Gönderen Konu: Günlük Eu4 geliştirici günlüğü 7 Ağustos 2018  (Okunma sayısı 371 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dutchy

Eu4 geliştirici günlüğü 7 Ağustos 2018
« : 09 Ağustos 2018, 14:20:12 »
İlk olarak, Mayıs ayında Görev günlüğünü geri aldığımızda, yeni ve süslü Tibet bölgemizin belirli görevlerden mahrum kalmasını sağlayamayacağımızı öğrendik. Hindistan'daki kilit aktörlerin hepsi kendi görev ağaçlarına sahipler ve küçüklerin de Kuzey / Güney görevleri var. İddialı Taungu bile dikkat çekti ama Tibet dışarıda kaldı. Bunun olmayacağına karar verdik ve bu yüzden de, 1.26 Mughals'a güncelleme yapan herkes için Tibet görev Ağacı'nı bir araya getirdik .

Bu görevler, dağılmış Tibet topraklarını birleştirmeye ve Tibet'in Restorasyonuna Tibet'i en büyük sınırlarına kadar ilerletmeye yöneliktir . Tibet kaderinizi yerine getirmek istiyorsanız Çin, Hindistan ve Bozkırlardaki güçlerle başa çıkın. Görev ödülleri, söz konusu sınırlar, kalkınma, klanlar ve bazı ağır askeri ikramiyeler gibi çekişmeler ilginç olaylara dair iddiaları içerir.
Bu, bir sonraki sürümdeki toplam görevler listemiz :
Vijayanagar
Bahmanis
Delhi
Orissa
Bengal
Mughals
Mewar
Hindistan
Gujarat
Malwa
Taungu : D
Bharat
Tibet (ücretsiz)
Kuzey Hintliler (ücretsiz)
Güney Hintliler (ücretsiz)
Muscovy (Third Rome)
Novgorod (Third Rome)
Rusya (Third Rome)
Muscovy'nin vassalları (Third Rome)
Moskova ->Rusya'nın son defa görev ağaçlarını gösterdiğimiz için Novgorod'la başa çıkmak etkileyici bir yönetim alması ve Moskova gücünü kontrol altında tutmak için Novgorod'u masaya yatırmak istiyorum.

Novgorod, Baltık tahakkümüne yönelen ve kendilerini bölgenin ticaret gücü olarak belirleyen görevlere sahiptir. Bir anlamda, bu konuda daha fazla özgürlüğe sahipler, çünkü Novgorod'un kendi görevleri veya reformları ile Rusya'ya çalışıp Rus görev ağacının tadını çıkarması, hatta diğerini yapması gibi. 2 Görev ağaçları yalnız hissediyor, bu geliştirici günlüğünde görülmesi istenenlere bağlı olarak Üçüncü bir tane ekleyeceğim. Geçen sefer Delhi, Mughals, Güney Kızılderilileri ve Muscovy-> Rusya'yı gösterdik. Şimdi Fikirlere bir göz atalım. Ulusal Fikirler her zaman olduğu gibi güncellemede özgürdür ve şimdiye kadar birçok fikir grubuna bakarken, birçoğu bölgedeki büyük lig şekillendirilebilir milletler içindir.

Fikirlerini gözden geçirmeden önce belki de ulusların konumlarını bağlamsallaştırmak için  parlak bir fikrim vardı, çünkü kendimi Patna'yı Haritada tek başıma bulmak konusunda kendime güvenmiyorum.
Hadi Sindh, Junagarn(Gujarat sınıfı) Mysore ve Patna(garjati sınıfı) larının İdealarını görelim
Niçin bu ülkeler? Her biri, Dharma'daki gelecekteki bir Geliştirici Günlüğünde bahsedeceğimiz özel başarılar için seçmenler. Yani bu Ülkeler ile başarımlar olacak. Bakalım bu başarımları tahmin edebilecek misiniz?


Sindh Fikirleri:
(aç/kapa)

Gujarat Fikirleri:
(aç/kapa)

Mysore Fikirleri:
(aç/kapa)

Garjati Fikirleri:
(aç/kapa)


Bugün için çok şey var. . Elbette eklenmiş daha fazla ulusal fikir var ama henüz bütün fasulyeleri dökemeyiz. Gelecek hafta, Dharma'nın yanında başlatılacağını söyleyen İçerik Paketine bakacağız.
DÜZENLEME: popüler istek Taungu Misyon Ağacı:

Taungu ağacı sadece Burma bölgesinin konsolidasyonuna değil aynı zamanda Güney Doğu Asya,Bengal ve Çin'deki çatışmalara da odaklanıyor. Ülkenizi inşa etmek ve bölgeye olan inancınızı korumak için iç misyonlar da var.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2018, 14:55:18 Gönderen: Dutchy »
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Noman Man, kerem1249

Çevrimdışı kerem1249

  • Sevgi ve aşkla...
  • Onursal Üye
  • Kral
  • *
  • İleti: 3923
  • Beğenildi: 185 kere
  • Hoş gelsin gelecek, güle güle geçecek
    • Kerem1249 Blogu
Paradox Hindistan'ı halen terk etmemiş anlaşılan. Hint geliştirmelerini okumak beni çok bayıyor ancak müthiş bir çeviri olduğundan rahatlıkla okudum. Eline sağlık!
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.