünü benimsiyeceksin.
TÜRKMENELİ TÜRK CUMHURİYETİ
Vakit Gelmedi mi?
MUSULKERKÜKTÜRKTÜRTÜRKKALACAK

Çevrimdışı Heremis

• Yaya
  • *
  • Shahkulu
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2018, 20:04:38 »
Bu sorun bende de vardı halkı hoşnut etmelisin.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2018, 20:05:13 Gönderen: Heremis »

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #8 : 09 Mart 2018, 17:18:59 »
hollanda kültürünü kabul ettim hala devam ediyor

Çevrimdışı fksahin

« Yanıtla #9 : 09 Mart 2018, 17:55:08 »
Ana kültür olarak seçmelisin.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 42 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Mart 2018, 20:33:34 »
Ana kültür seçip Hollanda kur.

Çevrimdışı Ügüt

« Yanıtla #11 : 13 Mart 2018, 00:21:00 »
Hollanda kurma.Fransaya bedava toprak verme.
Vakit Gelmedi mi?

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #12 : 14 Mart 2018, 18:17:34 »
hollanda kurmam almanya kuracağım bu eventlerin sonu yohmuuuuuuuuuu :wall:

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #13 : 14 Mart 2018, 18:18:45 »
ana kültür seçiyom devam ediyo

Çevrimdışı fksahin

« Yanıtla #14 : 14 Mart 2018, 18:29:41 »
Disaster var mı?

Çevrimdışı Ügüt

« Yanıtla #15 : 14 Mart 2018, 21:50:09 »
Foşik portakallar durun artık ya
Vakit Gelmedi mi?

Çevrimdışı Berat 123

« Yanıtla #16 : 15 Mart 2018, 20:10:01 »
disastera bi bakarımda bu isyanların hiç sonu yokmu

Çevrimdışı fksahin

« Yanıtla #17 : 15 Mart 2018, 21:11:05 »
Ana kültür Ducth seçince aslında isyan olmaması lazım. Peki isyan sebebi ne? Bağımsızlık mı?

Çevrimdışı Göktürk Gökbörü

• Yeni Çeri
  • *
  • ~~ Böri Şad ~~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 15 Mart 2018, 23:29:13 »
Ben şuan burgundy oynuyorum. Yukarda bir küçük devlet netherlandsdı kurdu bildirim geldi adama claimler geldi benim topraklarda. Sonrasında bütün topraklarımda isyanlar patlak vermeye başladı isyancılar toprağı ele geçirmeden isyancıları indirdim bir daha isyan gelmedi. sonrasında hollandayı kuran devleti yıkıp topraklarını aldım o topraklardada isyan cıktı ama daha isyan tetiklenmiyor. Siegelemeden isyancıları öldürmediğin sürece o iş devam ediyor ben bunu gördüm şahsen
O Romalılar siz değil misiniz ki on dille konuşursunuz ve herkesi aldatırsınız.Siz Romalılar niçin bizim elçilerimizi Kafkaslar üzerinden Bizans'a götürüyorsunuz ve "Roma'ya gidilecek başka yol yoktur" diyorsunuz. Yani biz, yollar geçilmez, her taraf arızalı, dağlık taşlık zannedelim de Roma İmparatorluğu'na hücum etmeyelim mi? Böyle düşüneceğimizi mi sanıyorsunuz? Fakat biz Dinyeper Nehri'nin nerede bulunduğunu, Tuna'nın nereye aktığını, Meriç'in nereden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bize tabi olan kavimlerin Roma'ya nereden girdiklerini de çok iyi biliyoruz. Sizin kaleleriniz bizim için sır değildir..'' Batı Göktürk Hakanı İstemi Yabgu..''

Çevrimdışı Domuz

• (Patlican)
  • Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 17 Mart 2018, 17:16:51 »
oyundaki en çılgın rebeller.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?