Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hatırlatma: Lütfen PNG resimleri JPEG'e çevirerek paylaşalım!: 11 Ocak 2017

Gönderen Konu: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 231990 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ügüt

Ynt: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!
« Yanıtla #2920 : 06 Nisan 2018, 14:21:31 »
Kanarya adasini almam gerektigini 20 yıl sonra farkettigim icin gec kuruldu ama güzeldi :D
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)

Nasıl hristiyan oldun.isyan çıkararak ise ortodox mu oldun katolik mi?Bende denemeyi düşünüyorum.daha hiç yapmadım hristiyan osman.
TÜRKMENELİ TÜRK CUMHURİYETİ
Vakit Gelmedi mi?
MUSULKERKÜKTÜRKTÜRTÜRKKALACAK

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 42 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2921 : 06 Nisan 2018, 14:48:11 »
Hristiyan Osman çok iyi oluyor. Tavsiye ederim. Kutsal Toprakları aldığın zaman fazladan misyoner geliyor. Dini sıkıntın olmuyor hiç.

Çevrimdışı Ügüt

« Yanıtla #2922 : 06 Nisan 2018, 15:06:00 »
Hristiyan Osman çok iyi oluyor. Tavsiye ederim. Kutsal Toprakları aldığın zaman fazladan misyoner geliyor. Dini sıkıntın olmuyor hiç.

Hangisini alayım seçemiyorum.Ragusa üzerinden Katolik mi olayım?Yoksa Ortadoks mu?
TÜRKMENELİ TÜRK CUMHURİYETİ
Vakit Gelmedi mi?
MUSULKERKÜKTÜRKTÜRTÜRKKALACAK

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Yönetici
  • *
  • Beğenildi: 42 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2923 : 06 Nisan 2018, 15:13:58 »
Bence ortodoks ol. Ama patrik otoritesini 50'nin üstüne çıkarmadan dönüştürmeler uzun sürebilir. Kıpti de olabilirsin. Onun da bonusları güzel. Fakat Katolik olmak zor. Önce bayağı bir Katolik toprağa sahip olman lazım. İsyan çıkarsan yetmez.

Çevrimdışı Kaptan

« Yanıtla #2924 : 14 Nisan 2018, 15:52:34 »
Kanarya adasini almam gerektigini 20 yıl sonra farkettigim icin gec kuruldu ama güzeldi :D
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)

Biraz gec kurmussun. Ya da benim gibi bir oyuncuyla seni kiyasladigim icin bana gec gelmis olabilir. Neyse 2000-3000 saat sonra daha iyi oynayacaksin. Iyi oyunlar

Çevrimdışı serdengecti1

« Yanıtla #2925 : 15 Nisan 2018, 00:17:10 »
Biraz gec kurmussun. Ya da benim gibi bir oyuncuyla seni kiyasladigim icin bana gec gelmis olabilir. Neyse 2000-3000 saat sonra daha iyi oynayacaksin. Iyi oyunlar
Doğru diyorsun o oyunumda çok fazla şey öğrendim.Tecrübeli olsaydım 1650'den erken kurmamam için hiç bir sebep yoktu.Mesela pu oldugun ülkede isyan cikarsa ve bastirmazsan pu'dan cıkıyormuş(ve bu ilhak etmeye başladıktan sonra oldu ve annexlemek için yine bir 50 yıl bekledim)Bu sebeple fransa pu'dan cikti ve onu tekrar pu'ya aldığım için ae fırlamıştı.Her truce bittiginde tüm avrupayla tek başıma savaşıyordum.Ayrıca regions haritasini bu saveden önce kullanmıyordum o yüzden kanarya adaları gibi adaları 20 yıl geç aldım(Roma kurmak için lazımmış)Ayrıca oyun 1712'de bitmişti ama mare nostrum başarımı için marchım kırımı ilhak etmem gerekiyormuş.Onu önce vassal yapıp ilişki kasıp annexlemek falan derken 1730 olmuştu.Bir gerçek var bu oyunda 1000 saatte oynasan bilmediğin birşey mutlaka vardır derler.Doğru
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2018, 00:19:19 Gönderen: serdengecti1 »