Bağlanılan Hatırlatmalar

• Paradoxfan Ekip Üyesi Alımları Başladı: 29 Temmuz 2019 - 14 Ağustos 2019

Gönderen Konu: Ekip Arkadaşları Arıyoruz [2019 Ağustos]  (Okunma sayısı 1076 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

Ekip Arkadaşları Arıyoruz [2019 Ağustos]
« : 29 Temmuz 2019, 22:53:12 »
Merhabalar,
Köklü geçmişiyle geleceğe ışık tutan, neredeyse tüm üyelerinin ilk göz ağrısı olan Forumumuz daha iyiye ulaşma gayesiyle topluluğumuza hizmet edecek yeni gönüllüler arıyor.

Günde en az 2 saat forumla ilgilenebilecek, saygılı, Türkçe'ye hâkim üyelerimizin başvurularını bekliyoruz. Başvurularda "hangi pozisyonu istediğinizi (Mod, Çevirmen, Genel Mod, Ekip Şefi, Yönetici Vekili, Yönetici)" ve "görev aldıktan sonra neler yapabileceğinizi" samimi bir dille açıklamanızı istiyoruz.
Son başvuru tarihi: 15 Ağustos

Başvurular konu üzerinden yapılabileceği gibi, bana kişisel ileti göndererek de yapılabilir. Başvurular Ekip Üyesi Değerlendirme Komisyonunca en geç 20 Ağustos'a kadar değerlendirilecek ve size dönüş sağlanacaktır. Ekip Şefi ve üstü pozisyonlarda forumun eski ve en aktif üyelerine öncelik tanınacaktır.
Önemli: Bu aileyi ayakta mücadelemiz kısa süreli bir macera değildir, hizmete vakti ya da ilgisi olmayanların başvurmaması rica olunur.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2019, 23:13:08 Gönderen: kerem1249 »

Çevrimdışı Liquido

Görev almak istediğim pozisyon:Yönetici
Çünkü forumun aktifliğini yüksek tutabilmek için elimden geleni yapacağım.Ve eski aktifliğini geri getirmeye çalışacağım.
Deutsche Frauen,Deutsche Treue,Deutscher Wein und Deutscher Sang

Çevrimdışı Wylde

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Forum için iyi olması dileğiyle  :popcorn: .

Çevrimdışı CaisuEu4

Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim. Forum için iyi olması dileğiyle  :popcorn: .
  tbrk*

Çevrimiçi Armagedon

• Bölüm Moderatörü
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Beğenildi: 20 kere
  • A Solider İn Auschwitz Who Knows His Name ?
Hearts of iron 4, Europa Universalis 4, Victoria 2 Bölümüne Moderatör Olmak İstiyorum .

Çevrimdışı bbjx

Çevirmenlere ihtiyacımız var. Katılacak arkadaşlarımız bu pozisyonu da değerlendirebilirler. Herkese başarılar, sizleri aramızda görmekten onur duyarız.

Çevrimdışı Eymen

Görev almak istediğim pozisyon:Genel Moderatör
Konuları düzenleyeceğim kullanılmayan konuları kullanılan bir konu haline döndüreceğim
« Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 20:19:39 Gönderen: Hoi4Delisi »

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Noman Man

HOI4 çevirmenliği yapabilirim.

« Son Düzenleme: 03 Ağustos 2019, 14:20:53 Gönderen: Noman Man »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: RoadWarriror, bbjx

Çevrimdışı 25itroy25

• Çevirmen
  • Mülkiyetçi
  • *
  • Beğenildi: 35 kere
  • Ne mümkün zulm ile bidad ile imha-i hürriyet.
Vc2 veya çevirmen ? ( Bu arada herkese tekrar merhaba)
Steam:itroy2003
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: RoadWarriror, bbjx

