Gönderen Konu: mod önerisi  (Okunma sayısı 1013 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ardarawfawdr

• Asker
  • *
  • Yeni üye oldum.
mod önerisi
« : 03 Ağustos 2017, 00:40:21 »
Arkadaşlar foruma yeni katıldım hatalarım varsa kusuruma bakmayın. ben tam 2 mod önerisi yapıcağım birinci mod bir decision gelsin kabul edersek ülkemizde bir meclis kurulsun (kralıklardada olsun) meclis her haftada bi karar versin (rastgele bi karar) bunu nasıl yapıcaz derseniz her hafta bir rastgele meclis etkinliği yaparak yapabilirsiniz (mesela osmanlı ile oynuyorsunuz memlük size claim atıyor bunun üzerine meclis kararı ile savaş ilan ediliyor iki ülkedede eli silah tutan insanlar savaşa gönderiliyor +20000 manpower sonra vergiler fazlalaşıyor bunu ülkede tax veya trade vb. şeylerin artmasıyla yapabilirsiniz birde 300 dukat veriliyor paralı asker basmak için tabiki bunların etkisinin geçmesi 5 sene sürüyor) .

İkincisi değişik decision ekleyip oyuna eğlence katıyor (mesela teknolojik reform bizden bi miktar para alıyor karşılığında teknolojimizin daha hızlı ilerlemesini sağlıyor) .

arkadaşlar herhangi bi kurala uymadıysam uyarın düzeltirim umarım beğenmişsinizdir illaki bunları yapacağınız demiyorum size sadece fikir veriyorum.

Not:modları yaparsan linkini koymanızı rica ediyorum

herkese hayırlı günler :)

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.