Gönderen Konu: 2 Yeni Dernek İçin İlan - Haziran 2018  (Okunma sayısı 505 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

2 Yeni Dernek İçin İlan - Haziran 2018
« : 29 Haziran 2018, 13:38:41 »
Dernekler Sistemi etkinleştirildi ve sizlerle buluştu. Şimdiyse 2 yeni dernek kurabilme hakkını üyelerimize veriyoruz. Dernekler, Dernekler Bildirisi'nde belirtilen kurallara uygun olarak ve aktifliğini her zaman koruyarak faaliyetlerini sürdürmek zorundadır.

Derneklerin İmtiyazları Neler?
Forumda özel kullanıcı grubuna sahip olmak
Dernek üyesi olduğunu belirtir özel başlığa sahip olmak
Derneğe ait konuya (ve derneğin üye sayısı 10'u geçerse forum bölümüne) sahip olmak
Sizle aynı dernekteki üyelerle kaynaşma ortamında bulunmak
Topluluğumuz için faydalı çalışmaları dernek üyeleriyle ortaklaşa yapabilmek
Derneğe üye sayısı ve aktifliğe göre Yönetimce verilecek PLira yardımından faydalanmak (PLira sistemi ilerleyen günlerde sizlere tanıtılacak)

Dernek kurabilmek için, Destek Sisteminin "Paradoxfan İcra Dairesi" bölümüne biletle başvurmalısınız; kısayolu burada.
Unutmayın: Derneğin aktifliğini temin etmeyecek, sadece heves olsun diye dernek kuran üyeler yaptırıma tabi olacaklar. Lütfen bunu göz önünde tutun ve uzun soluklu bir maceraya atıldığınızı, en az bir ekip üyesi kadar sorumluluk sahibi olacağınızı bilin. Sorumluluklarınız (Kurucu/Başkan veya üye olarak) ayrıntılı bir biçimde Bildiride yazmaktadır.

İşleyiş hakkında sorularınızı ve fikirlerinizi buradan topluluğa iletebilirsiniz.
Geldikleri gibi giderler...

Başkomutan Mareşal Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı TitanBey™

Ynt: 2 Yeni Dernek İçin İlan - Haziran 2018
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2018, 14:22:07 »
Sandbox Oyunları Derneği'ni kurmak istiyorum isteyen 9 üye ileti atabilir özelden.
TitanBey™ - Blog tıklayarak bloguma gidebilirsin!

TitanBey™ - Discord tıklayarak discord kanalıma gelebilirsin

Çevrimdışı CaisuEu4

« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2018, 15:45:03 »
Sandbox Oyunları Derneği'ni kurmak istiyorum isteyen 9 üye ileti atabilir özelden.
Senin Ekibindeyim
Zalimin köpeği olacağına Garibin aslan'ı ol ki öldüğünde,Mezar taşına yiğit yazılsın.

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2018, 18:00:03 »
9 üyeye sahip olmaya mecbur değilsin (ayrı forum bölümü için gerekli sadece), sen dahil en az 3 üye olması varolma şartına yetiyor. Gönderdiğin bilet incelenecek ve oradan sana dönülecek.

1881~

Çevrimdışı CaisuEu4

« Yanıtla #4 : 29 Haziran 2018, 18:05:08 »
9 üyeye sahip olmaya mecbur değilsin (ayrı forum bölümü için gerekli sadece), sen dahil en az 3 üye olması varolma şartına yetiyor. Gönderdiğin bilet incelenecek ve oradan sana dönülecek.
Titan bey diyorki  ki 48 saat içinde 3 kişi olur dernek mod yapıyorum müsait değilim.
Zalimin köpeği olacağına Garibin aslan'ı ol ki öldüğünde,Mezar taşına yiğit yazılsın.

Çevrimdışı Huai-Hen Teleüt

« Yanıtla #5 : 29 Haziran 2018, 21:50:13 »
Özgür Oyuncular Derneğini kuracağım katılmak isteyenler özelden ileti yollayabilir

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #6 : 29 Haziran 2018, 22:27:46 »
Önemli: Dernek başvurularınız 30 Haziran Cumartesi 23:30'a kadar kabul edilecek. Başvurulara ise bu tarihten itibaren cevap verilecek. Derneklerin foruma en yararlı olabilecek olanları kabul edilmeye çalışılacak. Eğer Dernekler Sistemi foruma faydalı olursa, Ağustos ayında yeni bir ilân yayınlayacağız.

1881~

Çevrimdışı Bayoj

« Yanıtla #7 : 29 Haziran 2018, 22:51:12 »
Keremin itirazlarına rağmen ben de paylaşayım. Forumdaki rol yapma sayısının artması, oyunların kaliteli geçmesi ve bir oyuncu platformu için bir dernek kurmayı tasarladım. Diğer derneklerden farkımız ise oynandığı zaman aktifliği oldukça arttıran bu oyunlarda etkili olan insanları bir araya toplayıp, daha kaliteli geliştirmeler yapabileceğimiz. Derneğe teminat olarak Siyasi RP'mi gösteriyorum. Forumda ender olarak kavgayla bitmeyen oyunlardandı. Kısa vadede dernek uygulanmaya konarsa halihazırda bulunan iki oyunu iyileştirmeye çalışacağız.

