Sağlığınız için #evdekalın.

Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hatırlatma: Lütfen PNG resimleri JPEG'e çevirerek paylaşalım!: 25 Nisan 2016

Gönderen Konu: EUIV - İmparatorluğunuzu Yollayın!  (Okunma sayısı 1621569 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eymen

kusura bakma ama espiri yapmak istemiştim
Silemiyormuşum zaten

Çevrimdışı Coğrafyacı

Hocam bunu hilesiz bir şekilde iron man olarak yaptıysan gerçekten helal olsun büyük başarı heleki o yılda :thumbup: :thumbup:
Bende de o görev gelmişti oyunun başında ve ortalarında yoktu sonralara doğru çıktı sanki yanlış hatırlamıyorsam..

Bakalım birazdan ya ortodox osmanlı ya da kırımla yeni bir oyuna başlamayı düşünüyorum.
Daha önceden İngiltere,Fransa,İspanya,Portekiz,Avusturya,Branderbug,ming,vijayanagar,japonya,osmanlı,rusya,tunus gibi ülkeleri oynadım ve güney amerikada da incayı kurmuştum..

Çevrimdışı Dutchy

Hocam bunu hilesiz bir şekilde iron man olarak yaptıysan gerçekten helal olsun büyük başarı heleki o yılda :thumbup: :thumbup:
Bende de o görev gelmişti oyunun başında ve ortalarında yoktu sonralara doğru çıktı sanki yanlış hatırlamıyorsam..

Bakalım birazdan ya ortodox osmanlı ya da kırımla yeni bir oyuna başlamayı düşünüyorum.
Daha önceden İngiltere,Fransa,İspanya,Portekiz,Avusturya,Branderbug,ming,vijayanagar,japonya,osmanlı,rusya,tunus gibi ülkeleri oynadım ve güney amerikada da incayı kurmuştum..
Osmanlı ile roma çok kolay kazanılıyor genelde. Şuan sırf göstermek için açtığım oyunda tekrar yapacağım bu sefer daha erken kurmayı hedefliyorum bu arada oyununu osmanlınızı yollayında paylaş merak ediyorum nasıl gidecek

Çevrimdışı realm2

(aç/kapa)

İki sene sonra bir Osmanlı paylaşayım.

EUIV için Roma İmparatorluğu

Başlatan Shirayuki

Yanıt: 20
Gösterim: 3307
Son İleti 13 Ağustos 2013, 14:57:37
Gönderen: Shirayuki
EUIV Yeni Timelapse

Başlatan Mülayim

Yanıt: 7
Gösterim: 3680
Son İleti 13 Ağustos 2013, 19:37:18
Gönderen: ErkutErdem
EUIV Bandicam Sorun

Başlatan Gecko

Yanıt: 0
Gösterim: 769
Son İleti 14 Ağustos 2013, 01:05:01
Gönderen: Gecko
EUIV'de Absürt İki Resim

Başlatan Bersun

Yanıt: 15
Gösterim: 2647
Son İleti 20 Ağustos 2013, 17:44:02
Gönderen: TirollüDoruk
EUIV - İlginç Görüntüler

Başlatan Ömer

Yanıt: 3041
Gösterim: 433097
Son İleti 05 Mayıs 2020, 13:12:32
Gönderen: korkusalan
Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.