Gönderen Konu: Günlük EU4 Geliştirici Günlüğü - 30 Ekim 2018  (Okunma sayısı 261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bbjx

EU4 Geliştirici Günlüğü - 30 Ekim 2018
« : 05 Kasım 2018, 23:58:06 »
Yıldırımlar yaratan bir ırkın ahfadıyız,
Tufanları gösteren, tarihlerin yâdıyız,
Kanla, irfanla kurduk biz bu Cumhuriyeti,
Cehennemler kudursa, ölmez nigâhbanıyız.

Çevrimdışı Bumin

Eline sağlık. Şahsi bir ricam ve ısrarcı olduğum bir düşüncem var.

Yineliyorum bu kadar kasılmayın. 1re1 neden çeviriyorsunuz. Şu menizi 100 uzayacak, %20 bonus kazanacak falan. Bunları çevirmeyin.

Günlüğü okuyup, oyuncu arkadaşınıza nasıl aktarıyorsanız, oyuncu arkadaşınızla nasıl muhabbet ediyorsanız bu şekilde gelişmeleri forum üyelerine aktarabilirsiniz. Vakitten kazanmak ve taşın altına elini koyanı daha az yormak için böyle yapılması lazım. Israrcıyım bu konuda.

Çevrimdışı bbjx

Eline sağlık. Şahsi bir ricam ve ısrarcı olduğum bir düşüncem var.

Yineliyorum bu kadar kasılmayın. 1re1 neden çeviriyorsunuz. Şu menizi 100 uzayacak, %20 bonus kazanacak falan. Bunları çevirmeyin.

Günlüğü okuyup, oyuncu arkadaşınıza nasıl aktarıyorsanız, oyuncu arkadaşınızla nasıl muhabbet ediyorsanız bu şekilde gelişmeleri forum üyelerine aktarabilirsiniz. Vakitten kazanmak ve taşın altına elini koyanı daha az yormak için böyle yapılması lazım. Israrcıyım bu konuda.

Teşekkür ederim.

Çevrimdışı battle4royal

Güzel bir güncelleme. Özellikle Amiral gemisi ve kıyı bombardımanı olayı heyecanlandırdı. Çeviri de güzel olmuş tebrikler.

Çevrimdışı bbjx

Güzel bir güncelleme. Özellikle Amiral gemisi ve kıyı bombardımanı olayı heyecanlandırdı. Çeviri de güzel olmuş tebrikler.

Ben teşekkür ederim okuduğunuz için.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.