Gönderen Konu: EUIV - Nereden ve Ne Zaman Satın Almalıyım?  (Okunma sayısı 60217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnrsbr_p

• Mandate
  • *
operasyon tamam  8|

NOT: bu arada ben demoyu falan indirmedim, yine de 1.1 gb indiriyor.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2013, 17:12:36 Gönderen: cnrsbr_p »

Çevrimdışı Gaius Octavius

• Kaptan
  • *
  • Paralel Moderatör
Bir gün gelecek bende Rome 2 ile böyle hava atacağım!

Çevrimdışı Miltiades

Arkadaşlar Dadağın twitterı takip edin. Birazdan evini boyatmak isteyenler için kampanya yapabilir. Ben özelden mesaj atamıyorum  25 mesaj sınırını geçtim.
« Son Düzenleme: 13 Ağustos 2013, 17:28:33 Gönderen: Sergiu Hell Dragoon »

Çevrimdışı cnrsbr_p

• Mandate
  • *
Bir gün gelecek bende Rome 2 ile böyle hava atacağım!

rome 2 yi de aldım ama onu arkadaşıma vericem. (parayla tabiki)

bence paradoxun oyunlarının sıkılmadan oynanma ömrü biraz daha uzun oluyor total war'lara göre.

Çevrimdışı tolga kaan

• Mandate
  • *
  • Miktar Kalitedir
Mazot 2 liraya inmeden oyuna para vermem
not:başlığı görür görmez gülme krizine girdim  ;D ;D ;D ;D ;D
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2013, 02:12:37 Gönderen: tolga kaan »

Çevrimdışı Lejyoner

• Kaptan
  • *
Gamersgate ve Steamdeki fiyatıyla yaklaşık aynı TTNet Playstore'da. Yeni üye olacaksanız 10 tl indirim kuponu var üstelik. Üstelik TTnet üyesiyseniz taksit yapıyorlar ve taksit miktarını her ay faturanızdan alıyorlar. Böylece kredi kartıyla filan uğraşmamış oluyorsunuz.

http://www.playstore.com/#!/oyun/europa-universalis-iv?ref=47933083
http://www.playstore.com/#!/oyun/europa-universalis-iv-digital-extreme-edition?ref=47933083 ->> Digital Extreme
Yukardaki linkten alırsanız oyunu aynı zamanda ben de 10 TL kupon kazanacağım.
« Son Düzenleme: 16 Ağustos 2013, 02:49:24 Gönderen: Lejyoner »

Çevrimdışı Snykdel

• İmperium
  • *
Sağolasın, ekledim ilk mesaja.

Çevrimdışı Rockmassif

• Mandate
  • *
Siz nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama kredi kartınız varsa ve Paypal kullanabiliyorsanız Nuveem'den almanızı öneririm.
Ben oradan aldım, tamı tamına 42,36 TL tuttu. Piyasadaki en ucuz yer olsa gerek, rahat bir biçimde Steam'e de ekledim bir sorun çıkmadı.
Kaçırmayın bence bu fırsatı. Steam'de indirime girse dahi zaten en fazla %50 indirim alır o da 19.99 dolar yapar, aşağı yukarı 40TL yine. Beklemenizi gerektiren bir şey yok indirim bekliyorsanız.

Çevrimdışı Aachen

• Diplomat
  • *
  • Flügel der Freiheit
Önümüzdeki ay bir sorun çıkmazsa alacağım PlayStore üzerinden.

Çevrimdışı osebo

• Misyoner
  • *
  • İlim ilim bilmektedir
Siz nereden alıyorsunuz bilmiyorum ama kredi kartınız varsa ve Paypal kullanabiliyorsanız Nuveem'den almanızı öneririm.
Ben oradan aldım, tamı tamına 42,36 TL tuttu. Piyasadaki en ucuz yer olsa gerek, rahat bir biçimde Steam'e de ekledim bir sorun çıkmadı.
Kaçırmayın bence bu fırsatı. Steam'de indirime girse dahi zaten en fazla %50 indirim alır o da 19.99 dolar yapar, aşağı yukarı 40TL yine. Beklemenizi gerektiren bir şey yok indirim bekliyorsanız.

Nuveem de fiyat şu anda 68.31 TL. Dolar da 2 lirayı geçti.

Çevrimdışı Aachen

• Diplomat
  • *
  • Flügel der Freiheit
Yine de iyi bir fiyat, alacağınız eşyaları yıl sonuna kadar aldınız almadınız kalırsınız ortada, USD aldı başını gidiyor.

Çevrimdışı Rockmassif

• Mandate
  • *
Elini hızlı tutan kazanıyor, yapacak bir şey yok :)
Doların artması pek bir şey değiştirmiyor zaten, Brezilya Realinden hesaplanıyor ücret.

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Hiç bi yerden.

Çevrimdışı Dehshetus

• Mülkiyetçi
  • *
Oyun en ucuz Rus sitelerinde satılıyor ama oyunu aktif etmek için Rusya'dan IP ile bağlanmak gerekiyor.
Ondan sonra en ucuz www.fast2play.com 'da satılıyordı. deluxe versiyon 56TL'ye aldım.
Nuuvem'de daha pahalıydı

Çevrimdışı Darkrad

• İmperium
  • *
    • Strategyturk
Oyun en ucuz Rus sitelerinde satılıyor ama oyunu aktif etmek için Rusya'dan IP ile bağlanmak gerekiyor.
evil*

Çevrimdışı Rockmassif

• Mandate
  • *
Steam hesabını seven birisi VPN kullanmaz.
Açık ve net.

Biraz sabredin yılbaşı geliyor, indirimler başlayınca yine Nuuvem en ucuz ve en güvenilir yer olur rahatça 40TL'ye falan alırsınız.

Çevrimdışı unonimus

evil*

Rus Steam'inde EU4 zaten 25 dolar değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum? Daha ne kadar ucuzlasın, üstüne para mı versinler :P ;D ?

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Çevrimdışı Furkovic

• Mandate
  • *
  • Nefret sevgiden daha samimi bir duygudur.
Reklam olmasın ama az önce gittigidiyorda bir tane mağazadan aldım steam keyi 5 dakika sonra teslim ettiler buyrun adres... ;

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/europa-universalis-4-iv-steam-key-ingilizce-92787711

İntel Core i7-4790 3.6 ghz // Sapphire AMD R9290 4 gb // Msi Z97 GAMİNG 3 // Corsair V.8gb 1600 mhz //Xigmatek talon 750watt//http://i.hizliresim.com/JEnJWB.jpg

Çevrimdışı gougluinn

• Filozof
  • *
  • strip the flesh, salt the wound! niahahahha
Ynt: EU4 - Nereden Satın Almalıyım
« Yanıtla #119 : 31 Ekim 2013, 16:20:37 »
günün şartlarında bir oyunun ederi 20-30 lira, daha fazlası için skidrow :) yapcak bir şey yok.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.