Bağlanılan Hatırlatmalar

  • İLETİ DÜZENLEME HAKKI ÜYELERİNDİR: 20 Ekim 2018

Gönderen Konu: İleti Düzenleme Hakkı Yeniden, Sonsuza Dek Üyelerindir  (Okunma sayısı 652 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

Zorunlu müdahale sonucu forumda birçok hak kısıtlamasına ve güvenlik tedbirine gidilmişti. Bunlardan sizlerin deneyimini en çok etkileyeni ise iletilerin yalnızca Genel Moderatörler tarafından süresiz düzenlenebilir olduğuydu. 7 Eylül'de tüm üyeleri temsilen Başyöneticilik görevini devraldığımdan itibaren topluluğumuzda sizler için neler yapabileceğimizi sürekli olarak gözden geçirdim, Yöneticiler ve Ekip Üyeleri de bu aşamalara aktif olarak katılıp kanaatlerini sundular. Fark ettiğiniz üzere forumumuz artık tartışmalarla değil saygın oyun/tarih/sanat paylaşımlarıyla gündemde, büyük bir vizyon planı duyurduk, bu planın yarısını tamamladık ve umuyoruz ki yılsonunda hepsini başarmış olacağız. Forum Kurallarının esnetilmesi ve genel ceza affı konularında tüm ekip ile değerlendirme yapılıp, ortak alınacak karar uygulanacaktır.

Normalde en kısa sürede ileti düzenlemeyi tekrar süresiz yapmayı umuyorduk. Ancak uğradığımız ihanet bunu korunma tedbirleri almadan yapmamızı imkansız kıldı. Bugün teknik düzenlemelerin sonuna geldik ve nihayet üyelerin iletilerini sonsuza dek süre sınırı olmadan düzenleyebileceğini büyük bir mutlulukla duyuruyorum.

Bu hakkın suistimali, Türk Paradox severlere armağan edilmiş içeriklerin (içerik sahibi veya kötü niyetli moderatörlerce) yok edilmesi ihtimali artık yok. Tüm düzenlemeler otomatik şekilde kalıcı olarak sistemlerimizde kayıt altına alınacak ve geri döndürülmesi 10 saniyelik bir işlem olacak.

Yakında iletinizin eski (siz veya Ekip tarafından düzenlenmeden önceki) hallerini kendiniz de düzenleme geçmişi aracılığıyla görebileceksiniz ve hatalı bir düzenleme yaparsanız kolaylıkla önceki duruma dönebileceksiniz. Bu yönüyle üyeler için de fevkalade bir konfor güncellemesi yaptığımıza inanıyorum.

Düzenlemek istediğiniz bir iletiniz/konunuz varsa şimdi işe koyulma zamanı :) İyi forumlar dilerim..
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2018, 08:47:09 Gönderen: ceylankral »
 

Çevrimdışı Kodazot

Yok edilmemesi gereken haktı zaten üyeler kendi iletilerini siliyorsa o üyenin kendi sorumluluğudur. Başkalarının siliniyorsa o zaman sorumluluk foruma aittir.
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: TiRaNTx

Çevrimdışı kerem1249

Üyelere iletilerini sürekli düzenleme hakkı tekrar iade edilmiştir.
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.