Gönderen Konu: BAŞKA KITADAKİ ORDUM TOPRAK İŞGAL EDEMİYOR??  (Okunma sayısı 329 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Strealize

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
BAŞKA KITADAKİ ORDUM TOPRAK İŞGAL EDEMİYOR??
« : 18 Mayıs 2018, 12:28:04 »
Merhaba arkadaşlar hemen konuya gireyim ben eu4ü bi 4 haftadan beri oynuyorum 2 save oynadım birinde ming aldım ikincisinde ingiltere fakat iki savedede arap yarımadasına askeri erişim izni alarak asker gönderdim ve bir kaç arap devletini işgal etmeyi denedim ama kesinlikle olmuyor boşuna savaş yorgunluğu geliyor bana bunun sebebi nedir nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.
« Son Düzenleme: 18 Mayıs 2018, 12:29:00 Gönderen: Strealize »

Çevrimdışı Revanchism

Ynt: BAŞKA KITADAKİ ORDUM TOPRAK İŞGAL EDEMİYOR??
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2018, 13:00:41 »
Merhaba arkadaşlar hemen konuya gireyim ben eu4ü bi 4 haftadan beri oynuyorum 2 save oynadım birinde ming aldım ikincisinde ingiltere fakat iki savedede arap yarımadasına askeri erişim izni alarak asker gönderdim ve bir kaç arap devletini işgal etmeyi denedim ama kesinlikle olmuyor boşuna savaş yorgunluğu geliyor bana bunun sebebi nedir nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer erişim izni aldığın devlete saldırmak istiyorsan olmuyor gemiden çıkartıcaksın.

Çevrimdışı Strealize

• Yaya
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2018, 23:59:18 »
Savaş ilan edeceğim ülkenin komşusundan alıyordum da. Dün amacıma ulaştım iletiyi yazdıktan sonra. Osmanlı ile müttefiktim benimle savaşa girdi aldı benim için tüm toprakları ilhakdan sonra artık rahatça petrolleri hüpletebilirim :D

Çevrimdışı Victoria2ci

• Yeni Çeri
  • *
  • YAŞASIN TÜRK IRKI
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2018, 05:26:44 »
Savaş ilan edeceğim ülkenin komşusundan alıyordum da. Dün amacıma ulaştım iletiyi yazdıktan sonra. Osmanlı ile müttefiktim benimle savaşa girdi aldı benim için tüm toprakları ilhakdan sonra artık rahatça petrolleri hüpletebilirim :D
oyunda petrol yok anca vic2ye save converterle geçirirsen