Gönderen Konu: Günlük Eu4 geliştirici günlüğü 28 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 431 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dutchy

Eu4 geliştirici günlüğü 28 Ağustos 2018
« : 28 Ağustos 2018, 21:25:44 »

Dharma sahiplerine 2 tane yenilik daha var:
 Biri alabileceğiniz politika sayısınu arttırma ve diğeri ise bedava kullanılabilecek politika sayısını arttırmak üzerine
Elbette, Dharma'da çok daha fazlası var, ama bugün oyuna gelen daha büyük mekanik değişimleri tekrarlamak ve Dharma'nın masaya ne getireceği ile herkese ufak bir görüş vermekti. Gelecek hafta, Dharma ve 1.26 Güncellemesi için tüm Changelog'u açıklayacağımız serbest bırakılma günümüz.
Gelecek hafta görüşmek üzere.
[/diary]
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)

Not:
(aç/kapa)
« Son Düzenleme: 28 Ağustos 2018, 22:27:04 Gönderen: kerem1249 »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Rapper, kerem1249, 25itroy25

Çevrimdışı Bumin

Yanlış geri bildirim aldım, bizim Gökhan içeriği hazırlıyordu sen çat diye yayımladın. Aman yav, böyle durumlarda haber edin. Düşünsene aynı anda 3 kişi aynı şeyi çeviriyor  :fpalm: neyse ki erken gördüm senin konu açacağını. Neyse.

Sabırsızlıkla bekliyorum zira duyduğumdan beri EU4'ü açmadım.

Çevrimdışı kerem1249

Yanlış geri bildirim aldım, bizim Gökhan içeriği hazırlıyordu sen çat diye yayımladın. Aman yav, böyle durumlarda haber edin. Düşünsene aynı anda 3 kişi aynı şeyi çeviriyor  :fpalm: neyse ki erken gördüm senin konu açacağını. Neyse.

Sabırsızlıkla bekliyorum zira duyduğumdan beri EU4'ü açmadım.
Son iki günlük sözünü "son iki I. Rome günlüğü" olarak anlamıştım, benim hatam, üzgünüm.
Teşekkürler Daçi evil*
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Bumin

Çevrimdışı erdem13

Güzel değişiklikler. 7-8 aydır hiç oynamıyorum belki tekrar başlarım ;D
"Uzak uzak ülkelerden döndüm seferden,
Yaralarım ağır fakat mestim zaferden!"

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.