Bağlanılan Hatırlatmalar

  • Paradoxfan Ekip Üyesi Alımları Başladı: 29 Temmuz 2019 - 14 Ağustos 2019

Gönderen Konu: Ekip Arkadaşları Arıyoruz [2019 Ağustos]  (Okunma sayısı 1134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gorkemgazi

Ynt: Ekip Arkadaşları Arıyoruz [2019 Ağustos]
« : 14 Ağustos 2019, 12:52:34 »
Merhaba, "Yönetici" mevkisine adayım. Hali hazırda 2010 yılından beri internet programcılığı ile iç içeyim. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda ajanslara profesyonel destek vermekteyim ve ayrıca freelance olarakta çalışmaktayım. php, wordpress, html ve css konusunda ve Adobe Photoshop cs6'da oldukça iyiyim ve grafik tasarımcı olarakta ajanslara ve freelance olarak birçok yere hizmet vermekteyim. Youtube konusunda da oldukça yüksek deneyimim bulunmaktadır.


Yöneticiliğe veya moderatörlüğe adayım çünkü forumu yeniden canlandıracağım deyipte nasıl canlandıracağını bilmeyen güruhtan değilim. Paradoxfan'ın çok kaliteli olduğu dönemleri ne yazık ki artık geride bıraktığını düşünüyorum. Üyeler ve yöneticiler oldukça sağlam bilgili olsa da site teknoloji olarak geride kalmıştır. Bunun için elimden geleni yapmaya her konuda hazır olduğumu belirtmek isterim. Eğer daha önce yer aldığım projeler ve bilgi alanımı sınamak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.


Emin olun siteyi şahlandıracak tüm alt yapısal ve diğer tüm her şeyin ne olduğundan az çok eminim ve yönetici seçilirsem kısa sürede Paradoxfan'ı Paradox oyunlarının tekrardan yegane temsilcisi yapacağımıza kefilim.


Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.
 
Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: CaisuEu4, 25itroy25

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.