Gönderen Konu: Personal Union Olna Ülkeyi Kendi Toprağımıza Bağlama  (Okunma sayısı 1053 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar vassal olan ülkeyi kendi topraklarımıza katabiliyoruz bir şekilde , bunu biliyorum. Ama Personal Union olan ülkeyi nasıl katarız ? Oyunda bazı ülkeler bi ülke ile personal union yapıyor ve ilerleyen zamanlarda vassal olan ülkeyi kendi toprağına katar gibi topraklarına katıyor. Şuan İsveç ile oynuyorum Norveç ile Personal Union içersindeyim , kendi topraklarıma nasıl katarım ?

Çevrimdışı Coldhands

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Personal Union Olna Ülkeyi Kendi Toprağımıza Bağlama
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2015, 18:55:02 »
Kralın öldüğünde diplomatik yetenek, infamyi prestij gibi etkenlere bağlı olarak inherit olabilir yani ülke sana kalabilir ya da 50 yıl bekleyip integrate edersin o ülkeyi.

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2015, 19:21:00 »
Kralın öldüğünde diplomatik yetenek, infamyi prestij gibi etkenlere bağlı olarak inherit olabilir yani ülke sana kalabilir ya da 50 yıl bekleyip integrate edersin o ülkeyi.
İn romine idi galiba adı tam bilmiyorum benim oyun bu sürümde.İntegrate özelliği var mıdır bu sürümde ?

Çevrimdışı Coldhands

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Şubat 2015, 19:28:23 »
Hatırlayamıyorum, varsa diplomasi sekmesinde görürsün, ama yoktu gibime geliyor.