Gönderen Konu: Günlük Eu4 geliştirici günlüğü 3 Temmuz 2018  (Okunma sayısı 282 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dutchy

Eu4 geliştirici günlüğü 3 Temmuz 2018
« : 25 Temmuz 2018, 22:52:25 »
Bu ay Geliştirici günlüklerimiz devam edecek ve bu gün İklim, Hava ve Filler'e bakarak başlayacağız.
Twitter'da beni takipedenler, Amerika'nın uzak güneyindeki bir kışı gösterdiğim son teaser'ımı fark etmiş olacaksınız. Daha önce oyunumuzun kışları nasıl modelleyebileceğimize dair bir sınırlama vardı.
sadece kuzey yarım kürede hakimlerdi. Bu uzun zamandır tatmin  etmedi Böylece, Güney Afrika, Güney Amerika'nın kışları Avustralya ve Yeni Zelanda’nın güneyde yer alan kışları doğru şekilde modellenmiştir. Bu bizim yeniden hedeflenmiş haritamızda, Hava haritasında görülebilir.


Harita etkisine ve toprak değiştiricilere ek olarak, özellikle yıkıcı veya verimli Musonlar yaşayan devletler için de bir avuç olay var.
Şimdi odanın içindeki file hitap etme zamanı.  Ekran görüntülerini takip eden ve devclash'i izleyen insanlar, yeni bir hayvanın Hintli devletlerin cephaneliğine doğru yol aldığını fark ettiler. Evet, Dharma'da Filler ekledik.

Bu, kıta parçasındaki  savaşlarda bu görkemli yaratıkları da kullanan Güney Doğu Asyalılar için eklediğimiz bir şeydir.
Filler, bu ülkeler için oynanma etkisi olmayan süvari birimleri için yeni bir 3 boyutlu modeldir.(yani güç olarak pek bir şey etkilemeyecek.)
Tekrarlamak gerekirse 1.26 Mughals Güncellemesine güncellenen tüm oyuncular Kış boyunca dünyanın dört bir yanından keyif alacaklar. Dharma sahipleri ise Musonlar ve Filler ile birlikte eğlenecekler. 
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2018, 14:18:14 Gönderen: Dutchy »
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: KoKi, battle4royal

Çevrimdışı KoKi

Sade ve başarılı bir çeviri  ;) tbrk*
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.