Gönderen Konu: Günlük EU4 - Geliştirici Günlüğü - 26 Şubat 2019  (Okunma sayısı 559 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

EU4 - Geliştirici Günlüğü - 26 Şubat 2019
« : 26 Şubat 2019, 16:17:59 »

Selamlar biliyorsunuz ben motamot aktarmıyorum bilgileri. Özet geçiyorum  ;D

Yeni bir günlük yayınlandı mevzu Fransa ve İtalya'daki değişiklikler.

Fransa için bir üyenin önerisi beğenilmiş, %100 böyle olacak diyemeyiz ama el atacaklar. Vasallar da geri gelebilir. Yani sadece 100 yıl mevzusu değil vasalları da hallederek bölgedeki siyasi birliği sağlamakla uğraşabiliriz.

İtalya, Fransa kadar şanslı değil, yer sıkıntısı her şeyi mahvediyor. Yine öneriler var ama bu önerilere çok uygun hareket edilemeyecek gibi.

Bu üste gördüğünüz çizimdeki gibi hareket edemeyeceklerini yer sıkıntısı bir yana gelişmişlik bölge istikrarı gibi konuların da ciddi anlamda bozulacağı tedirginliğinden buna benzer bir şey yapamayacaklar. Ama Sicilya bölünecek o kesin gibi. Kuzeyde de Milan'da da değişiklikler olabilir.

Sonuç olarak Fransa ve İtalya'da şehir sayıları artacak ve yeni devletler görme ihtimalimiz de var.
« Son Düzenleme: 26 Şubat 2019, 16:20:11 Gönderen: Bumin »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: kerem1249

Çevrimdışı battle4royal

şehir sayılarının yanında Fransa'nın kendisinin rework'e ihtiyacı var. Zira missions bölümü rezalet. Sadece Hindistan sömürgecliğine yönelik bir ağaç var. Oysa ki Kanada Afrika Guyana önemli sömürgeler

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.