Çevrimdışı yldzyigitcan01

Öncelikle herkese merhabalar bu forumda hesabımı uzun bir süre önce açmıştım daha forumu kullanmaya başlayamadan ************ formuna kaptırdım kendimi ve çok aktif bir şekilde devam ettim kullanmaya buraya arada göz attım okumak için ve şimdi bu forumda görev almak istiyorum istediğim bölüm biraz garip gelebilir 😅 eski paradox PDS destekli oyunlarından Darkest Hour : A Hearts Of Iron Game bölümünün moderatörlüğünü almak istiyorum aktif kullanılan bir bölüm değil ama en azından orayı düzenlemeyi daha kullanılır bir bölüm haline getirmek ve nostaji yapıp oyuna başlamak isteyenlere ya da merak edip oynamak isteyenlere daha rahat bir oyun sunmak için yeni açıklayıcı düzemli rehberler yapmak istiyorum uzun lafın kıssası Darkest Hour bölümünün yöneticiliğini istiyorum.

Çevrimdışı leventt04

• Diplomat
  • *
  • Yeni üye oldum.
Hiç bir yetki istemiyorum :) Herkes mesaj gönderebiliyor zaten bildiğim konularda istediğim gibi yardım edebiliyorum.

Çevrimdışı gorkemgazi

Merhaba, "Yönetici" mevkisine adayım. Hali hazırda 2010 yılından beri internet programcılığı ile iç içeyim. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda ajanslara profesyonel destek vermekteyim ve ayrıca freelance olarakta çalışmaktayım. php, wordpress, html ve css konusunda ve Adobe Photoshop cs6'da oldukça iyiyim ve grafik tasarımcı olarakta ajanslara ve freelance olarak birçok yere hizmet vermekteyim. Youtube konusunda da oldukça yüksek deneyimim bulunmaktadır.

Yöneticiliğe veya moderatörlüğe adayım çünkü forumu yeniden canlandıracağım deyipte nasıl canlandıracağını bilmeyen güruhtan değilim. Paradoxfan'ın çok kaliteli olduğu dönemleri ne yazık ki artık geride bıraktığını düşünüyorum. Üyeler ve yöneticiler oldukça sağlam bilgili olsa da site teknoloji olarak geride kalmıştır. Bunun için elimden geleni yapmaya her konuda hazır olduğumu belirtmek isterim. Eğer daha önce yer aldığım projeler ve bilgi alanımı sınamak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Emin olun siteyi şahlandıracak tüm alt yapısal ve diğer tüm her şeyin ne olduğundan az çok eminim ve yönetici seçilirsem kısa sürede Paradoxfan'ı Paradox oyunlarının tekrardan yegane temsilcisi yapacağımıza kefilim.

Teşekkür ederim, iyi çalışmalar dilerim.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: CaisuEu4, 25itroy25

Çevrimdışı RoadWarriror

Değerlendirmelerimiz devam etmektedir arkadaşlar. Anlayışınız için teşekkürler.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: gorkemgazi

Çevrimdışı RoadWarriror

Merhaba yönetim komisyonu olarak, gerekli değerlendirmelerimizi yapmış bulunuyoruz. Onayladıklarımız ve onaylamadıklarımız mevcut durumda. Görevini onayladığımız kişiler:
@Noman Man
@25itroy25
@yldzyigitcan01
@Armagedon
@Spack

Seçilen yeni arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu kolay bir görev değildir ve bunun için çaba sarf edeceklerine inanıyoruz.

Onaylanmayanlar:
@gorkemgazi
@Everetts
@Hoi4Delisi
@Liquido
@TitanBey™

Onaylamadığımız bu arkadaşlar genelde "Yöneticilik" pozisyonu için başvurdular. Yöneticilik çok ciddi bir görev ve bunun için büyük tecrübelere ihtiyaç var. Komisyondaki herkesten aynı sesler çıktığı için bu arkadaşları maalesef ki olumlu değerlendiremedik. Lakin bu bitmiş değildir, komisyon henüz dağılmadı. Yeni sunulacak öneriyle, "Onaylanmayanlar" grubu taleplerini değiştirebilirler. Tabii bu önerinin komisyon tarafından onaylanması bekleniyor. Anlayışınız için teşekkür ederim... Görev almış kişilere de başarılar!

