Gönderen Konu: Hindistan'a bir anda nasıl atlanır ?  (Okunma sayısı 545 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pro1453

• Yeni Çeri
  • *
  • Ne pahasına olsun zafer
    • Profili Görüntüle
Hindistan'a bir anda nasıl atlanır ?
« : 30 Ocak 2018, 21:30:52 »
Portekiz veya kastilya belki ingiltere afrikanın en aşağılarını kolonize edip madagaskar devletlerini yok edip maldivleri ele geçirip mi hindistana girebilirim ?

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Global Moderatör
  • *
  • Beğenildi: 18 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hindistan'a bir anda nasıl atlanır ?
« Yanıtla #1 : 30 Ocak 2018, 21:32:10 »
1700'den sonra emperyalizm cb si ile. Ayrıca o devletlere görev geliyor. Hindistan'da bir üs diye. O görevi alarak da savaş açabilirsin.

Çevrimdışı Victoria2ci

• Yeni Çeri
  • *
  • YAŞASIN TÜRK IRKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2018, 02:21:07 »
Portekiz veya kastilya belki ingiltere afrikanın en aşağılarını kolonize edip madagaskar devletlerini yok edip maldivleri ele geçirip mi hindistana girebilirim ?

Portekizsen eventle colonial range'in yetince goaya çöküyorsun oradan yardırırsın. başka ülkeler içinde maldivlerle aynı deniz bölgesini paylaşan ada var oraya koloni at (tamamlamak zorunda değilsin) oradan maldivlere claim atıp alınca hindistana claim atabiliyorsun. bir liman alınca portekizle aynı şekilde yardırırsın. eğer ming dağılmadıysa ve hindiçine biraz indiyse evi arabayı böbreği sat mütto ol, özelliklede küçük bir avrupa devletiysen bir anda hindistanın zenginliklerine çökersin

Çevrimdışı Berat 123

• Müsellem
  • *
  • Adalete hükmedersen her günün ibadet sayılır
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Şubat 2018, 15:23:05 »
ben impreyalizm i bekleyemem diyosan savaş nedensiz saldır bişe olmaz 1 toprak al  sonra yürürsün zaten

Çevrimdışı MHan

• Azab
  • *
  • turqouiseblue
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2018, 23:40:18 »

Portekizsen eventle colonial range'in yetince goaya çöküyorsun oradan yardırırsın. başka ülkeler içinde maldivlerle aynı deniz bölgesini paylaşan ada var oraya koloni at (tamamlamak zorunda değilsin) oradan maldivlere claim atıp alınca hindistana claim atabiliyorsun. bir liman alınca portekizle aynı şekilde yardırırsın. eğer ming dağılmadıysa ve hindiçine biraz indiyse evi arabayı böbreği sat mütto ol, özelliklede küçük bir avrupa devletiysen bir anda hindistanın zenginliklerine çökersin

Sadece portekizle değil, sanırım ben netherlandsla aldım hindistanda bi üs görevini. Görevi tetikleyen durumlar var büyük ihtimal.
Devletleri yıkan tüm hatanın altında, nice gururun gafleti yatar.

Çevrimdışı Victoria2ci

• Yeni Çeri
  • *
  • YAŞASIN TÜRK IRKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Haziran 2018, 22:16:01 »
Sadece portekizle değil, sanırım ben netherlandsla aldım hindistanda bi üs görevini. Görevi tetikleyen durumlar var büyük ihtimal.
görev değil eventle şehir sana geçiyor

Çevrimdışı Dutchy

• Yeni Çeri
  • *
  • Hollanda dışında hiç bir şey
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2018, 01:06:26 »
Eski sürümdeysen eğer gelebiliyor 1700 den sonra claimler görevler ile