Gönderen Konu: Günlük Eu4 geliştirici günlüğü 10 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 314 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dutchy

Eu4 geliştirici günlüğü 10 Temmuz 2018
« : 29 Temmuz 2018, 19:40:03 »

Herkese Merhaba. Sizin benim kim olduğuma dair fikriniz yoksa. Ben Eu4’ün içerik tasarımcısıyım. İmparator rome daki oyun tasarımcısı ile yer değiştirdim.
Ocak ayında Rule of britania Dlcsi ile EUIV'de çalışmaya başladım ve önümüzdeki bir süre için oyun için içerik oluşturmayı dört gözle bekliyorum.
Bugün’ün günlüğünde, 1.26 Mughal  güncellemesinde yer alan yeni şekillendirilebilir devletleri ve ulusal fikirlerini göstereceğim.
Haftalık Dev Clash'mizin izleyicileri (şu anda Yaz için ara sıra), Delhi'nin artık şekillenebileceğini fark edecek. Bir zamanlar tüm alt kıtayı kapsayan güçlü bir imparatorluk, Timur’un yıkıcı işgalinden sonra Sultan’nın servetleri dramatik bir şekilde azaldı.
1.26'da Delhi'yi kurmanız, sadece kendi eşsiz görev ağacına erişmenizi değil, aynı zamanda yeni ulusal fikirlerine de ulaşmanızı sağlayacaktır.


Delhi Fikirleri:

(aç/kapa)

Delhi'nin tahtında hakları olmayan (yani Delhiyi oluşturamayan)  Panjabi oyuncuları artık Sihizm'e dönüştükten sonra Pencap'ı oluşturabilirler. Bu, Sikh İmparatorluğu'nun kurulmasına odaklanan yeni Hint görev ağacının Sikh şubesine olanak tanıyacak.

Daha önceki dev günlüklerde görüldüğü gibi, Nepal'i birkaç küçük ülkeye ayırdık, Nepal'in kendisi de çarpıcı bir harita rengiyle şekillendirilebilir bir ulus haline geldi.


Nepal prensliğinın fikirleri :


(aç/kapa)

Kıta parçasının doğu bölgelerine doğru gittiğimizde, Orissa ile karşılaşıyoruz  kurulabilir devlet olan Orissa vassal sürülerini ortadan kaldırmak isteyen devletler içinde güzel bir devlet.
Bu Ülkeyi oluşturursanız size özel görev ağacına net bir şekilde erişiminiz olacak.
Ama bölgedeki uluslar için tek seçenek bu değil. Nagpur Krallığı artık Gond'leri ve Garnitleri birleştirmeyi başaran Orta Hint ülkeleri tarafından oluşturulabilir. Tarihsel olarak Gond krallıklarından biri tarafından kurulmuş, daha sonra onu 18. Yüzyılın en büyük Hint alemlerinden biri haline getiren Bhonsle Marathas tarafından yönetilimişti. Yeni şekillendirilebilir uluslarımızda olduğu gibi, Nagpur da kendine özgü ulusal fikirlere sahiptir.


Nagapur fikirleri:


(aç/kapa)

Güney Hindistan için Deccan Nizamlığı kurulabilir bir devlet. Tarihsel olarak Mughal yönetimi altında sadece valiler olarak başlayan Nizamlar, Deccan Yaylası'nın büyük bir kısmı üzerinde bağımsız bir monarşi kararı oldu. Deccan'ın oluşturulması, sadece size özel bir ulusal fikir setine değil, Bahmani görev ağacına da erişmenizi sağlayacaktır.


Deccan Fikirleri:


(aç/kapa)Nagapur ve Deccan'ın yanı sıra, 1756 yılındaki bu fotoğraf, başka bir biçimlendirilebilir milleti de gösteriyor: Maratha İmparatorluğu. Zaten 1.25'te bir fikre sahipken,
onları 1.26 için geliştirdik ve yeniledik.


Maratha Fikirleri:

(aç/kapa)

Mewar'ın yeni görev ağacının ardından, 5130 yılının uzak geleceğinde büyük bir yarışmacı olmaya aday olan bir ülke olan Rajputana'yı kurma yolunda ilerleyeceksiniz. Mewar'ın kendisi de kendi ulusal fikirlerini kazanmıştır. Bu Rajput fikirleri, Rajput Alaylarının güçlü yanlarını, ateşe gücü ile verdikleri zararlar daha da güçlendirecek.


Rajputana ve Mewar Fikirleri:


(aç/kapa)

Son olarak, Bharat ya da Hindustan'ın oluşması 1444'teki herhangi bir Ülkenin kolayca ulaşamayacağı bir yer olacaktır. Tüm alt kıtada hak iddia etmeden önce gerçekten Hindistan'ın efendisi olmanız gerekir. Bu milletlerin oluşması çok daha zorlaşsa da, şimdi yeni bir görev ağacını paylaşıyorlar ve her birinin kendi ulusal fikirleri var.


Bharat ve Hindustan Fikirleri:


(aç/kapa)

Bu günlük bu kadar! Gelecek hafta @Groogy, Çok oyunculu sistemde takımları ve yeni Hint kuşatma görünümü hakkında konuşacak.
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Rapper

Çevrimdışı KoKi

 

Çevrimdışı Rapper

  • Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • Dük
  • *
  • İleti: 1541
  • Beğenildi: 18 kere
  • Redwood Original
Eline sağlık  tbrk*
 
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.