Gönderen Konu: EUIV - Eklenti Paketleri Listesi ve İçerikleri (DLC Satın Alma Rehberi)  (Okunma sayısı 36140 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Al Capone

  • Misyoner
  • *
  • İleti: 9
  • Yeni üye oldum.
Oyunun geneline zam gelmiş.

http://forum.paradoxplaza.com/forum/inde...t-22833834 :
Hey gang,
As you have noticed prices for our products have increased in certain regions around the globe and this is something we've intentionally done. The reason for this is to make our prices match the purchasing power of those areas, as well as create a more equal price point for our products across the globe.

Our prices have remained pretty much the same for several years and it's only natural for us to re-evaluate price points at regular intervals based on the strength of various currencies, fluctuations in world markets and many other factors. This is something that all publishers do and we are no exception.

Sadly this means that the price has gone up for certain regions and whilst this is something we'd like to avoid, it's necessary to keep our price point more in line with our other markets. We sincerely apologize for any frustration this may cause and hope you can understand why we are doing this.

Alıntı:
Farkettiğiniz üzere ürünlerimizin fiyatlarında bir artış yaşandı. Bu artış bizim kasıtlı olarak yaptığımız bir şey ve sebebi ürünlerimizin dünyanın farklı bölgelerindeki farklı satınalma gücüne uyum sağlarken, aynı zamanda küresel anlamda ürünlerimizin fiyatlarında birbirine daha yakın bir denge sağlamak.

Oyun fiyatlarımız yıllarca hep aynı seviyede ilerledi, farklı kurların farklı değerlerini, dünya piyasalarındaki dalgalanmaları ve diğer unsurları ele aldığımızda bu fiyatlarda oynama yapmamız gayet doğal. Sadece biz değil, diğer oyun dağıtımcıları da benzer eylemleri sık sık gerçekleştiriyorlar.

Ne yazık ki bu fiyat değişimi bazı bölgelerdeki fiyatların artmasıyla sonuçlandı, her ne kadar bu bizim kaçınmak istediğimiz bir husus olsa da, bu bölgelerdeki ürün fiyatlarımızı diğer bölgelerle belli bir dengede tutmamız gerekiyor. Bu değişiklikten rahatsız olmuş kişiler varsa özür diliyor, değişikliğin sebebini anlamanızı umuyoruz.
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.