Bağlanılan Hatırlatmalar

• HOI IV - 2. Hikaye Yarışması Oy Verme Süreci Başladı: 09 Ocak 2018 - 22 Ocak 2018

Gönderen Konu: Hikaye Yarışması 2. Hearts of Iron IV Hikâye Yarışması  (Okunma sayısı 6199 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HaylHitler

Vay be, güzel Suriye hikayem dördüncü olmuş. Tebrikler beyler. Hak ederek kazandınız.

Çevrimdışı KoKi

Vay be, güzel Suriye hikayem dördüncü olmuş. Tebrikler beyler. Hak ederek kazandınız.

Eyvallah hocam , senin hikayeni de takip ediyorum. Tek önerim bir kaç resim , foto filan at yavan yavan gitmiyor :)

Çevrimdışı napolyon94

Katılım az olmuş, 1 farkla kazanmışım :) İlk üçe bir hikayem girer diye bekliyordum. Ama kazanacağımı sanmıyordum. Zira kimse Kaybedilmiş Zaferler için bir cümle sarf etmemişti :)

Alerhate ve koki'yi de tebrik ederim. Ödülümüz sanırım şu renkli çerçevede mesaj atma hakkı olacak :)

Çevrimdışı kerem1249

• Birliğin Temsilcisi
  • Yönetici
  • Başrahip
  • *
  • Beğenildi: 188 kere
  • Egemenlik, Türk Milletinindir.
    • Kerem1249 Blogu
Kazananlara ödül üye grupları eklenmiştir. Yapabilecekleriniz mesajlarınızda
Kod: [Seç]
[kazanan]mesaj[/kazanan] kodu ile çerçeve kullanabilmek, kim çevrimiçi listesinde özel renk ile görüntülenmek, yarışma kazanan üye derece simgesi (resim ileri tarihte tamamlanacak), özel başlığınızda düzenleme yapabilme hakkı olacak.
1. 1 yıl, 2. 6 ay ve 3. 3 ay (ancak 2. GM olduğundan o da 6 ay) bu üye grubunda kalacak.

Keyifli kullanımlar!
Benim iki büyük eserim var; Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı RoadWarriror

Tüm hikayeler birbirinden güzel birini seçmekte çok zorlanacağız gibi ;D

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Tribunus Militus
  • *
  • Beğenildi: 58 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
Tüm hikayeler birbirinden güzel birini seçmekte çok zorlanacağız gibi ;D

Yarışma bitti hocam :P

Çevrimdışı Stalker

Hayatımda bu kadar iyi ödül görmedim. Ödülleri bilseydim yarışmaya katılmak için kitap çıkartırdım xd
Çerçeveli yazınızı güle güle kullanın. :)

Çevrimdışı pistoltr

yine de en azından napolyon kazanmış :p
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Foruma ilişkin her türlü bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.