Gönderen Konu: Başka Bir Ülke İile Personal Union Olan Ülkeyi Annex Yapamamak  (Okunma sayısı 1495 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar Prussia ile oynuyorum. Honnever adlı ülkenin sadece başkenti kaldı oda Brunswickç (yanlış yazmış olabilirim) Ve bu ülke İngilitere ile Personal Union içerisinde. İngiltere bana savaş açtı bende Brunswick'i işgal ettim. İngiltereye teklif yollamak istedim ama brunswick seçeneklerde yok kendime katamıyorum. Personal Union'dan nasıl çıkar bu iki ülke ve bende brunswick'i kendi topraklarıma katabilirim ?

Çevrimdışı Manwell

• Sekban
  • *
  • For The Emperor
    • Profili Görüntüle
Zaman ne çabuk geçiyor, bu ekran görüntüsünü özlemişim. :) Oyundaki diplomasi seçeneklerini çok fazla hatılamıyorum fakat unionı sonlandırmak için bir seçenek yok mu?

Çevrimdışı ahmeterol

• Müsellem
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Zaman ne çabuk geçiyor, bu ekran görüntüsünü özlemişim. :) Oyundaki diplomasi seçeneklerini çok fazla hatılamıyorum fakat unionı sonlandırmak için bir seçenek yok mu?

Oyunu kaydedip İngiltereyi seçip diplomasi bölümüne baktım ama yok. Normal klasik seçenekler başka hiçbirşey yok. Hannover'ı seçerek de denedim ingiltereye karşı diplomasi seçeneğini açtım yine iptal etmek için birşey çıkmadı karşıma.

Çevrimdışı Coldhands

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Bir kere de Brunswick'in sınırı olan tüm bölgeleri aldığında dene belki olabilir.

Çevrimdışı barbarossa

• Sir Falcon
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Bunu mu oynuyordum dedim  rlywrd* Vanilla versiyon galiba harita bu kadar bozuk değildi son sürümde :/
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2015, 19:29:35 Gönderen: Sir Falcon »
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
Crusader Kings 2 devlet yönetimi+Europa Universalis 4 Diplomasisi+Victoria 2 Ekonomisi+Hearts of için 3 Askeri sistemi+Total warın savaş sistemi.

Çevrimdışı Osmanlı Gençliği

• Yeni Çeri
  • *
  • Paradox Oyunları Bağımlısı
    • Profili Görüntüle
HTTT bu, sana Dwine Wind (yanlış olabilir) yüklemeni öneriyorum. Onun üzerine CanOmers Map 1.6 yükle. Miss gibi oluyor. :)
Şöyle söyleyim adam susmak bilmiyo ayrıca bayadır bekliyodum  sinirim bozuldu ve adam whatsaapı kapatım bu sefer hamachiden yardırdı bende zaten  sinirliydim direk ana küfrettim isterseniz whatsapp konuşmalarımızı atıyım özelden hafta sonu kim küfürbaz haydo görürsünüz :).Ve önceden bu forumdan banlanmış biri osmanlıgençliği kendisi anlatı olay şöyleydi galiba bi elemana küfretmiş sonra konu açmış bu eleman niye bu kadar salak diye.Yanlışım olduysa afola iyi akşamlar.
  :fpalm: :fpalm: