Gönderen Konu: Haftalık ve Aylık Gellir Gittikçe Azalıyor  (Okunma sayısı 1589 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Haftalık ve Aylık Gellir Gittikçe Azalıyor
« : 04 Şubat 2015, 14:22:00 »
Arkadaşlar haftalık ve aylık gelirlerim hep azalıyor bazen yükseliyor bazen sabit kalıyor ama gittikçe 0'a azalıyor. Market olan yerlere hep merchant yolladım , ülkede yeni market yerleri açtım , merchantları otomatik yollattırıyorum hep. Mesela Rusya'da market yerinde en çok gelir kazanan benim. Genel olarak heryer de böyle ama gittikçe para azalıyor. Tekstil fabrikaları da kurdum. Ordu maximum değerini de aşmadı. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Çevrimdışı Kestane

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Haftalık ve Aylık Gellir Gittikçe Azalıyor
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2015, 18:01:05 »
Resim atabilirmisin?Belki neyden kaynaklı olduğunu  anlayabiliriz.Ayrıca hangi ülkesin?
O kadar mesaj yazdık ileti kasılmıyormuş.Yeni bir konu açalım.
Noktalama hataları düzeltilmiştir.

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2015, 22:33:26 »
Resim atabilirmisin?Belki neyden kaynaklı olduğunu  anlayabiliriz.Ayrıca hangi ülkesin?

Fransayım. Daha önce Osmanlı olmuştum 1700'lü yıllardı ama. O zaman da aynısı olmuştu.
Currently 31.89 diyor. Orası daha önce 69 - 79 arasında oluyordu hep. Ama giderek düşmeye başladı. Max. askeri sayısınıda geçmedim. Tekstil fabrikalarıda kurdum. Herşey normal ama neden giderek azalmaya başlıyor. Giderek - lere inmesinde.

Çevrimdışı yenilmez 917

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2015, 00:39:57 »
 Koloni kurduğun için azalıyordur kolonilere 9 düka harcıyorsun ayda onu farketmemiş olabilirsin

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2015, 14:31:22 »
Koloni kurduğun için azalıyordur kolonilere 9 düka harcıyorsun ayda onu farketmemiş olabilirsin

Olabilir , hiç düşünmedim. Ama sadece Fransa ile oynadığımda koloni var. Osmanlıda da aynı sorun oluyor ama onda koloni yok. Peki onda neden olabilir ?

Çevrimdışı Coldhands

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2015, 16:42:16 »
Limiti geçmesen bile her yeni birlik ve gemiye maaş ödersin, ondan dolayı gider artışı olabilir.

Çevrimdışı human

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • koyaanisqatsi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2015, 17:20:30 »
Sadece yıl sonu gelir gelir. Bu sebeple aylık olarak gelirin -'lerde olması normal ve beklenen bir şey. Enflasyon yaparak aylık gelir kazanmaya çalışıyorsun, tüccarlarını kaybedersen (ya da bir şekilde teknolojiye yatırdığın para azalırsa) enflasyondan aldığın para azalır ve aylık gelir eksilere iner.
All day and all of the night!