Gönderen Konu: Günlük Eu4- Geliştirici Günlüğü 17 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 302 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dutchy

Eu4- Geliştirici Günlüğü 17 Temmuz 2018
« : 27 Temmuz 2018, 17:28:16 »
       Bütün gelecekteki Dünya fatihlerine selam olsun!  Bu günün günlüğü 1.26 yamasnda gelecek 2 küçük özelliği kapsıyor. İlki Çok oyunculu ile ilgili bir özellik ve diğeri biraz , güzel grafikler.
"3 Mutlu Arkadaş" İsmindeki Dev Clashı izleyenler bu özelliği hatıralayacak.Bir öğleden sonra çok hızlı bir şekilde hackledim ya da üç oyuncu arasında takımlarla oynayabildiğimiz bazı özel kurallar içeren  oyunda skorumuzu birlikte paylaşabildik.(yani Sen Osmanlı Arkadaşın Fransa ise toplu skorunuz alınıyor senin yaptığın iyi bir hamle arkadaşının skoruna da yansıyacak gibi) Bu özelliği eklememiz için bazıları bizden istekte bulundular.O zaman gerçekten  kullanışlı değildi o yüzden çıkartık ve biraz düzeltik.

Artık çoklu oyuncu sekmesinin altındaki ayarlar arayüzünde etkinleştirildi. Ayrıca, herkesin ister istemez, sadece  server kurucusunun değil, bir takım oluşturabilmesini sağlayan ekstra bir seçenek var. Bu özellik diğer şeylerin yanı sıra, ittifakların ve zafer kartlarının oyuncular için nasıl çalıştığını da değiştiriyor.Oyuncu o ittifaki feshedememesi için zorluklar getirilecek.İttifakın bazı özel durumlarla bozulmasıda mümkün mesela vassallık. Ancak eğer bir takımdaysanız, siz ve takım üyeleriniz arasındaki fikir ne olursa olsun, her zaman ittifakı yenilemek olacak. Bu ittifaklar sizin diplomatik slotunuzu doldurmayacak. Ve aynı zamanda bir kişinin kazandığı zafer kartı takım arkadaşınıda etkileyecek ve takım arkadaşının zafer kartı almasına gerek kalmayacak.
Burada akılda tutulması gereken şey ise eğer takımınızdaki bir oyuncu oyundan ayrılırsa yapay zeka takımınızı devam ettirecek ve sizin yanınızda kalacaktır.
Diğer eklenen bir özellik ise Hint kuşatmalarını daha zevkli daha canlı bir hale getirmek için yapılan grafiksel yenilik.

Gelecek haftadaki günlüğümüzde çeşitli dengelemelerden bahsedeceğiz.
« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2018, 17:30:18 Gönderen: Dutchy »
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, Rapper, battle4royal

Çevrimdışı vakanüvis

 tbrk*  :popcorn:
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero
 

Çevrimdışı Rapper

  • Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • Dük
  • *
  • İleti: 1541
  • Beğenildi: 18 kere
  • Redwood Original
Bilgilendirme için teşekkürler  tbrk*
 
 

Çevrimdışı KoKi

Çevirilerini beğeniyorum Daçicim
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.