Gönderen Konu: EUIV - İtiraflarınız  (Okunma sayısı 39809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı pro1453

Ynt: EUIV - İtiraflarınız
« Yanıtla #160 : 23 Ağustos 2017, 18:54:33 »
- Osmanlının gücünü denemek için bilerek koalisyon yedim ve başarısız oldum  ;D
- Polonya'dan nefret ediyorum (Rusya,Osmanlı)...
- Hiç prusyayı kuramadım.
- Oyunu 1821'e kadar hiç bitiremedim
- Eu4 oynarken özellikle Osmanlıyla mehter açıyorum
- Avusturya bebesini sevmiyorum  :thumbsdown:
☪★ 𝓢𝓔𝓢𝓢𝓘𝓩𝓒𝓔 𝓝𝓞𝓑𝓔𝓣𝓣𝓔𝓨𝓘𝓩
🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Çevrimdışı alemdar1227

« Yanıtla #161 : 23 Ağustos 2017, 19:14:25 »
Oyunun sonuna kadar gidememe olayı bende de var. Ayrıca Osmanlıyla oyunun başında koalisyon yeyip nerdeyse tüm ordum stackwipe yeyince direk oyunu kapatmıştım.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı pro1453

« Yanıtla #162 : 23 Ağustos 2017, 20:00:10 »
ayy içim sızladı bi anda stackwipe düşmana atınca çok iyi kendin yiyince iğrenç bişe
☪★ 𝓢𝓔𝓢𝓢𝓘𝓩𝓒𝓔 𝓝𝓞𝓑𝓔𝓣𝓣𝓔𝓨𝓘𝓩
🇹🇷🇹🇷🇹🇷

Çevrimdışı ang0ra

• Mandate
  • *
  • "Patriota,Libertas"
« Yanıtla #163 : 23 Ağustos 2017, 20:47:57 »
Oyun süresinde 3k saate yaklaşmış olmama rağmen halen daha kale sistemini tam olarak çözebilmiş değilim. Düşmanın kalelerimin üstünden geçmesi, gittiğim bölgeden aynı yolu kullanarak geri dönmek istediğimde kalenin engellemesi yüzünden geri dönememem vs... :D

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Filozof
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
« Yanıtla #164 : 23 Ağustos 2017, 20:52:51 »
Hiç bir oyunum, oyun sonunu göremedi :P

Hre devletleriyle ve İtalyan devletleriyle bende 1500'ü geçemedim  :fpalm:

Çevrimdışı Celikhan

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
« Yanıtla #165 : 01 Eylül 2017, 09:31:26 »
Oyunda hicbir zaman normal oynamadim hep Externed TImeline

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #166 : 03 Eylül 2017, 18:35:24 »
Oyun süresinde 3k saate yaklaşmış olmama rağmen halen daha kale sistemini tam olarak çözebilmiş değilim. Düşmanın kalelerimin üstünden geçmesi, gittiğim bölgeden aynı yolu kullanarak geri dönmek istediğimde kalenin engellemesi yüzünden geri dönememem vs... :D

AI yani aaaaaaaaaaa iiiiiiiiiiii (eşşek anırması) hile yapıyor da ondan. mesela ai sağdan soldan dolaşarak geçme ihtimali varsa hiç dolaşmadan direk senin kalenin üstünden atlıyor. sdr jake demişti bunu. kolaylık olsun diyen yapmışlar.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı DexcJ

• Amiral
  • *
  • Hayyam84
« Yanıtla #167 : 28 Eylül 2017, 16:56:55 »
- Macar kralını konsoldan öldürdüm :( bu da mı gol değil :D

- Bizansla oynarken utanıyorum :) Kanımmı bozuk ne ? :P
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2017, 16:58:59 Gönderen: DexcJ »
Game at Home, Game in the World ;)

Çevrimdışı nefer17

« Yanıtla #168 : 29 Eylül 2017, 00:15:06 »
itiraf ediyorum gregory forumda görmeyi özledim 
Devlet-i Ebed-müddet

Çevrimdışı Göktürk Gökbörü

« Yanıtla #169 : 04 Ekim 2017, 15:52:31 »
Bir itirafta benden.

