Gönderen Konu: (Eski)Takım Yapısı  (Okunma sayısı 951 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

(Eski)Takım Yapısı
« : 28 Ağustos 2017, 14:31:25 »
Bu makale, Paradox Interactive Türkiye Forum Ekibi'nin yapısı, görevleri ve işleyişi hakkında bilgilendiricidir.
Eğer bir görevlinin işini yanlış ve hatalı yapıyor olduğunu düşünürseniz İtiraz Dairesi birimine bilet göndererek bildirebilirsiniz.

Paradox Interactive Türkiye Forum Ekibi
Görev ve Sorumlulukları


Yönetici
Forumun idari ve teknik işlerinden sorumlu en üst düzey görevlilerdir. Ekip üyelerini denetlemek, iletişimlerini sağlamak, özel görevlerini atamak ve daha birçok sorumluluğa sahiptirler. Forumun güncel içerik paylaşımının sürmesini sağlamak da görevlerinden biridir.

Global Moderatör
Bölüm Moderatörlerini denetleme ve görevlerini yürütmelerinde destek olmak, ileti yönetimine destek olmak, forum kurallarını ihlal eden üyeleri uyarmak veya uzaklaştırmak ile üyelerin isteklerini dinleyip çözüme ulaştırmakla görevlilerdir.

Bölüm Sorumlusu
Yalnızca atandıkları bölümde moderasyon yetkileri vardır. Bölümlerinde yeni rehber içerikler ve mod konuları paylaşmak, bunları güncellemek, oyun ve bölüm hakkında soru soran üyelere yardımcı olmak görevleridir. Bölümlerindeki görevlerinin dışında forum yönetimine yenilikçi öneriler vermek, forumdaki eksiklikleri ve gerekli olan düzeltmeleri bildirmek de ayrıca sorumluluklarıdır.

Editör
Paradox Development Studio tarafından yayınlanan oyunlarla ilgili duyuru, haber ve geliştirici günlüklerini dilimize çevirerek forumda paylaşmakla görevli kişilerdir.

Moderatör
Atandıkları bölümün genel düzeninden, bölümde atılan mesajların forum kurallarına uygunluğundan sorumlu üyelerdir. Konu silme, düzenleme, taşıma, bölme, kilitleme ve sabitleme yetkileri bulunmaktadır. Atandıkları bölümler hakkında aydınlatıcı rehberler eklemek ve mod konularını güncellemek de sorumlulukları arasındadır.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2018, 12:27:33 Gönderen: kerem1249 »
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.
 

Çevrimdışı kerem1249

Ynt: Takım Yapısı
« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2018, 17:41:26 »
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.
 

 

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.