Gönderen Konu: Turkish Universalis | 0.9 Crusade Yayınlandı!  (Okunma sayısı 6487 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TitanBey™

Ynt: Turkish Universalis | 0.8 Bugfix Yayınlandı!
« Yanıtla #120 : 18 Mart 2018, 14:04:33 »
1444'den başlatma kararı aldım yine ancak birçok değişiklik aldı.
TitanBey™ - Blog tıklayarak bloguma gidebilirsin!

TitanBey™ - Discord tıklayarak discord kanalıma gelebilirsin

Çevrimdışı TitanBey™

ParadoxPlaza'ya bunu ingilizceye çevirip reklam verecek kişileri arıyorum resimdeki gibi değil mod çok gelişti artık türkçe forumdan çıktı kapasite

Çevrimdışı quaqua256

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Turkish Universalis | 0.9 Crusade Yayınlandı!
« Yanıtla #122 : 13 Nisan 2018, 21:58:30 »
oyuna girerken atıyor sürümde uygun sebebi ne olabilir

Çevrimdışı TitanBey™

« Yanıtla #123 : 13 Nisan 2018, 23:14:36 »
Sorun çözüldü zaten en son yamasını yükleyin [ 0.9 ] buda olmazsa modumuzun klasöründeki countries deki kudüsü falan silin olacaktır. Bu arada mod öldü geliştirmeye devam etmiyorum biri yardım ederse ancak devam edicem.

Çevrimdışı peexar

• Müsellem
  • *
  • Hi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #124 : 16 Nisan 2018, 00:30:41 »
Sorun çözüldü zaten en son yamasını yükleyin [ 0.9 ] buda olmazsa modumuzun klasöründeki countries deki kudüsü falan silin olacaktır. Bu arada mod öldü geliştirmeye devam etmiyorum biri yardım ederse ancak devam edicem.
Uğraşılmış ama boşa uğraşılmış :)Gereksiz bir mod,hani desen ki grafik modu falan yok alakası falan.Zaten oyunda yapılmış bir sistemin içine etmek yerine gidip yeni bir sistem yapabilirdin.Neden Türk kültürü başka kültür grubunda sanıyorsun?Osmanlı Ortadoğuyu fetih ederse kültürden dolayı gereksiz isyanlar çıkmasın diye yapılmıştır.Bu örnek bir sistem,eğer bir sistemde bir şey ekleyip çıkartacaksan bütün oyunu yeniden yapmalısın.Bunun yerine pek işlevi olmayan bölgelerde ülke kurabilirdin,mesela Taiwan adasında.
Yani mod tamamiyle boş.Hiç beğenmedim,Alternatif tarih ne ya?Oyun zaten var olan tarihte alternatif yönetici(siz)ve var olan devletin yapacağı şeyleri alternatif olsa ne olurdu olarak yapılmış bir oyun.
Monarşi getirip sürgün Şah'ı Sikkim'in başına koyacağız.