oyunu almadan önce 1-2 ay youtubeden yayıncıları izledim.steamden oyunu aldıktan sora ilk göçebelerle oynama başladım şehirleri yakıp yıkıyordum.:))o zamanlar normal zorlukta oynuyordum takibi.sonra rusya kuruldu üstümden geçti..o bugün bugündür oyunlarımda ruslara savaş açıyorum yeterki sınırım olsun.burda favorim Osmanlıdır ama altın ordayıda kurdun mu tadından yenmiyor..arkadaşlarım niye sürekli ruslarla uğraşıyorsun diyorlar.canım öyle istiyor diyorum.hatta bana genel olarak son rus bükücü diyorlar.:)..ben oynuyorsam oyunumda rus olmaz açık ve net..intikam tatlı ve soğuk yenir hocam...
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2017, 15:57:59 Gönderen: Göktürk Gökbörü »
O Romalılar siz değil misiniz ki on dille konuşursunuz ve herkesi aldatırsınız.Siz Romalılar niçin bizim elçilerimizi Kafkaslar üzerinden Bizans'a götürüyorsunuz ve "Roma'ya gidilecek başka yol yoktur" diyorsunuz. Yani biz, yollar geçilmez, her taraf arızalı, dağlık taşlık zannedelim de Roma İmparatorluğu'na hücum etmeyelim mi? Böyle düşüneceğimizi mi sanıyorsunuz? Fakat biz Dinyeper Nehri'nin nerede bulunduğunu, Tuna'nın nereye aktığını, Meriç'in nereden geçtiğini çok iyi biliyoruz. Bize tabi olan kavimlerin Roma'ya nereden girdiklerini de çok iyi biliyoruz. Sizin kaleleriniz bizim için sır değildir..'' Batı Göktürk Hakanı İstemi Yabgu..''

Çevrimdışı Paytak

• Filozof
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
« Yanıtla #170 : 04 Ekim 2017, 16:20:45 »
Yaklaşık 2-3 sene önce daha ironmani bilmiyorum (başka bir itirafım ise 1-1.5 sene öncesine kadar ironmanı sadece hile engellemek için sanıyordum.Ach olayını bilmiyordum.) Normal oynuyorum hileden haberim var ama hile yapmayı bırakmışım.Şey yapardım mesela admin birikmiş admin'e - atar o an neye ihtiyacım varsa ona eklerdim.Bir de arada rastgele kendim event düzenlerdim o an kimle mesajlaşıyorsam birden 6 ya kadar sayı söylemesini isterdim ona göre - manpower artı para vs verirdim

Çevrimdışı Valiantlion

« Yanıtla #171 : 13 Ekim 2017, 00:43:03 »
Osmanlıyla hiç oynamadım daha doğrusu hiç güçlü bir devletle oynamadım  :D

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #172 : 16 Ekim 2017, 14:11:22 »
yeni dlcde forumda bi kişi bile rum kurup roma sınırlarına erişmeye çalışmayacak itiraf ediyorum :)
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #173 : 16 Ekim 2017, 16:31:13 »
Ben kurucam ama hile ile.
"عمري ما دقت حنان في حياتي زى حنانك
ولا حبيت يا حبيبي حياتي الا عشانك"
"يا حبيبي لو راح عمري
انا... انا... انا مندمش"

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Filozof
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
« Yanıtla #174 : 16 Ekim 2017, 22:55:28 »
yeni dlcde forumda bi kişi bile rum kurup roma sınırlarına erişmeye çalışmayacak itiraf ediyorum :)

Rum'dan SPQR yapacağım :D

Çevrimdışı Otopotiko

• Misyoner
  • *
  • Yeni üye oldum.
« Yanıtla #175 : 27 Ekim 2017, 19:18:58 »
Daha önce hiç hilesiz oynamadım :fpalm: :fpalm: :fpalm: :fpalm:

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #176 : 01 Kasım 2017, 19:31:30 »
adm mil dip  ;D ;D ;D ;D
manpower cash diye gittim.
oyunu hiç sonuna kadar oynamadım dünya fethide yapmadım artık bayıyorr  :B
onun yerine eski bir mazi vic2 oynuyorum stres atıyorum ve yanınada hoi4 +cips+kola deme keyfime deme  tbrk*

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #177 : 01 Kasım 2017, 19:34:16 »
Sadece teknoloji hilesi yapıyorum ben  ;D
"يا حبيبي لو راح عمري
انا... انا... انا مندمش"

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #178 : 01 Kasım 2017, 19:39:51 »
Sadece teknoloji hilesi yapıyorum ben  ;D
mantıklı :D
En azından oyunu oynayasın kaçmaz  tbrk*

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #179 : 01 Kasım 2017, 19:42:28 »
Ben şimdi ilkel kabilelerle oynuyorum onlarla Avrupa'ya eşitliyorum. ;D
"يا حبيبي لو راح عمري
انا... انا... انا مندمش"

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.