Gönderen Konu: Genel Ceza Affı [2018]  (Okunma sayısı 636 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

Genel Ceza Affı [2018]
« : 21 Aralık 2018, 10:34:56 »
Forumumuzun değerli üyeleri;

Daha önceden belirttiğimiz üzere bu yıl sona ermeden Genel Ceza Affı projemizi gerçekleştirmiş olduğumuzu söylemekten memnuniyet duyarım. Hesabı açılan tüm eski yasaklılara durum bilgisi foruma kayıtlı e-posta hesapları üzerinden yapılmıştır. Bunun yanısıra bildiğimiz kişilere diğer iletişim araçlarından da durumun tebliği yapılmıştır.

Normal koşullarda 15/09/2018 ve sonrasında yasaklanan üyelerimizin cezaları kaldırılmayacaktı, ancak bu cezaların tümünün Paradoxfan Ekip Üyelerine ve Üst Yönetimine karşı işlenmiş suçlardan dolayı verilmiş olması nedeniyle durumu tekrar gözden geçirdik, Üst Yönetim Kurulumuzun onayıyla, affa tüm üyeleri dahil etmeyi uygun gördük.

ANCAK, @KoKi , @Darkrad ve @Furkan 65 hatalarının ağırlığı neticesinde kısıtlanmıştır. Kısıtlı olarak forumun "kişisel ileti gönderimi" sistemini kullanamayacaklar, "ileti düzenleme hakları" olmayacak, "açtıkları konular moderasyon onayına tabiî" olacak. Kısıtlama 1 Haziran 2019 günü başladığında Başyönetici onayıyla sona erdirilecek.

Yeni ve tertemiz bir sayfaya hep birlikte adım atmayı arzu ediyor, küslüklerin-dargınlıkların ve ihtilafların kapandığı, birleşik ve bütünleşik bir Paradoxfan'ı herkes için mümkün kılabilme ilkesinde hep birlikte durmayı ve bu aileyi oluşturmayı diliyoruz.
Paradox Interactive Türkiye Üst Yönetim Kurulu
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2018, 10:35:41 Gönderen: kerem1249 »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: CaisuEu4, 25itroy25, Eymen

Çevrimdışı kerem1249

Ynt: Genel Ceza Affı [2018]
« Yanıtla #1 : 06 Nisan 2019, 19:45:10 »
Affın etkileri forumun kapanışı haberini takiben kaldırılmış olup affedilen kişiler ve bazı diğer kişiler İmtiyaz Sahibi kararıyla yasaklanmıştır. Yasaklamaların neticesi ve affın tekrar gündeme gekip gelmeyeceği yakında açıklanacak.

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.