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: gorkemgazi, Spack

Çevrimdışı Heinz Guderian

• Achtung,Panzer!
  • Onursal Üye
  • İmperium
  • *
  • Beğenildi: 40 kere
  • Crusader Kings 2 Bölüm Moderatörü
Arkadaşlara yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: Spack

Çevrimdışı Eymen

Merhaba ben bu sefer genel moderatör olmak istiyorum talebimi değiştiriyorum

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi

Çevrimdışı Spack

Merhaba yönetim komisyonu olarak, gerekli değerlendirmelerimizi yapmış bulunuyoruz. Onayladıklarımız ve onaylamadıklarımız mevcut durumda. Görevini onayladığımız kişiler:
@Noman Man
@25itroy25
@yldzyigitcan01
@Armagedon
@Spack

Seçilen yeni arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Bu kolay bir görev değildir ve bunun için çaba sarf edeceklerine inanıyoruz.

Onaylanmayanlar:
@gorkemgazi
@Everetts
@Hoi4Delisi
@Liquido
@TitanBey™

Onaylamadığımız bu arkadaşlar genelde "Yöneticilik" pozisyonu için başvurdular. Yöneticilik çok ciddi bir görev ve bunun için büyük tecrübelere ihtiyaç var. Komisyondaki herkesten aynı sesler çıktığı için bu arkadaşları maalesef ki olumlu değerlendiremedik. Lakin bu bitmiş değildir, komisyon henüz dağılmadı. Yeni sunulacak öneriyle, "Onaylanmayanlar" grubu taleplerini değiştirebilirler. Tabii bu önerinin komisyon tarafından onaylanması bekleniyor. Anlayışınız için teşekkür ederim... Görev almış kişilere de başarılar!

Seçilen arkadaşlara şahsım adına başarılar diliyorum.Uzun soluklu bir dönem olmasını ve verilen görevleri layıkıyla yerine getirmelerini dilerim.  :thumbup:
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2019, 01:55:34 Gönderen: Spack »

Çevrimdışı TitanBey™

Talebimi Global Moderatör olarak değiştirmek istiyorum.

Çevrimdışı kerem1249

Komisyon taleplerin değiştirilmesini uygun görmedi ve başvuruları kapattı, bilginize arkadaşlar. Mevcut ekip üyeleri yeterince aktivite gösterirlerse kendilerine daha üst rütbeleri teklif edeceğimizden şüphesi olmamalı. Terfî işlemleri başvuru olmadan, kişi aktivitesine göre Ekip Şefi ve Yöneticilerden oluşan Üst Yönetim Kurulu tarafından yapılacak.

Bölüm Modları bölümlerindeki aktiviteyi artırarak, yeni konular açarak; Çevirmenler çevirileri zamanında yaparak; Genel Modlar forum genelinde başarılı moderasyon faaliyetleri yürüterek ve aktifliği artırıcı konular açarak; Ekip Şefi ise başarılı ve istikrarlı bir forum ekibi kurup/yönetip, foruma üstün katkılarda bulunursa Yönetici olabilir.

Ayrıca rütbelere takılmayalım çünkü forumu meydana getiren birincil unsur üyeleridir. Üyeler olmadan yöneticiler olamaz, her üye ise geleceğin yönetici adayıdır. Forum kurulduktan 7 sene sonra üye olan birisi olan ben yönetici olabildiysem herkes olabilir :) Bir başka ekip üyesi alımlarında görüşmek üzere  :thumbsup:
« Son Düzenleme: 23 Ağustos 2019, 22:05:19 Gönderen: kerem1249 »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: gorkemgazi, Spack

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.