Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hatırlatma: Lütfen PNG resimleri JPEG'e çevirerek paylaşalım!: 25 Nisan 2016

Gönderen Konu: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!  (Okunma sayısı 1475527 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kqpukdinho

• Binbaşı
  • *
  • Arctic Monkeys
    • Profili Görüntüle
Benim olduğum koalisyona başka ülkeler nasıl katılıyo?
in my imagination

Çevrimdışı Miltiades

Ortak düşmanlarınız var ise koalisyon kurulu otomatikman zaten tabi sizin katılmanız gerek en azından ben böyle biliyorum.

Çevrimdışı Awake

• Albay
  • *
  • Smyrna
    • Profili Görüntüle
Alakasız mesajları temizledim. Ülkenizi paylaşmaya devam edebilirsiniz. :)

Çevrimdışı Malt

1444'de başladığım ve ilk hileli oyunum ;D Oyun başından beri 1500 Administrative,1000-1200 arası Diplomatic ve 2000 küsür Military Power hilesi yaptım, sonuçta ortaya böyle bir devlet çıktı

Para az gelebilir zira sınırlarımın çoğuna 3. level fort inşaatı başlatmıştım.Bu da teknoloji durumu ;D

Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı mahoin12

• Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu koalisyondaki ülkelerin çıkmasını beklemekten başka çarem yani başka yol yok mu?

Çevrimdışı Miltiades

Benim bildiğim yok. Ben Osmanlı oyunumda Avusturyaya komşu olmadan önce Avusturya koalisyonda yok iken sınır komşusu olunca koalisyona katıldı.

Çevrimdışı ErkutErdem

• Albay
  • *
    • Profili Görüntüle
Malayayı kurdum koloniciliğe başladım okyanusyada belki japonyayıda ele geçiririm,yada trade alırım bilmiyorum şu an için güzel gidiyor her şey overextention 48lerde

Çevrimdışı unonimus

Overextension 48'lerde LOLOLOL :P .

Bu arada başta "Malatya'yı" diye okudum :P . Steve Jobs'un memleketi olmasa bilmezdim oranın neresi olduğunu bile :P .

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • Orgeneral
  • *
    • Profili Görüntüle
Mingle ilgili bir kaynak var mı yardımcı?Geliştirici günlük vb?

Çevrimdışı Loki

• Mareşal
  • *
    • Profili Görüntüle

İtalya'ya oyuncu lazımsa gelebilirim. Birazda Türk ittifakı yaparız  :)

Çevrimdışı ErkutErdem

• Albay
  • *
    • Profili Görüntüle
Overextension 48'lerde LOLOLOL :P .

Bu arada başta "Malatya'yı" diye okudum :P . Steve Jobs'un memleketi olmasa bilmezdim oranın neresi olduğunu bile :P .
Form etmeden önce 215di form edince core geldi de kurtuldum 44de kolonilerden dönüşen daha core yapamadığım yerler

Çevrimdışı PERSIAN

• Orgeneral
  • *
    • Profili Görüntüle
Müslüman devletlerde oynayıp westernize olmak kolay gözüksede zor. Eğer ekonominize ve Ordunuza güvenmiyorsanız sakın westernize olmayın ülkenizi çok çabuk kaybedebilirsiniz.
Bir tek askeri teknolojiyi geliştirip 2-3 idari ve/veya diplomatik idea ile en geç tahmini 1600 yılında batılılaşabilirsin. :)

Çevrimdışı Miltiades

Bir tek askeri teknolojiyi geliştirip 2-3 idari ve/veya diplomatik idea ile en geç tahmini 1600 yılında batılılaşabilirsin. :)

1520'li yıllara doğru westernize oldum daha sonra çıkan isyanlar ülkenizin ekonomisini çok geriyor ve üstüne birde size savaş açıldı mı oyunu kaybediyorsunuz  :P

Çevrimdışı Kaymak Pürüzü

• Yarbay
  • *
  • Gördüğüm illegal durumları rapor ediyorum.
    • Profili Görüntüle
Antlaşma yaparken de diplomasi puanì gidiyor.Military de assaultla falan gidiyor.Yani hepsinde avantajlılar.Ayrıca büyük devlet daha çok binaya ihtiyaç duyar.

+3'lük advisoru tutabiliyorlar mı ama o da var. Büyüksen daha çok puan alıyorsun aynı zamanda.

Çevrimdışı human

• General
  • *
  • koyaanisqatsi
    • Profili Görüntüle
Kalitesiz büyümeyeceksin yani, oraya geliyor.
All day and all of the night!

Çevrimdışı Stuka

• Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
Kastilya oyunumdan görüntüler: (İlk uzun süreli EU oyunum.Acemi sayılırım yani.)

Çevrimdışı Miltiades

İskandinavya Yolunda

« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2013, 21:01:59 Gönderen: Sergiu Hell Dragoon »

Çevrimdışı Malt

Forumda Rusya'yı kuran ilk kişi ben oldum böylece.Şimdi nereye doğru yayılayım, tavsiyeleriniz neler? İlk önce Polonya'yla bir sınır düzeltmesi yapmak istiyorum ;D

Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı Deniz Ali

• General
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim Osmanlımın 1498'de daha büyük ordusu var.Hahahahaha! :P

Çevrimdışı Probang

Polonya'nın tamamını ve Kırım'ı ele geçir. Bunları yaparken'de Doğu'ya yavaş yavaş yayıl. Osmanlı şansına baya zayıf.
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.