Hedefler:
Forum Oyunu yöneticileri arasında anlaşmalar ve fikir alış verişleri kurup oyunları güçlendirmek.
Forum Oyunlarının işleyişi için Aktif Rolyapma Oyuncuları Platformunu kurmak. Platform sayesinde hızlı ve keyifli rolyapmalar organize edebilmek.
Yeni oyun sistemleri geliştirmek.
Diğer forumlardaki küçük oyunları denemek.
İnaktif olan oyunları aktifleştirmek.

Davet Edilen Üyeler:
@Agnostik
@koki
@kerem1249
@pistoltr
@Bourreau
@Malt
@vakanüvis
@Furkan 65
@Hynkel
@Fernweh
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2018, 22:58:12 Gönderen: Bayoj »

Sıralanan üye(ler) bu iletiyi beğendi: pistoltr, Malt, Bourreau, vakanüvis, The New Kaiser, 25itroy25, batu.karasu1123, The Last Kaiser

Çevrimdışı vakanüvis

« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2018, 09:51:55 »
Keremin itirazlarına rağmen ben de paylaşayım. Forumdaki rol yapma sayısının artması, oyunların kaliteli geçmesi ve bir oyuncu platformu için bir dernek kurmayı tasarladım. Diğer derneklerden farkımız ise oynandığı zaman aktifliği oldukça arttıran bu oyunlarda etkili olan insanları bir araya toplayıp, daha kaliteli geliştirmeler yapabileceğimiz. Derneğe teminat olarak Siyasi RP'mi gösteriyorum. Forumda ender olarak kavgayla bitmeyen oyunlardandı. Kısa vadede dernek uygulanmaya konarsa halihazırda bulunan iki oyunu iyileştirmeye çalışacağız.

Hedefler:
Forum Oyunu yöneticileri arasında anlaşmalar ve fikir alış verişleri kurup oyunları güçlendirmek.
Forum Oyunlarının işleyişi için Aktif Rolyapma Oyuncuları Platformunu kurmak. Platform sayesinde hızlı ve keyifli rolyapmalar organize edebilmek.
Yeni oyun sistemleri geliştirmek.
Diğer forumlardaki küçük oyunları denemek.
İnaktif olan oyunları aktifleştirmek.

Davet Edilen Üyeler:
@Agnostik
@koki
@kerem1249
@pistoltr
@Bourreau
@Malt
@vakanüvis
@Furkan 65
@Hynkel
@Fernweh
bu sıralar forumlardaki yenilikler beni mutlu ediyor,bu grubun bir paçası olmaktan da mutlu olurum
Savaş, sonsuz yaptırım ister
-Cicero

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2018, 10:53:15 »
@Bayoj fikrin çok beğeni aldı, derneğini açmak için bilet at seni de degerlendirelim. Unutma bugün son gün!

1881~

Çevrimdışı alemdar1227

« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2018, 19:55:12 »
Davetli değilim ama olsun.  :drunk: @Bayoj un derneğine katılmak istiyorum.
No time for self-pity
No time for dwelling on
What should have been
But is yet to be

Çevrimdışı kerem1249

« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2018, 23:34:23 »
Dernekler hakkında incelemeler 72 saat (3 gün) içerisinde yapılacak ve açılacak derneklere karar verilecektir. 4 Dernek için başvuruldu ve 2 derneğin açılmasını onaylayacağız. Bu andan itibaren, dernek açmak için yeni bilet göndermeyiniz.
Derneklerin topluluğa hayırlı olmasını umuyoruz.

1881~

Çevrimdışı The New Kaiser

« Yanıtla #12 : 01 Temmuz 2018, 02:59:27 »
”Biz Milliyetçiliği Demirellerden,Türkeşlerden öğrenecek değiliz. Biz milliyetçiliği Ege’nin serin ve derin sularına, Afyon’un haşhaş tarlalarına ve Kıbrıs’ın Beşparmak Dağlarına yazdık..Değil ayakları onların hayalleri bile oralara ulaşamaz..”

-Bülent Ecevit

Çevrimdışı The Last Kaiser

« Yanıtla #13 : 01 Temmuz 2018, 23:28:56 »
Wo wir sind da geht's immer vorwärts
Und der Teufel, der lacht nur dazu
Ha, ha, ha, ha, ha, ha
Wir kämpfen für Deutschland
Wir kämpfen für Hitler
Der Rote kommt niemehr zur Ruh

Çevrimdışı 25itroy25

« Yanıtla #14 : 03 Temmuz 2018, 12:46:44 »
Steam:itroy2003